این لوگو همه چیز در مورد بهتر باری به طوری نگه داشتن چشم خود را پوست کنده – CNET


Expect to see this FIDO Alliance logo on websites that adopted the authentication standard for better security.

انتظار برای دیدن این FIDO داد لوگو را در وب سایت هایی که به تصویب اعتبار استاندارد برای امنیت بهتر است.

FIDO داد

این FIDO داد که فن آوری به تقویت لاگین امنیت و در نهایت جایگزین رمزهای عبور در مجموع موفق به کسب حمایت از شرکت های فن آوری مانند گوگل و مایکروسافت و اپل. و در حال حاضر آن را در تلاش برای برنده شدن شما در بیش از, بیش از حد.

روز چهارشنبه آن را راه اندازی یک وب سایت به نام ورود با FIDO به تلاش برای توضیح دهید که چگونه FIDO احراز هویت کار می کند. آن را نیز نشان داد FIDO آرم آن امیدوار وب سایت ها و برنامه های نمایش داده خواهد شد در تلاش برای اطمینان بخشیدن به مردم خود نشانه روند مدرن و امن است. آن را مانند آرم شما نگاه کنید به بلوتوث و Wi-Fi و USB است که می تواند به شما برخی از تضمین تکنولوژی کار می کند حتی اگر شما نمی درک تمام جزئیات.

FIDO استاندارد چگونه بیومتریک و سخت افزار امنیتی کلید می تواند مورد استفاده قرار گیرد به تقویت رمزهای عبور و یا به طور کامل آنها را جایگزین و آن را یک گزینه برای ورود به سایت هایی مانند Google, Microsoft, Facebook و توییتر.

این اتحاد تلاش طراحی شده است برای توضیح به طور منظم مردمی چه تکنولوژی کار می کند و برای متقاعد کردن مدیران IT و توسعه دهندگان وب سایت به آغوش آن گفت: FIDO مدیر اجرایی اندرو Shikiar. اما این اتحاد در حال کار بر روی فن آوری آن برای هفت سال پس شما نباید انتظار کلمه عبور به فاز در هر زمان به زودی.

“آن را به زمان برای تغییر رفتار و آموزش و پرورش برای ریشه” Shikiar گفت.

اگر اتحاد می تواند متقاعد کردن خدمات بیشتر به ارائه FIDO ورود و بیشتر مردم به استفاده از آن است که می تواند کمک به ما را از ما رمز کابوس. ما اغلب استفاده از رمز عبور یکسان در بسیاری از سایت ها که بدان معنی است که هکرها که filch خود را با اکراه از یک نقض داده ها می تواند دست آوردن دسترسی به سایت های مختلف.

FIDO خوب است برای تأیید هویت دو عامل است که به معنی هک رمز عبور ندارد بسیار مفید است. و برای سایت های که با استفاده از FIDO احراز هویت با هیچ کلمه عبور در همه وجود دارد هیچ چیز برای هکرها برای سرقت در وهله اول.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: در حال عبور مرده ؟ اجازه دهید بحث در مورد آینده احراز هویت


7:40

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>