نیسان چرخش طرح به پایان خواهد رسید 14 مدل در سطح جهانی – CNET


بسیار کوچکتر اما بیشتر تعریف نیسان در حال آمدن است.

کریگ کول/Roadshow

نیسان مدتها در انتظار طرح چرخش به نور پنج شنبه و در آن خواستار تغییرات گسترده خودروساز به راست یک کشتی پس از سال ها تعقیب حجم و گسترش است.

جزئیات به اشتراک گذاشته شده اشاره به دو تغییر: کمتر از مدلهای فروخته شده و کمتر از ظرفیت تولید است. به طور خاص, نیسان و اعلام آن را کاهش می دهد تعدادی از مدل های فروخته شده در سراسر جهان توسط 14 پلاک. روشن نیست که ماشین را در بلوک سفت اما بل در نهایت تلفات برای تعدادی از وسایل نقلیه.

است که می گویند نیسان نیست که هر چیزی که جدید میاد. استراتژی را ببینید این شرکت سرمایه گذاری در آن مهم ترین وسایل نقلیه و همراه با تغییر ساختار طرح را اعلام نیسان در حال حاضر کاهش یافته است یک تیزر تصویری برجسته متعدد خودروهای جدید در راه است. آنها عبارتند از: جدید Z ورزشی, ماشین, مرز وانت و الکتریکی آریا SUV. به طور کلی سرمایه گذاری خواهد شد تمرکز بر روی C – D-بخش اتومبیل, ماشین های ورزشی و وسایل نقلیه الکتریکی و 12 مدل جدید برنامه ریزی شده طی 18 ماه.

وقتی که می آید به تولید انتظار نیسان را عمده ترکیبات. در سطح جهان ظرفیت تولید را 20 درصد سقوط به عنوان خودروساز کاهش نفخ و کار را به کارخانه بهره برداری به حداقل 80 درصد است. در واقع نیسان بیش از حد بسیاری از underused گیاهان امروز.

این طرح خواستار نیسان در کارخانه در بارسلونا را تعطیل و همچنین به عنوان یک کارخانه در اندونزی. در آمریکای شمالی نیسان تنها گفت: این طرح شامل “تقویت تولید در اطراف هسته models.” با توجه به اخبار خودرو, با استناد به تامین منابع این شرکت قصد دارد برای تغییر مورانو تولید از کارخانه خود در می سی سی پی به آن تنسی-بر اساس متقاطع گیاه. وجود دارد, نیسان خواهد ساخت مورانو در کنار چند تن دیگر تقاطع به افزایش بازده و گیاه در می سی سی پی خواهد بود برای سرمایه گذاری های جدید.

در ضمن این ما-طرح خاص نیز گزارش دیدن آلتیما سدان تولید حرکت می کند به طور انحصاری برای گیاه در می سی سی پی. در حال حاضر سدان ساخته شده است در هر دو ایالت تنسی و می سی سی پی. در این گزارش جزئیات یک نیسان سخنگو گفت Roadshow, “نیسان به طور منظم مطالعات تعدادی از فرصت های بالقوه برای بهینه سازی عملیات تولید. ما ارتباط برقرار خواهد شد هر گونه تغییر در ایالات متحده ما تولید برنامه به عنوان در دسترس است.”

شمای کلی این اطلاعیه است که در مجموع عقب نشینی از ex-مدیر عامل شرکت و شرکت بین المللی فراری, Carlos Ghosn بزرگ برنامه. Ghosn طولانی کار می کرد به گسترش نیسان در سراسر جهان در حالی که اعلام امروز به نظر می رسد دانه های گیاهی برای واقعی تر دست آوردهای. نیسان را صرفا تمرکز بر شمال امریکا و ژاپن و چین در حالی که در آن شرکای اتحاد رنو و میتسوبیشی در اروپا و اقیانوسیه است.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: نیسان GT-R, رئیس, مذاکرات ارقام و بیشتر در داخل و مسخره…


27:06

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>