باکره مدار: “چیزی malfunctioned’ در تظاهرات راه اندازی – CNET


vo-launch-org

یک پرتاب یک موشک جدا از آن حامل هواپیما.

باکره مدار

ریچارد برانسون فضا راه اندازی شرکت, باکره, مدار نتونست به راه اندازی یک موشک به مدار از هوا در روز دوشنبه به عنوان امیدوار بود.

این شرکت اصلاح 747, کیهانی, دختر, پرواز بر فراز اقیانوس آرام کردن کالیفرنیا با LauncherOne موشک متصل به آن حلقه و آن کاهش یافته است به عنوان برنامه ریزی شده اما پس از آن چیزی را اشتباه رفت.

“ما تایید تمیز آزادی از هواپیما. اما ماموریت فسخ در مدت کوتاهی به پرواز” این شرکت اعلام کرد در توییتر بعد از ظهر دوشنبه.

در یک پست وبلاگ در سه شنبه باکره مدار تیم در توصیف این موضوع به عنوان یک “نقص” که ناشی از تقویت کننده مرحله موتور را خاموش حدود نه ثانیه پس از آن منتشر شد. موشک نمی تواند حفظ کنترل پرواز و پس از سقوط به داخل اقیانوس-با این تیم اشاره به این منفجر نشد.

“ما نمی توانیم در عین حال می گویند قطعی چه نقص بود و یا آنچه که از آن ناشی می شود اما ما احساس اعتماد به نفس ما اطلاعات کافی برای تعیین است که به عنوان ما همچنان از طریق بررسی دقیق ما در حال حاضر آغاز شده است.”

LauncherOne است, باکره, مدار تاخت و تاز به تجاری ماهواره ای راه اندازی بازار ارائه یک جایگزین برای سنتی عمودی راه اندازی گزینه های. بنیانگذاران شرکت های رقیب مانند موشک SpaceX و آزمایشگاه شد و سریع به پیشنهاد تشویق.

پست های وبلاگ نیز دقیق حیطه اطلاعات به دست آمده در طول تلاش ناموفق برای رسیدن به مدار از جمله تست کردن برخی از سیستم های به کار گرفته شده توسط LauncherOne.

“با عرض پوزش به شنیدن این که. مدار سخت است. در زمان ما چهار تلاش با شاهین 1,” SpaceX بنیانگذار Elon Musk توییتی.

باکره سریع نشان می دهد آن را در نظر دارد تا یکی دیگر از تلاش به زودی به اشتراک گذاری عکس ها از دوم آن موشک که از آن امید به آزمون به زودی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>