رجینا ساکنان باند درختان نشان می دهد که چگونه بسیاری از دست خواهد رفت به Wascana استخر تجدید

شهر رجینا را تایید تجدید و گسترش سابق Wascana استخر سایت دریافت پوش بک از یک گروه از ساکنان است.

حدود 40 افراد درگیر با مردمی گروه دوستان از Wascana استخر وارد مبهوت شیفت روز شنبه به کراوات روبان در اطراف درختان در نزدیکی محل.

این تظاهرات در نظر گرفته شده بود نشان می دهد که چگونه بسیاری از درختان تخریب خواهد شد هنگامی که ساخت و ساز می شود در جریان است.

ادامه مطلب: شهر رجاینا جدید Wascana, استخر, مفهوم طرح

“این غم چه اتفاقی برای این درختان گفت:” جوی رینولدز اول سابق سازمان ملل سالمند کمکی که ارائه مواد غذایی و نماز را به درختان.

“آنچه [به شهر] در حال انجام اشتباه است. این کسب و کار و آن را داری.”

شهر رجاینا پرده برداری از آن مفهوم طراحی برای Wascana استخر تجدید در اوایل فوریه قبل از COVID-19 شیوع در ساسکاچوان.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

گسترش رد پای آن را ببینید حذف 69 درختان شامل یک استخر جداگانه استخر wading, تنبل, رودخانه, وان آب داغ و آب اسلاید در میان دیگر امکانات رفاهی.

A concept design for the renewed Wascana Pool in Regina
یک مفهوم طراحی برای تمدید Wascana استخر در رجاینا. شهر رجاینا

کارن رز که به سازماندهی شنبه درخت باندهای گفت: در حالی که ایده گسترش آبزی امکانات خوب است, آن را به ارزش هزینه به پارک برای سه ماه استفاده کنید.

“این باید ساخته شود در جای دیگر. در داخل خانه 12 ماه سال است. آن را بزرگ خواهد بود برای خانواده ها و همه اما در حال حاضر ما باید در حفظ این پارک یک پارک” رز گفت هنوز هم وجود دارد نگرانی از پارکینگ بسط در نزدیکی فضای سبز.

“من فکر می کنم وجود دارد زمان به بازبینی و این یک حس مشترک تصمیم منطقی و تصمیم گیری است که موافق با آنچه که اکثر افرادی که استفاده از استخر و پارک واقعا می خواهید.”

طرح های آماده برای توسعه شهرستان

این Wascana استخر تمدید شد یک پاسخ مستقیم به شهر رجینا تفریح طرح جامع منتشر شده در سال 2019.

جنین Daradich مدیر برنامه ریزی و مشارکت در شهر رجاینا گفت: بیش از یک سال از مشاوره عمومی صورت گرفت قبل از مفهوم طراحی و تصویب شد.

“ما تا به حال دقیق و با ملاحظه روند تعامل که در آن ما درگیر با تعدادی از ساکنان در شهر و ذینفعان” او گفت:.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

با توجه به این شهرستان حدود 500 ساکنان در تحقیقات بازار و بیش از 4000 در پاسخ به یک نظرسنجی آنلاین در اولین مرحله از مشاوره عمومی.

بیش از 5,300 ساکنان در پاسخ به فاز دوم مشاوره عمومی که شامل یک نظرسنجی آنلاین و باز کردن خانه در ماه نوامبر سال 2019 در تنظیمات برای استخر حوضه طراحی و ویژگی های.

ادامه مطلب: Wascana طراحی استخر دریافت و بررسی مخلوط

“ما خواسته چند سوال مربوط به درون پارک و مربوط به نوع امکانات آنها می خواهم برای دیدن در پارک” Daradich گفت درخت حذف شده و در طول این فرایند است.

“ما اجازه می دانم ساکنان این امر نیاز به رد پای تغییرات تاسیسات.”

Daradich گفت: این شهرستان آگاه است Wascana پارک اهمیت به جامعه و شامل محیط زیست برنامه ای برای جبران طبیعی ضرر و زیان است.

“ما در حال رفتن به محل کار از نزدیک با مرکز استان در کمیسیون هر گونه حذف و یا جابجایی و طرح ما این است که کارخانه سه درختان برای هر درخت که برداشته شده با توجه به تمدید پروژه,” او گفت:.

Daradich تایید 69 درختان حذف خواهد شد. او همچنین توضیح داد این شهر نمی تبعیض بین دست کاشته شده و به طور طبیعی کشت درختان.

او گفت: وجود دارد هنوز هم تعدادی از درختان اطراف گسترش سایت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این شهرستان گفت: این امن نیست یک پیمانکار برای این پروژه این طرح است که هنوز هم برای ساخت و ساز به شروع این سال است. هیچ تاریخ تنظیم شده است برای درخت حذف.

اصلی Wascana استخر ساخته شده بود در 1950s و تخریب در سال 2019.

شیوع کروناویروس: Saskatchewan گزارش 2 جدید, مرگ و میر, 3 مورد جدید از COVID-19

شیوع کروناویروس: Saskatchewan گزارش 2 جدید, مرگ و میر, 3 مورد جدید از COVID-19

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>