بهترین ارزان لباس تمرین که فقط به عنوان خوب به عنوان Nike, Lululemon و بیشتر – CNET


senita-athletics.png

ارزان اما با کیفیت بالا, لباس تمرین در دسترس هستند اگر شما می دانید که به کجا نگاه.

Senita دو و میدانی

“آمدند” رایج در میان محصولات زیبایی مانند پاک کننده های صورتو سشوار و آرایش — آنها محصولات با کیفیت بالا از کمتر شناخته شده علامت های تجاری. آن را مانند خرید کلی ترد توت بحران حبوبات به جای cap’n Crunch پردازند انواع توت ها. اما زمانی که شما در شکار برای یک کار خوب ارزش نام تجاری وضعیت مهم نیست.

یکی دیگر عرصه با یک تعداد انگشت شماری از فوق العاده آمدند که جهان از athleisure. به تناسب اندام و سلامتی در ادامه به رشد بیشتر و بیشتر مردم به دنبال کیفیت بالا activewear که متناسب هست. و بیشتر و بیشتر مردم نیز متوجه می شوند چقدر احمقانه است که به افت 100 دلار یا بیشتر در یک جفت شلوار بلند و یا ساق پوش.

به عنوان کسی که تلاش و خرید لباس تمرین برای مدت زمان طولانی (آینده در 10 سال پس از شروع کردم به کار کردن به طور مداوم), من یک ایده خوب در مورد مارک های که ارزش نگاه دارد و آنهایی که نیستند. در اینجا من جزئیات این برندها تبدیل شده اند که رفتن من-tos طول دهه گذشته و دقیقا همان است که انواع پوشاک آنها خوب است.

ادامه مطلب: بهترین فوم غلطک برای تسکین درد عضلانی

Senita دو و میدانی

محدوده قیمت: 20 دلار به 40 دلار در هر آیتم

سهام: لباس زنان تنها

آنچه به: ساق بند ورزشی, کلاه, شورت, محصول تاپ

Senita دو و میدانی جدیدتر لباس تمرین برند. در واقع من فقط در مورد Senita دو و میدانی چند ماه پیش اما من دمیده دور هر تکه از لباس من دستور داد. دیجیتال-تنها نمای سهام ساق پوش, بند ورزشی, کلاه, شورت, تی شرت استین, محصول تاپ و لباس شنا برای زنان است.

من می توانم صحبت می کنند بیشتر به کون و شورت. این یک مبارزه شدید برای من برای پیدا کردن تمرین شورت و ساق است که متناسب با پاها و کمر من و این مبارزه به پایان رسیده است در بسیاری از اتاق پانسمان غضب. Senita دو و میدانی تقریبا حل شد این مشکل برای من: هر جفت از Senita کوتاه من خود را متناسب به راحتی در پاها و کمر و باعث نمی شود که من احساس می کنم مثل یک گران می بیسکویت.

اگر من تا به حال به توصیه Senita دو و میدانی به یک گروه از مردم آن خواهد بود افرادی که curvier ارقام و مشکل پیدا کردن شلوار, شورت و ساق که به راحتی.

هدف

محدوده قیمت: $10 به $50 در هر مورد

سهام: مردان و زنان لباس

آنچه به: استرچ و شلوار, تاپ, بند ورزشی, کلاه, شورت (مردان)

هدف از رده خارج خود که قبلا محبوب مشارکت خط با قهرمان و جایگزین آن را با خود بومی activewear خط به نام تمام در حال حرکت است. من شک و تردید در ابتدا دوست داشتم به خاطر قهرمان C9 خط, اما بیشتر از همه در حرکت قطعات خود را انجام فوق العاده.

من به شدت توصیه این بند ورزشی از این خط اما با احتیاط ادامه دهید وقتی که می آید به ساق. همه در حال حرکت ارائه می دهد سبک های مختلف از کون و آنها بوده است و یا ضربه از دست من. در حالی که من هیچ مشکلی سفارش بند ورزشی تی تاپ از همه در حرکت آنلاین من می خواهم سعی کنید در کون در فروشگاه.

من هم نبود از طرفداران خود کوتاه به دلیل گران-می-از-بیسکویت مشکل بالا اما اگر شما نازک تر, پاها, مادر من می گویند برو برای آن.

همه در حال حرکت نیز گسترده ای مردانه, مجموعه, بیش از حد. اگر چه من نمی توانم صحبت می کنند به تناسب مردان لباس, من می خواهم تصور کنید که پارچه با کیفیت است فقط به عنوان خوب به عنوان زنان.

قدیمی نیروی دریایی

محدوده قیمت: 10 دلار به 30 دلار در هر آیتم

سهام: مردان و زنان لباس

چه چیزی را دریافت کنید: اصول اولیه مانند تی شرت و مخزن تاپ, ساق پوش

قدیمی نیروی دریایی آن شناخته شده است ارزان اما با کیفیت مناسب و معقول پوشیدن روزمره است. خرده activewear انتخاب فلسطين همان ارزش. I love Old Navy اساسی برای لباس است که من ممکن است یا نه ممکن است پوشیدن به عنوان تمرین واقعی ،

برای مثال من این گره جاگر که من می پوشند فقط برای lounging اطراف خانه. من هم این بالا waisted ساق پوش است که برای عبور-آموزش و یا آموزش فاصله با شدت بالا تمرین.

برای مردان پیر نیروی دریایی دارای یک انتخاب زیادی از تی شرت ، تاپ sweatpants, کلاه, شورت و لباس زیر و همچنین به عنوان ورزش-لباس های خاص مانند گلف پیراهن و شلوار.

قهرمان

محدوده قیمت: $10 به $50 در هر مورد

سهام: مردان و زنان لباس

چه چیزی را دریافت کنید: لایه های پایه, جوراب, لباس زیر

قهرمان یک نام تجاری است که همکاری با خرده فروشان پوشاک خطوط (مانند مرحله ای کردن هدف C9 من که قبلا ذکر شد) و همچنین بومی خود را دارد خط از لباس و یک نام تجاری بزرگ به فروشگاه برای لایه های پایه و اصول اولیه است.

پایه لایه های فرسوده در زیر لباس های دیگر زمانی که ورزش در خارج از منزل در هوای سرد, اما همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان loungewear. قهرمان دارای یک انتخاب بزرگ از لایه های پایه برای مردان و زنان با قیمت پایین به عنوان $12 برای برخی از اقلام است. به عنوان جوراب و همه از تمرین های مورد علاقه جوراب از قهرمان. من به خصوص دوست دارم این سه نفر از خدمه ،

برخی از قهرمان موارد دیگر را می توان در سمت گران است — حدود 50 دلار برای یک جفت ساق پوش, به عنوان مثال-اما هنوز هم نمی مطابقت با قیمت های بالا از مارک های بزرگ نام.

فاصله

محدوده قیمت: 15 دلار به 30 دلار در هر آیتم

سهام: مردان و زنان لباس

آنچه به: مخزن تاپ, تی شرت, ساق پوش

زمانی که من صحبت در مورد شکاف activewear, من به این معنی نیست Athleta است که شکاف را به تازگی به دست آورد لوکس خط athleisure برای زنان است. من صحبت کردن در مورد GapFit ارزان و خط activewear شما می توانید در فاصله فروشگاه.

من هرگز به خصوص تحت تاثیر قرار GapFit را انتخاب شورت زنان, اما آنها باید یک انتخاب گسترده ای از ساق پوش. برای بیشتر قسمت ها, همه GapFit ساق پوش من متعلق اند به خوبی مناسب, اگر چه برخی از تمایل به لغزش و اسلاید در طول تمرینات شدید. آنها همچنین باید مقدار زیادی از تمرین مخازن و تی شرت در حدود 15-20 دلار در محدوده.

به نظر می رسد که مردان activewear مجموعه است که به عنوان قوی به عنوان زنان اما این که می گویند شما نمی خواهد آمد در سراسر برخی از بزرگ می یابد.

FlexxFit

محدوده قیمت: حدود 20 دلار به 40 دلار در هر مورد (15 پوند به £30)

سهام: لباس زنان تنها

آنچه به: ساق بند ورزشی محصول تاپ

FlexxFit بریتانیا بر اساس activewear نام تجاری ایجاد مد به جلو activewear — مقدار که verges در loungewear — برای زنان است. شرکت کشتی های بین المللی و ارائه می دهد به طور عمده ساق و بند ورزشی.

من پیدا FlexxFit لباس تمرین را فوق العاده نرم و پارچه که عالی است برای راحتی اما نه همیشه جذاب که در واقع کار به دلیل آنها لغزش در اطراف تا زمانی که شما دریافت می کنید به طوری که عرق پارچه در واقع چوب به شما. من نیز که FlexxFit بند ورزشی نه حمایتی به اندازه کافی برای بالا تاثیر فعالیت های در حال اجرا-به خاطر کسانی که به دلایل من تعیین شده من FlexxFit لباس به فعالیت هایی مانند پیاده روی و دوچرخه سواری.

من در تمام نمی شود گفت که FlexxFit لباس نیست ارزش خرید اما من میگم برای انتخاب فعالیت های خود را عالمانه. اگر شما مانند کره-نرم activewear برای راه رفتن و یا آرامش بخش FlexxFit گزینه خوبی است اما من می خواهم با نام تجاری دیگری مانند تمام در حرکت Senita دو و میدانی و یا DoYouEven (در زیر) برای تمرینات شدید.

DoYouEven

محدوده قیمت: $20 تا $60 در هر مورد

سهام: مردان و زنان لباس

چه چیزی را دریافت کنید: شلوار, شلوار, پیراهن شورت, پیراهن, کاپشن, ساق پوش, بند ورزشی

DoYouEven نیست حداقل گران قیمت و برند در این لیست اما متوسط قیمت هنوز سقوط به زیر امثال CNET_TAG: نایک | امتیاز: 285

“data-slug=”نایک” data-ساب>Nike, Reebok و Under Armour. این یک عملکرد بالا با نام تجاری طراحی شده برای افرادی که خود را در لباس تمرین از طریق بسیاری از پویا فعالیت: DoYouEven است که توسط وزنه CrossFitters و بدنسازان است.

تجربه من با این نام تجاری است که پارچه های بسیار چسبناک و قرار ماندن در ترکیب حرکات squats lunges و deadlifts. آنها همچنین نگه دارید تا به خوبی در شستشو; من DoYouEven کون و سینه بند ورزشی را نشان نمی دهد هیچ نشانه ای از موضوعات سست و یا اشک حتی پس از یک سال.

به نظر من DoYouEven لباس به ارزش کوچک حق بیمه در مقایسه با مارک های مانند نیروی دریایی قدیمی, فاصله, قهرمان, و همه در حال حرکت است.

اطلاعات موجود در این مقاله برای مقاصد آموزشی و اطلاعاتی و تنها در نظر گرفته شده است به عنوان درمانی یا مشاوره پزشکی. همیشه مشورت با یک پزشک و یا دیگر واجد شرایط بهداشتی و با توجه به هر گونه سوال شما ممکن است در مورد یک وضعیت پزشکی یا بهداشت اهداف است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>