میتسوبیشی به یاد می آورد 141,000 اتومبیل برای خطر جدا کنترل اسلحه – CNET


2016 Mitsubishi Outlander Sport

این Outlander Sport یکی از چند وسایل نقلیه درگیر است.


میتسوبیشی

زنگ مزاحم چیز, اما آن را اغلب اجتناب ناپذیر در بخش های خاصی از ما. متاسفانه برای برخی از میتسوبیشی صاحبان زنگ می تواند به وسایل نقلیه کنترل اسلحه.

با توجه به اسناد ثبت شده با NHTSA مارس 18, میتسوبیشی را به یاد بیاورید خاص 2008-2010 لنسر, 2010 لنسر Sportback 2008-2013 Outlander و 2011-2016 Outlander Sport وسایل نقلیه. ترکیب فراخوان تاثیر می گذارد 141,200 اتومبیل.

مشکل این است که با توجه به عناصر. شما می دانید تمام واکنش های شیمیایی که جراحی برخوردهای نمک که باعث می شود همه چیز به زنگ زدن. در این مورد مختلف میتسوبیشی وسایل نقلیه می تواند خود را به جلو و پایین کنترل اسلحه جدا اگر جلو صلیب عضو خورده. علت اصلی? آب نمک به خصوص جاده نمک استفاده کنید. شایان ذکر میتسوبیشی صادر بسیار شبیه به یاد بیاورید در سال 2016 به صورت های مختلف دسته ای از اتومبیل. میتسوبیشی تایید به Roadshow که این آخرین یاد یک موضوع یکسان فقط با گسترش به سایر مدل ها.

از آنجایی که این یک هدف مسئله تنها صاحبان در برخی از کشورهای خاص را دریافت خواهد کرد به یاد اعلامیه. که هنوز هم به معنی اعلامیه رفتن به صاحبان در 22 ایالت و واشنگتن دی سی با فراخوان جمعیت کشش از مین تمام راه را به Iowa.

خودروساز را ورزش یکی از دو گزینه بسته به اینکه چقدر بد این وضعیت زمانی است که یک تکنسین یک نگاه. اگر جلو عضو متقابل است به شدت خورده صاحبان را دریافت کنید یکی از جدید رایگان. آن را نیز شامل یک بسته بندی ضد خوردگی عامل برای حفظ این مشکل از آینده. ماشین که نیست نشان می دهد نشانه هایی از جدی خوردگی را به جای آن دریافت همان ضد خوردگی عامل برای متوقف کردن این مشکل بدون هیچ گونه جایگزینی بخشی.

به دنبال از طریق پست اطلاعیه برای شروع پس از رسیدن شروع ژوئیه 14.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: میتسوبیشی Mi-Tech یکی وحشی مفهوم


0:54

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>