خارج همکاران با ThredUp در رساله مد برای زنان و بچه ها – CNET


walmart-store-exterior-at-night

خارج شد دوم-بزرگترین خرده فروش آنلاین در آمریکا در این سال پشت آمازون است.


Walmart

خارج شده است که با آوردن یکی از بزرگترین نامها در دست دوم, فروش لباس به آن سایت مارک بزرگترین خرده فروش را در اولین ورود به مد فروش مجدد.

شروع سه شنبه ThredUp خواهد بود فروشنده در Walmart.com ارائه مجموعه ای از حدود 750,000 پیش متعلق به زنان و کودکان لباس و لوازم جانبی از مارک های از جمله نایک, کارتر, Michael Kors و کالوین کلاین. (ThredUp نمی فروش لباس مردانه.)

ThredUp این فروشگاه می آید از لباس ارسال توسط مردم به دنبال تمیز کردن توالت خود را و ایجاد چند دلار در این فرآیند است. این شرکت که در رقابت با دیگر رساله اسلوب سایت های مانند Poshmark و RealReal طول می کشد تصاویر و لیست آیتم های موجود در آن سایت. سپس مانند نمونه فروشگاه محموله آن انشعابات حاصل با لباس صاحبان.

در حالی که در خارج شناخته شده نیست برای پایان بالاتر مد آن را در حال حاضر شده است فروش ساعت لوکس و کیف های دستی را در سایت خود از طریق مستقل تجار. انتخاب در فروشگاه ها هنوز هم عمدتا ملزومات است.

این همکاری می تواند به نفع هر دو خرده فروشان با خارج به دست آوردن یکی دیگر از شناخته شده شریک زندگی خود را برای بازار مستقل فروشندگان و ThredUp به دست آوردن قرار گرفتن در معرض به خارج رو به رشد فروشگاه آنلاین. خارج شد و دوم-بزرگترین سایت تجارت الکترونیک در ایالات متحده در این سال ضرب و شتم بی, اگر آن را هنوز هم به طور قابل توجهی عقب آمازون آنلاین. آمازون در ضمن اعلام کرد لباس های جدید و لوازم جانبی نمای با رواج هفته گذشته برای حمایت از یک تعداد انگشت شماری از طراحان در طول بیماری همه گیر.

آوردن ThredUp لباس به خارج سایت می تواند در مشتریان جدید مایل به سعی کنید از رساله و محموله به عنوان اقتصاد ضعیف باید نیروی بیشتر خانواده ها به دنبال راه هایی برای صرفه جویی در پول.

این قرارداد نیز ارائه می دهد یک مثال دیگر از خارج رویکرد متفاوت به آنلاین. آمازون و eBay باز, بازار اجازه می دهد فروشندگان کوچک و بزرگ به لیست مورد. در ضمن خارج شده است یک بسته بازار معنی آن دامپزشکان تمام فروشندگان مستقل در سایت خود را که باعث می شود انتخاب خود را کوچکتر از آن رقبای اما به طور بالقوه باعث کاهش مشکلات مانند تقلبی و knockoffs. آمازون و eBay می گویند که قوی عملیات برای دفع چنین مسائل است.

مشتریان خرید از ThredUp در Walmart.com می توانید حمل و نقل رایگان در سفارشات بیش از $35 و بازده رایگان در فروشگاه های وال مارت و یا در ThredUp که بهتر ارائه می دهد از آنچه ThredUp فراهم می کند در سایت خود. ThredUp شامل هزینه تهیه برای گرداند و تخت-نرخ حمل و نقل هزینه از $5.99 برای فروش آن است.

خارج نمی افشای اطلاعات مالی از مشارکت خود را در مقابله با ThredUp.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>