این ادم ارزان خر نشان می دهد پادکست است که در اینجا برای قرار دادن معاملات خود را در گوش – CNET


cheapskate-show-artwork-wide

CNET

Cheeps! این ادم ارزان خر نشان می دهد در حال حاضر در نوسان کامل است. این پادکست هفتگی به خود اختصاص داده است-شما حدس زده آن-کمک به شما پول را نجات دهد.

برای بیش از 12 سال است که کار من در اطراف این قطعات اما همیشه در چاپ فرم. در حال حاضر من آوردن ادم ارزان خر خوبی به طور مستقیم به گوش شما سوراخ است. و من پیوست توسط همکار CNET مقابله گورو Dave Johnson, که در دست دارند به تعادل فلس: او مخالف نیست به صرف بیشتر در موارد خاص که منجر به برخی از جالب … اجازه دهید آنها بحث. 😜

هر قسمت خواهد بود کمی متفاوت است اما همیشه با تمرکز بر همان اولویت است. ما به اشتراک گذاری پول صرفه جویی در راهنمایی و ترفندها مقایسه محصولات شناخته شده با فوق العاده مقرون به صرفه جایگزین (ما در حال آمدن برای شما AirPods), spotlight, برخی از مورد علاقه ما ارزان معاملات و پاسخ به شنونده سوالات. (صحبت که خود را ارسال مقابله سوال [email protected])

پس از اتمام ادم ارزان خر نشان می دهد با استفاده از بازیکن های جاسازی شده در زیر و یا اضافه کردن آن به پادکست های مورد علاقه خود را برنامه.

لذت بردن از!


CNET را ادم ارزان خر اسهال وب برای معاملات بزرگ در محصولات با تکنولوژی و خیلی بیشتر. برای آخرین معاملات و به روز رسانی را دنبال ادم ارزان خر در Facebook و Twitter. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در خرید بزرگ در CNET معاملات صفحه و چک کردن ما CNET کوپن برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید, Walmart, آمازون ، سوال در مورد ادم ارزان خر وبلاگ ؟ پیدا کردن جواب ما صفحه پرسش و پاسخ.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>