مرد کشته شده در طول 2 شب از تظاهرات در مینیاپولیس بیش جورج فلوید مرگ

یک محکوم به مرگ به عنوان خشونت آمیز در اعتراض به مرگ یک مرد سیاه پوست در بازداشت پلیس را لرزاند, مینیاپولیس, برای دومین شب متوالی چهارشنبه با معترضان غارت فروشگاه ها در نزدیکی یک پلیس حوزه و تنظیم آتش سوزی.

پلیس گفت: آنها در حال بررسی مرگ به عنوان یک قتل بود و یک مظنون در بازداشت اما هنوز بررسی آنچه که منجر به تیراندازی.

معترضان شروع به جمع آوری در اوایل بعد از ظهر در نزدیکی شهر 3rd حوزه ایستگاه در بخش جنوبی شهر که در آن 46 ساله جورج فلوید درگذشت در روز یادبود پس از یک افسر زانو در گردن او تا زمانی که او بی توجه.

ادامه مطلب: افسر که به زانو در جورج فلوید گردن باید شارژ مینیاپولیس شهردار می گوید:

اخبار هلیکوپتر فیلم نشان داد معترضان فرز در خیابان در نزدیکی شهر 3rd حوزه ایستگاه با برخی از در حال اجرا در داخل و خارج از فروشگاه های نزدیک. یک هدف یک توله غذاهای یک دلار درخت و خودکار فروشگاه قطعات همه نشان داد نشانه هایی از آسیب و غارت. به عنوان تاریکی سقوط کرد و آتش گرفت در فروشگاه قطعات خودرو و شهرستان خدمه آتش با عجله به آن را کنترل کنید. معترضان آتش سوزی دیگر در خیابان.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

افسران می تواند دیده می شود در اطراف در نزدیکی حوزه و نه تلاش برای دخالت در غارت.

مینیاپولیس شهردار خواستار دستگیری افسر که دوخته جورج فلوید زیر زانو

مینیاپولیس شهردار خواستار دستگیری افسر که دوخته جورج فلوید زیر زانو

سخنگوی پلیس جان سالمند گفت: ماموران در پاسخ به یک گزارش سلاح سرد در نزدیکی تظاهرات یک مرد دروغ گفتن در پیاده رو با چه چیزی تبدیل به گلوله زخم. مرد مرده در یک بیمارستان محلی است. مهتر گفت: یک مظنون بازداشت اما گفت: حقایق منجر به تیراندازی شد “هنوز در حال مرتب شده اند.”

این دومین شب از اعتراض های خشونت آمیز پس از مرگ فلوید که پلیس به دنبال دستگیری در خارج از مینیاپولیس فروشگاه مواد غذایی در گزارشی از لایحه تقلبی بودن گذشت. اطرافیان تلفن تصویری نشان داد یک افسر زانو در Floyd ‘s گردن برای تقریبا هشت دقیقه به عنوان او در نهایت بی.

ادامه مطلب: “آنها به قتل برادر من’: خواهر مینیاپولیس, سیاه, مرد صحبت می کند در مرگبار بازداشت

افسر و سه نفر دیگر از کار اخراج شدند سه شنبه و روز چهارشنبه شهردار یعقوب فری به نام او را به عنوان جرم جنایی متهم شده است.

معترضان همچنین جمع آوری پنج شنبه شب در افسر حومه خانه و همچنین به عنوان مینیاپولیس خانه Mike Freeman, Hennepin شهرستان دادستان که را شارژ تصمیم گیری در این مورد است. هیچ خشونت گزارش شده در آن تظاهرات.

به عنوان تظاهرات کشیده به شب رئیس پلیس Medaria Arradondo خواست آرام است. در مصاحبه با KMSP-تلویزیون او با اشاره به تحقیقات داخلی و همچنین اف بی آی تحقیقات فلوید مرگ و گفت: آنها ارائه یک فرصت در عدالت است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

رئیس می گوید: افسران’ اعمال ‘به هیچ وجه منعکس کننده فرهنگ او می خواهد برای دیدن در مینیاپولیس اداره پلیس

رئیس می گوید: افسران’ اعمال ‘به هیچ وجه منعکس کننده فرهنگ او می خواهد برای دیدن در مینیاپولیس اداره پلیس

“عدالت در طول تاریخ هرگز به ثمر آمده از طریق برخی از اعمال ما شاهد امشب که آیا آن را غارت آسیب به اموال و یا چیزهای دیگر,” او گفت:.

مهتر گفت: ماموران از سنت پل مترو حمل و نقل و گشت دولت کمک پلیس این منطقه است.

اعتراض به کالیفرنیا

در کالیفرنیا صدها نفر از مردم معترض فلوید مرگ مسدود لس آنجلس بزرگراه و در هم شکسته ویندوز of California Highway Patrol موبایل در روز چهارشنبه.

یکی از معترضان می گوید که شروع به پریدن کرد از یکی دیگر از وسیله نقلیه پلیس بود احتمالا مجروح در تجمع توسط Black Lives Matter و دیگر معترضان. صدها نفر از تظاهرکنندگان با تجمع در اواخر بعد از ظهر در خیابان های مرکز شهر و در نهایت حرکت به سمت ایالات متحده 101. ده ها راه می رفت به خطوط با وجود تلاش پلیس برای نگه داشتن آنها را دور.

ادامه مطلب: 4 افسران پلیس اخراج پس از مرگ دستبند سیاه و سفید در مینیاپولیس

هنگامی که یک CHP ماشین گشت وارد تظاهرکنندگان آن را احاطه کرده. ماشین را پشت پنجره بود شکست با یک اسکیت بورد و آن گاو به جلو و دور نقل مکان کرد و با چند معترضان که تا به حال شروع به پریدن کرد بر روی کاپوت. اخبار تلویزیون فیلم نشان داد که یک مرد در نهایت رقص و یا پریدن از کنار ماشین در حال حرکت و سپس flopping بر روی زمین است.

دوم CHP اتومبیل وارد شده و مورد حمله قرار گرفت با یکی از معترضان می گوید پرتاب آنچه به نظر می رسد هیئت مدیره از طریق پشت پنجره قبل از آن نقل مکان کرد.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

مینیاپولیس درگیری معترضان با پلیس پس از ايام عيد در بازداشت پلیس

مینیاپولیس درگیری معترضان با پلیس پس از ايام عيد در بازداشت پلیس

آن را بلافاصله روشن که آیا انسان بر روی زمین به شدت مجروح شد اما معترضان او را احاطه و دیگران تشکیل یک خط در سراسر خطوط برای جلوگیری از ترافیک از حرکت رو به جلو.

آتش نشانان پس از آن وارد و در زمان این مرد دور در gurney. او نشسته و مطرح یک دست در یک سلام و یا اعتراض. او انتظار می رود به ارزیابی در یک بیمارستان است.

ادامه مطلب: “من نمی توانم نفس بکشم’: مرد سیاه و سفید می میرد پس از شفاعت با مینیاپولیس افسر در طول بازداشت

پس از حدود 20 دقیقه, جمعیت پس از شروع جریان به دور از اتوبان.

ترافیک مسدود شده بود اما به نظر می رسد سبک تر از طول طبیعی راش یک ساعت چرا که از coronavirus محدودیت. اکثر تظاهرکنندگان نیست با پوشیدن ماسک یا اجتماعی زیر فاصله پیشنهادات با هدف جلوگیری از گسترش COVID-19.

اعتراض سازماندهی شده بود توسط گروه Black Lives Matter-LA. در اوج آن صدها نفر از مردم جمع آوری شده در خارج از لوس آنجلس سالن عدالت است.

‘لطفا من تنفس می کند:” سیاه مرد می میرد به عنوان یک افسر پلیس زانو زده در گردن او در هنگام دستگیری

‘لطفا من تنفس می کند:” سیاه مرد می میرد به عنوان یک افسر پلیس زانو زده در گردن او در هنگام دستگیری

این تظاهرات به طول انجامید برای چند ساعت و عمدتا صلح آمیز است. بازداشت شدند و بلافاصله ساخته شده, افسر پلیس لس آنجلس مایک لوپز گفت.

در بیانیه پلیس لس آنجلس رئیس میشل مور گفت: اقدامات در این ویدئو نشان فلوید مرگ شد “فوق العاده نگران کننده و در برابر قانون اساسی و اجرای اصل حفاظت از زندگی است.” او گفت: آنها نشان دادند که کمبود محبت و استفاده از نیروی بیش از حد.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>