“من به سختی به خواب’: یک پنجم زنان جوان از دست داده اند و کار با توجه به coronavirus با برخی از مواجهه با فقر

یک پنجم زنان جوان از دست داده اند کار به دلیل coronavirus هرج و مرج های محکم مطالعه که هشدار بحران است برافروختن از قبل موجود نابرابری پیدا کرده است.

یک گزارش توسط زنان جوان اعتماد کشف کشت و ناراحت کننده داستان زنان در سخت ترین ضربه مستند که در مواجهه با فقر و تلاش برای خرید مواد غذایی و سایر اصول.

زنان در مقایسه با نسبت جمعیتی در مهمان نوازی و اوقات فراغت و گردشگری و هنر – صنعتی که در آن هزاران نفر از کارگران شده است furloughed یا گذاشته با توجه به اضطراری برای بهداشت عمومی.

در این بررسی که نظرسنجی تقریبا 200 جوان در سنين بين 18 و 30 در بر داشت گفت: بیش از نیمی وضعیت مالی خود را آسیب دیده است با بحران جهانی است.

گفت: در حالی که بسیاری از آنها نیاز به انجام یک معامله بزرگ از مراقبت های پرداخت نشده کار با توجه به نیاز به نگاه پس از افرادی که قرارداد Covid-19 و همچنین چیدن تا شل از مدارس بسته شدن.

یک زن که تصمیم به ناشناس باقی می ماند گفت: “دو هفته قبل از مستند من فقط آغاز شده کارآموزی بنابراین کارفرمای من تا به حال به من اجازه رفتن. و من تا به حال نشده است با اشاره به کردند. معنی من را به هیچ وجه از درآمد به جز از پرداخت دو هفته است که فقط یک شاگرد حقوق و دستمزد”.

Kira که تصمیم به شامل نام خانوادگی او گفت: “من انتظار من اول [جهانی اعتبار] پرداخت پس از من کار متوقف شد فقط قبل از بحران. پس [که] من را ترک کرده است با هیچ پول برای خرید ملزومات است.”

زن دیگری گفت که او در تلاش برای کار از خانه با کودک خود را به طوری که سیم پیچ به کار را از طریق شب به جای.

“آن را امن نیست به کار در طول ساعت های قرارداد من چون کودک نو پا من فعال است و بنابراین من مجبور به کار در سراسر شب – که برگ من خسته در طول روز,” او گفت:.

یک زن به نام لورا گفت که او نیز در تلاش برای پیدا کردن زمان برای خواب به علت دستکاری های اضافی مراقبت از کودکان با وظایف هنوز هم کار می کند.

او افزود: “من در تلاش برای تدریس به پسرم در حالی که آموزش و حمایت از تمام دانشجویان من در حالی که همچنین ساخت مطمئن شوید که ما امن هستند و باید همه چیز ما نیاز داریم. آن را ذهنی خسته کننده است و من به سختی به خواب از طریق استرس از آن همه است.

“من نگران پسرم داشتن به اندازه کافی آموخته در حالی که خارج مدرسه تا او آکادمیک خوب است. و من نگران همه ما سلامت روانی ، ما زندگی در یک تخت با رنگ سبز.”

زن کلید کارگران صحبت کرد که به محققان گفت: آنها احساس آنها انبوه overworked و عمیقا تاکید کرد.

یک زن گفت: “من خواسته کارفرمای من به کردند من به عنوان من شش ماه باردار آنها امتناع و به من گفتن به درخواست های قانونی بیمار پرداخت.”

جو Levenson از زنان جوان اعتماد یک موسسه خیریه کمک می کند که زنان جوان در کم و یا هیچ پرداخت و گفت: زنان جوان به ویژه کسانی که پیدا کردن آن دشوار است برای گذران زندگی بودند “بیش از حد اغلب نادیده گرفته شده و underpaid” قبل از coronavirus شکستن اما وضعیت رو به وخامت گذاشته است.

“به عنوان حیاتی کارگران و سرپرستان زنان جوان در حال حاضر در هسته این کشور در پاسخ به کروناویروس همه گیر اما تحقیقات ما نشان می دهد که آنها در مواجهه با مشکلات مالی در عین حال بیشتر مسئولیت مراقبت از خود و سلامت روان رنج می برند,” او اضافه شده است.

“ما به ویژه نگران آن است که برابری جنسیتی را حرکت به عقب در صورت عدم وجود تمرکز قوی در درون دولت و از کارفرمایان در جلوگیری از وقوع این اتفاق و اصرار کسانی که مسئول بازیابی برنامه ریزی برای اطمینان حاصل شود که هیچ زن جوان پشت سر گذاشت.”

گزارش مدرسه اقتصاد لندن به تازگی دریافتند که زنان با احتمال بیشتری نسبت به مردان برای از دست دادن شغل خود در آینده به دلیل رکود اقتصادی بیشتری نسبت به کار در “قفل شده-پایین بخش” که پیش بینی می شود سخت ترین ضربه – با محققان و اشاره کرد این است که یک تفاوت کلیدی بین آینده بحران اقتصادی و مالی 2008 و سقوط.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>