رئیس جمهور تهمت رود به امضای فرمان اجرایی در مورد رسانه های اجتماعی در روز پنج شنبه – CNET


gettyimages-1212895523

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است فشار علیه رسانه های اجتماعی شرکت ها پس از توییت خود بودند واقعیت بررسی می شود.

معاونت/خبرگزاری گتی ایماژ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن طرح به امضای یک فرمان اجرایی در روز پنج شنبه در مورد رسانه های اجتماعی با توجه به توییت توسط چندین خبرنگاران کاخ سفید در روز چهارشنبه. انتظار می رود حرکت در می آید و پس از توییتر چک واقع مغلوب ساختن پیشی جستن پست الکترونیکی-در رای گیری توییت حاوی “بالقوه گمراه کننده اطلاعات غلط.”

هیچ جزئیات دیگری در مورد آنچه منظور اجرایی شامل خواهد شد منتشر شده است. کاخ سفید با اشاره CNET به “استخر گزارش” در مورد منظور اجرایی.

در اوایل روز چهارشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک صدای جیر جیر که توییتر “در حال حاضر نشان داده شده است که همه چیز ما شده است گفت: در مورد آنها (و دیگر هموطنان) درست است” و این که “اقدام بزرگ” را دنبال کنید. او مشخص نیست چه این عمل خواهد بود اما خبرنگاران کاخ سفید برای The New York Times PBS و CNN توییتی روز شنبه از رئیس جمهور را امضا فرمان اجرایی “مربوط به رسانه های اجتماعی” فردا.

انتظار می رود اقدام تهمت برجسته چگونه تنش بین برخی از بزرگترین شرکت رسانه های اجتماعی و محافظه کاران در حال گرم کردن در میان تلاش های خود را برای سرکوب اطلاعات غلط. توییتر و دیگر رسانه های اجتماعی شرکت ها را بارها و بارها رد آنها سرکوب محافظه کار بیان.

در روز سه شنبه تهمت توییتی به بیش از 80 میلیون پیرو است که “هیچ راهی وجود دارد (صفر!) که پست الکترونیکی-در-برگه های رای خواهد بود چیزی کمتر از قابل ملاحظه ای جعلی” یک ادعا شده است که در افشا و خنثی با واقعیت-چکرز و سازمان های خبری. وی در ادامه سخنان خود در دیگر صدای جیر جیر بیان کرد که از آن خواهد شد یک “تقلب در انتخابات”. در نادر حرکت توییتر و سپس اضافه شدن برچسب برای مغلوب ساختن پیشی جستن دو توییتهایی زیرا آنها موجود “به طور بالقوه اطلاعات گمراه کننده در مورد رای گیری فرآیندهای.”

یک برچسب به نظر می رسد در هر دو توییتهایی که می خواند: “دریافت حقایق در مورد پست الکترونیکی-در برگه های رای.” کلیک کردن بر روی این هشدار متوجه هدایت مردم به یک صفحه توضیح است که واقعیت-چکرز می گویند وجود ندارد هر گونه شواهد است که پست الکترونیکی-در برگه مرتبط به تقلب انتخابات.

توییتر و گوگل و Facebook کاهش یافته است به نظر. ضربه محکم و ناگهانی و Infinite نمی بلافاصله پاسخ می دهند. معلوم نیست اگر این حکم اجرایی شده است و نهایی نشده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>