انگلستان آب و هوا: خشک طولانی مدت داغ املا می تواند منجر به خشک ترین ماه مه سال 1896 پس از

همانطور که انگلستان همچنان به پخت در بالاتر از میانگین درجه حرارت این ممکن است می تواند این کشور را پس از خشک ترین سال 1896 به عنوان تنها 31.5 mm باران کاهش یافته است در این ماه.

پارک heaths و چمن در خیلی از کشور از جان گذشته برای نوشیدن آب ممکن است به سمت چپ خشک به عنوان بسیاری از کشور basks در آفتاب خشک شرایط انتظار می رود تا پایان ماه.

برخی از تکه های ابر انتظار می رود به سقوط در شمال غربی انگلستان از جمله در سراسر غرب اسکاتلند بعد از این بعد از ظهر اما همه چیز خواهد بود تا حد زیادی خشک در سراسر کشور این هفته است.

بین شروع ماه تا 25 ماه مه بریتانیا دیده می شود فقط 45 درصد از بارندگی ماهانه و 103 درصد از آن آفتاب گفت: ملاقات در دفتر پیش بینی مارکو Petagna.

“به آب و هوای خشک است بیشتر قابل توجه در انگلستان که تنها شاهد 16 درصد از آن ماهانه بارش در مقایسه با میانگین و 116 درصد از آن آفتاب” گفت: مستقل.

“هنوز هم وجود دارد چند روز ممکن است برای رفتن, اما آن را قطعا بسیار خشک کن و sunnier از حالت عادی پس از یک خشک مارس. نه زیاد باران انتظار می رود که به غیر از برخی از نقاط شمالی اسکاتلند است.”

درجه حرارت می تواند اوج بین 27C و 28C از روز شنبه از طریق شنبه به خصوص به سمت غرب و شمال غرب انگلستان و بخش هایی از ولز.

“وجود دارد سطوح بالای گرده و بسیار بالا اکریلیک اشعه ماوراء این هفته به عنوان به خوبی به عنوان ما در حال گرفتن به گرده چمن فصل” افزود: آقای Petagna.

ملاقات در دفتر پیش بینی نیکولا Maxey گفت: خورشید: “به احتمال زیاد ما می رویم به دیدن تمام وقت رکورد شکسته ساخت این ماه در انگلستان خشک ترین ماه مه پس از سال 1896.”

به عنوان جیوه است که انتظار می رود برای رسیدن به اوج از 28C بیش از آخر هفته نگرانی وجود دارد که انگلیسی ها را گله به سواحل پارک ها و دیگر نقاط زیبایی در droves حتی به عنوان coronavirus مستند در حال انجام است.


مردم یادآوری به موقف اجتماعی فاصله دستورالعمل ها و بررسی های مختلف مستند قوانین در انگلستان و ولز اسکاتلند و ایرلند شمالی قبل از ساخت برنامه های.

پیش بینی برای اوایل ماه ژوئن است “اشاره بیشتر تغییر آب و هوا” گفت: آقای Petagna به عنوان پایان هفته آینده به ارمغان می آورد بیشتر باران و درجه حرارت در حال انتظار برای آمدن به پایین به طور متوسط.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>