چقدر تجهیزات حفاظتی می کند کانادا واقعا نیاز به COVID-19?

بالا مشخصات اعلام شده توسط لیبرال ها در این هفته است که خودرو های غول پیکر جنرال موتورز را 10 میلیون ماسک پزشکی حذف جزئیات صحبت می کند که به راه طولانی پیش رو در کانادا در مبارزه علیه COVID-19.

کسانی که ماسک ساخته خواهد شد در سال آینده.

بنابراین بیش از حد بسیاری از میلیون ها نفر از دستکش و روپوش و لیتر ضد عفونی کننده دست است که بخشی از دولت فدرال خرید عمده از مهم شخصی دنده محافظ مورد نیاز برای کمک به کاهش سرعت گسترش COVID-19.

ادامه مطلب: Coronavirus: نمایندگان مجلس برای جمع آوری عملا در فرد در مجلس عوام

هر چند کالا هستند که دست به عنوان به زودی به عنوان آنها را وارد در کانادا — 42 هواپیما بارهای تا به امروز دولت گفت: این هفته — واقعیت این است که بسیاری از سفارشات قرار می گیرد نمی پاسخگویی به تقاضای ایجاد شده توسط زمان وقوع COVID-19.

اما مسئله بزرگتر این است که یک بعدی است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“این تجزیه و تحلیل است که وجود دارد غیر قابل پیش بینی در مورد راه که در آن virus ممکن است گسترش در ماه های آینده گفت:” فدرال تدارکات وزیر آنیتا آناند در مصاحبه با مطبوعات کانادا در این هفته.

“به عنوان یک نتیجه رویکرد ما شده است به منظور تامین بیش از و بالاتر از درخواست استان ها و مناطق مختلف به طوری که اگر موج دوم و ما نیاز به فن برای مثال ما آماده هستند.”

PPE: شما ممکن است انجام آن اشتباه است. در اینجا برخی از راهنمایی.

PPE: شما ممکن است انجام آن اشتباه است. در اینجا برخی از راهنمایی.

در ابتدا از همه گیر ورود در کانادا موضوع چگونه بسیاری از فن های کانادا بود از نگرانی.

بیمارستان ها و مردم را در وحشت به عنوان کمبود در کشورهای دیگر از کلید قطعه از تجهیزات مورد نیاز به درمان شدید ترین شکل این بیماری تا به حال نتایج ویرانگر.

پس از آن بود بازگشت در اواسط ماه مارس که مقامات بهداشت عمومی و دولت ها شروع به قفل کردن در کانادا, درخواست از مردم برای ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش COVID-19 و خرید زمان برای کانادا سیستم مراقبت های بهداشتی به آماده شدن برای یک انتظار موج بزرگ در اینجا.

بیمارستان های استان و دولت فدرال درهم برای سفارش تجهیزات. حدود 30,000 هواکش دستور داده شد توسط اتاوا به تنهایی اما تنها 203 وارد شده اند تا کنون.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

با این حال, فیزیکی, فاصله تلاش بود تا حد زیادی یدکی پیروز شدن در بیمارستان و رئیس بهداشت عمومی افسر دکتر ترزا Tam گفت: در این هفته.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: زنده به روز رسانی: کروناویروس در کانادا

در همان زمان کمبود قطعه دیگر دنده محافظ هستند که مقصر فاجعه شیوع بیماری در کشور را در دراز مدت مراقبت از خانه.

سربازان مشغول به کار در انتاریو خانه مستند چگونه کارکنان کم استفاده یا سوء استفاده منابع در بخشی به دلیل کمیابی و هزینه.

سپس سوال می شود — در چه نقطه ای خواهد کانادا به اندازه کافی ؟

“از نظر ایجاد یک سقف در تجهیزات حفاظت شخصی است که هنوز هم یک تحلیل است که ما در حال انجام به عنوان ما می بینیم تقاضا برای تجهیزات حفاظت شخصی همچنان به رشد,” او گفت.

اتاوا-شرکت بر اساس برآورد کرده است تقاضا برای ماسک یکبار مصرف به تنهایی می تواند بیش از 3.3 میلیارد دلار بیش از سال آینده.

محافظه کاران می گوید لیبرال ها باید واضح تر و با جزئیات چه مقدار از آنها در حال خرید و از کجا.

آنها اشاره می کنند که دولت با کاهش سفارشات خود را برای تعدادی از N95 ماسک — یک قطعه بسیار مهم از تجهیزات برای کارکنان مراقبت های بهداشتی — سه بار.

شیوع کروناویروس: Hajdu می گوید کانادا رو ‘بسیار دشوار تدارکاتی وضعیت برای PPE

شیوع کروناویروس: Hajdu می گوید کانادا رو ‘بسیار دشوار تدارکاتی وضعیت برای PPE

این موضوع آن را در نهایت پدید آمده بود یک تامین کننده در چین است که تا به حال به فروش می رسد میلیون ها نفر از ماسک بعد مشخص نمی شود تا به استانداردهای کانادا.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“لیبرال ها به وضوح با داشتن مسائل را وقتی که می آید به خرید تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) و در حال شفاف با کانادایی” تهیه منتقد کلی بلوک گفت: در یک ایمیل.

آناند گفت: صدها نفر از هزاران نفر از ماسک را پس از وارد و تضمین کیفیت بررسی شده اند تقویت.

که در آن قطعه دوم از تهیه پازل می افتد را به محل — ramping تا ساخته شده-در-کانادا عرضه است.

کمبود را در معرض سوراخ در کانادا زنجیره تامین است که دولت در تلاش است برای پر کردن با تشویق های محلی و صنعت را محور همه چیز را از محصولات به پایان رسید به مواد اولیه مورد نیاز.

ادامه مطلب: چگونه بسیاری از کانادایی ها باید جدید کروناویروس? تعداد موارد تایید شده توسط منطقه

بیش از 6,300 کانادایی شرکت در زدم دولت فدرال ارائه برای کمک به تولید COVID-19 مربوط به محصولات و نوآوری وزیر Navdeep Bains در مصاحبه ای گفت:.

بیش از 700 باید پس از retooled یا مقیاس به ساخت تجهیزات حفاظت شخصی.

“آنچه ما می خواهیم انجام دهیم و اساسا نه تنها ساخت داخلی ظرفیت برای امروز اما ما می خواهیم به ایجاد ظرفیت برای فردا به عنوان خوب,” او گفت:.

آناند گفت: اطمینان حاصل کرد که در دراز مدت ظرفیت منعکس شده است در قراردادهای بلند مدت. جمعه گذشته یک اعلام شد با مونترال-بر اساس Medicom به ارائه 20 میلیون N95 ماسک ماسک و 24 میلیون فولاد ماسک در هر سال برای 10 سال آینده.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اما برای آن دسته از شرکت هایی که انتخاب کرده اید به محوری به COVID-19 تامین کسب و کار وجود دارد سوال در مورد چگونه آنها این کار ادامه خواهد داد.

لبنی رسومات مستقر در المنت, Ont., به طور موقت متوقف شد, تولید در یک خط ودکا ساخته شده از شیر استفاده نشده قند از مزارع لبنی سوئیچینگ به طور کامل به ساخت ضد عفونی کننده دست.

در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر گفت: بنیانگذار شرکت امید مک دونالد آنها نمیفهمد بزرگ شرکت های صنعتی خواهد بود که مجددا با ابزار تجهیز و بازسازی شده است.

شیوع کروناویروس: انتاریو اعلام محل کار PPE تامین کننده دایرکتوری

شیوع کروناویروس: انتاریو اعلام محل کار PPE تامین کننده دایرکتوری

اما سپس آنها را با یک تماس از یک بیمارستان اتاوا با یک درخواست فوری برای کمک به.

“هنگامی که خود را به بیمارستان محلی تماس به دنبال ضد عفونی کننده خود را تنها پاسخ این است که” چگونه است؟”‘

هشت هفته پیش مک دونالد فکر کردم این امر می تواند یک پروژه کوتاه مدت. تقاضا برای ودکا کاهش یافته 40 درصد و وارد شدن به این خط به جای خوبی بود برای روحیه و همچنین مفید است.

در حال حاضر وجود دارد کاملا جدید در بازار است که نمی وجود دارد قبل از, او گفت:.

آن را طول می کشد فقط یک هفته به ضد عفونی کننده یک به نوبه خود در اطراف زمان به مراتب سریع تر از سفارشات قرار داده شده با شرکت های بزرگ در کانادا و خارج از کشور او امتیاز — یک مورد اگر تا کنون وجود داشت برای جلوگيري از کانادا تامین کنندگان محلی از این کلید COVID-19 محصولات.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

مک دونالد گفت: در حالی که او به عقب بر گردیم به ساخت ودکا او ندارد و پیش بینی از دست دادن در ضد عفونی کننده در حال حاضر با داشتن امن ثانویه محل است که اجازه خواهد داد که تولید از هر دو.

“مردم در حال رفتن به نگاه هر کسی که به کار ادامه داد در طول این بحران و بهترین آن را و آنها را به یاد داشته باشید که زمانی که این کار انجام شود.”

مشاهده link ”

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>