همیلتون محققان معتقدند ترکیب نمونه ها می تواند سرعت بخشیدن coronavirus تست در انتاریو

یک جفت از محققان در سنت جوزف همیلتون مراقبت های بهداشتی که می خواهند برای کمک به انتاریو رسیدن به هدف خود از تست 25,000 مردم برای COVID-19 هر روز می گوید ترکیب coronavirus آزمون نمونه می تواند راه را برای رفتن.

دکتر مارک Smieja یک بیماری عفونی پزشک-محقق از سنت جو گفت: اخبار جهانی که مصرف چند نمونه تست از بدون علامت کم خطر افراد و قرار دادن آنها را با هم به یک نمونه آزمون می تواند به طور قابل توجهی افزایش دهد و این استان ظرفیت برای تست.

“به عبارت دیگر چهار نمونه قرار داده و آنها را با هم در یک تماس آن را یک آزمون. و تا زمانی که آن را منفی شما باعث شد چهار نفر” گفت: Smieja.

“البته اگر آن را مثبت و سپس شما باید برای رفتن به آن چهار فرد لوله.”

مشاهده link ”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

برتر داگ فورد یکشنبه اعلام کرد که هر کسی در این استان می توانید آزمایش برای COVID-19 بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آنها باید علائم.

اما این استان همچنان به سقوط به زیر آن هدف روزانه 16000 آزمایشات ممکن است به طور متوسط تنها حدود 11,000 هر روز تا کنون.

ادامه مطلب: محققان در دانشگاه مک مستر در حال توسعه 30 دقیقه در خانه آزمون برای COVID-19

Smieja می گوید او سهام برتر علاقه در تلاش برای انجام این کار عظیم و گسترده تست اما می گوید او ترس چگونه به سرعت آزمایشگاه قادر خواهد بود به مقیاس مگر اینکه آنها فکر می کنم در خارج از جعبه.

Dr. Marek Smieja and colleagues at St. Joseph’s Healthcare Hamilton have developed a testing procedure that could increase and speed up COVID-19 testing in Ontario.
دکتر مارک Smieja و همکاران در سنت جوزف بهداشت و درمان همیلتون را توسعه داده اند یک تست روش است که می تواند به افزایش و سرعت بخشیدن COVID-19 تست در انتاریو است.

“بنابراین آنچه که ما انجام داده ایم از نظر فکر کردن خارج از جعبه است یک ایده جدید” Smieja گفت.

“در واقع آن را به عقب می رود حداقل 20 سال است. Labs انجام داده اند این انتخابی برای انواع خاصی از آزمون های گذشته است.”

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

این ایده با این نسخهها کار در ترکیب با یک تیم تحقیقاتی به رهبری دکتر دیوید Bulir که مشغول به کار با رباتیک مایع-سیستم جابجایی که در نهایت ممکن است قادر به تایید نتایج آزمون فقط در دو ساعت و نیم.

در آوریل Bulir گفت: اخبار جهانی او امیدوار جدید رباتیک خواهد ضربت تست از 700 نمونه در هر 24 ساعت به حدود 1500 نفر در همین بازه زمانی.

ادامه مطلب: همیلتون محققان امیدوارند ‘ربات همکاران کمک خواهد کرد گام تا coronavirus تست

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Smeija می گوید: بخشی از مشکل از سرعت بالا تست شده است مطمئن شوید coronavirus نمونه “،” بنابراین به عنوان نه به عنوان یک خطر برای کارکنان آزمایشگاه.

در آن زمان سنت جو محققان شش هفته به منظور توسعه یک رسانه جدید است که تثبیت یک نمونه از این ویروس در عین حال حفظ آن با وجود مثبت بودن هم مخلوط.

Dr. David Bulir with the Research Institute of St. Joe’s Hamilton says robotics have provided much-needed safety in testing thousands of coronavirus samples.
دکتر دیوید Bulir با موسسه تحقیقات سنت جو همیلتون می گوید رباتیک را ارائه بسیار مورد نیاز ایمنی در تست هزاران نفر از coronavirus نمونه.

متوسط تشخیص بخشی از این ویروس است که کمتر به احتمال زیاد به تغییر با توجه به Bulir و بسیار موثر در تشخیص بین کروناویروس که باعث COVID-19 و دیگر coronaviruses.

او می گوید آن نیز باقی می ماند موثر پس از آن هنوز هم می تواند این ویروس را شناسایی و حتی زمانی که آن را شروع به تغییر کد ژنتیکی آن.

ادامه مطلب: انتاریو تولید کننده repurposed برای پاکسازی N95 ماسک و کمک به مبارزه با COVID-19

این سیستم رباتیک شامل دو مرحله فرایند که در آن عفونی نمونه از این ویروس قرار داده شده در داخل یک کابینه biosafety که درج یک ابزار در هر یک از لوله نمونه های از بین بردن غیر فعال نسخه از این نمونه برای تکنسین آزمایشگاه استفاده کنید.

“هنگامی که نمونه ها شده و امن برای استفاده وجود دارد یکی دیگر از ابزار است که احتمالا به اندازه بسیار معقول کابینه روی نیمکت خواهد کرد که پس از آن که و پس از آن روند بقیه نمونه” Bulir گفت.

شیوع کروناویروس: ترودو می گوید او را coronavirus آزمایش پادتن یک بار تست سرولوژی در دسترس

شیوع کروناویروس: ترودو می گوید او را coronavirus آزمایش پادتن یک بار تست سرولوژی در دسترس

تا کنون بالینی آزمایشگاه تست بین 800 تا 1200 نمونه یک روز با توجه به Smieja. هدف خود را از 6000 در هر روز.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: همیلتون اعزام امدادگران جدید بیماری های عفونی تیم به آدرس coronavirus موارد

“ما هنوز آماده نیست برای 6,000” گفت: Smieja “اما آنچه ما فکر می کنم ما وجود دارد می توانید در عرض چند هفته.”

برتر داگ فورد ابراز شور و شوق برای St. Joe پروژه پس از اعلام انتاریو COVID-19 سریع تحقیقات صندوق پروژه در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه بعد از ظهر.

محققان در سنت Joes می گویند گام بعدی این است که برای تست یک دسته از رسانه های جدید ارسال شده به بیمارستان تورنتو به تازگی. لوله های آزمایش با بیمار و مشتری نمونه انتظار می رود به بازگشت به همیلتون آزمایشگاهی برای آزمایش های بیشتر.

مشاهده link ”

سوال در مورد COVID-19? در اینجا برخی از چیزهایی که شما نیاز به دانستن:

علائم می تواند شامل تب ، سرفه و مشکل در تنفس — بسیار شبیه به سرماخوردگی یا آنفولانزا. برخی از مردم می تواند به توسعه بیشتر بیماری شدید. مردم بیشتر در معرض خطر این شامل افراد مسن و افراد مبتلا شدید و مزمن شرایط پزشکی مانند قلب ریه و یا بیماری کلیوی. اگر شما دچار علائم تماس با مقامات بهداشت عمومی.

برای جلوگیری از این ویروس از کارشناسان توصیه مکرر شستن دست و سرفه به آستین خود را. آنها همچنین توصیه می کنند به حداقل رساندن تماس با دیگران را به ماندن در منزل به عنوان آنجا که ممکن است و حفظ یک فاصله دو متری از افراد دیگر اگر شما بیرون بروید. در شرایط که در آن شما نمی تواند نگه داشتن یک فاصله امن از دیگران, مقامات بهداشت عمومی توصیه می کنیم استفاده از یک غیر پزشکی صورت ماسک یا پوشش برای جلوگیری از پخش قطرات تنفسی است که می تواند این ویروس.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

برای کامل COVID-19 پوشش از اخبار جهانی اینجا کلیک کنید

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>