Spongebob در: Patty پیگیری نهایی جدید اپل بازی های آنلاین بازی برای طرفداران – CNET


spongebob-patty-pursuit-keyart-1920x1080

SpongeBob در این است که “آماده” را در اپل بازی.


اپل

این داستان بخشی از CNET را پوشش اپل بازی های آنلایناز جمله منحصر به فرد برای اولین بار به نظر می رسد ما در برخی از خدمات را با مشخصات بالا بازی های جدید.

اپل, گذرگاه طاقدار,‘آخرین بازی SpongeBob در: Patty پیگیری به ارمغان می آورد تمام شخصیت های مورد علاقه خود و تخم مرغ عید پاک از آمار Nickelodeon نشان می دهد برای یکی دیگر از ماجراجویی سرگرم کننده. بدنام مینی لات پلانکتون است پس از Krabby Patty راز فرمول یک بار دیگر و این به SpongeBob در و دوستان خود را — پاتریک شنی Squidward, Gary the Snail و آقای خرچنگ — به او را متوقف کند. اپل بازی های آنلاین مشترکین می توانید بازی بازی های جدید (همراه با بیش از 120 دیگران) بر روی پلت فرم بعد از امروز با توجه به اپل.

10-ingame-krustykrabviachumbucket

اپل

SpongeBob طرفداران خواهد بود هیجان زده برای دیدن متعدد کالاهای اساسی از نمایش ظاهر را در Patty پیگیری. به سرقت مشهور راز, Plankton است داوطلب خدمت سربازی به کمک خود را از گروه ترکان و مغولان از عموزاده های معرفی شده در فصل 3. این بازی همچنین دارای تونل از دستکش دستکش جهان در فصل 5 آه-تا-وحشت زده از شخصیت های پایین سنگ در فصل 1 و مورد علاقه همه را مجروح ماهی, Fred (“پای من!”).

9-ingame-fred

اپل

با اپل بازی های آنلاین‘s انتشار در ماه سپتامبر اپل بصورتی پایدار و محکم بنا ادعای خود در بازی های موبایل جهان است. اشتراک خدمات هزینه $4.99 (£4.99 AU$7.99) در ماه و اجازه می دهد تا شما را به بازی بیش از 120 جدید و منحصر به فرد بازی در سراسر آی فون, آی پد, مک, آی پاد لمسی و اپل تلویزیون.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>