دولت امتناع از ثبت نام به Brexit پادمان پس از آن می تواند تغییر حقوق بشر عمل گوو اذعان

انگلستان امتناع از ثبت نام به حقوق بشر پادمان خواستار شده توسط اتحادیه اروپا در ازای یک قرارداد تجاری به طوری که دولت گزینه تغییر قانون حقوق بشر مایکل گوو ،

دفتر کابینه وزیر گفت یک کمیته پارلمانی در روز شنبه که دولت ممکن است بخواهید به “افزایش” قانون حقوق بشر “در تمام انواع از راه”.

بریتانیا همراه با هر کشور در اروپا دیگر از بلاروس است که امضا کنندگان کنوانسیون اروپایی حقوق بشر است. بروکسل می خواهد بریتانیا متعهد به دیدن وضعیت موجود در این موضوع به عنوان بخشی از شرایط مبارزه با تروریسم در اروپا توافقنامه تجارت.

اما بریتانیا مذاکره کنندگان را رد کرد و ادعا می کنند که این مسئله یک ماده از “حاکمیت”.

پرسید که چرا او تمایلی به موافقت اتحادیه اروپا خواسته های مایکل گوو گفت: آینده روابط با اتحادیه اروپا انتخاب کمیته: “این یک سوال از حاکمیت و اتحادیه اروپا تعیین اینکه آیا یا نه ما قانون خود کافی است به اثر به حقوق شهروندان به اطمینان حاصل شود که موقعیت خود را در زیر ECHR محافظت شده است.

“این یک سوال از حاکمیت: به می گویند که یکی خاص مکانیسم قانونی بکر است و نمی توان تغییر داد مگر اینکه شما امن اجازه از دیگر نهاد مستقل است و من فکر می کنم یک نقض حاکمیت. برخی از مردم ممکن است استدلال می کنند که آن را توجیه بود اما از آن است که این یک تخلف.”

پرسید که آیا این بدان معنی است که دولت ممکن است تغییر قانون حقوق بشر گفت: “ما ممکن است افزایش آن را در تمام انواع از راه.”

در سال 2018 Dominic کامینگز گفت: همه پرسی در مورد عضویت در کنوانسیون اروپایی حقوق بشر است که به طور کامل جدا از اتحادیه اروپا خواهد بود “در برنامه” اگر او همیشه درگیر در سیاست دوباره.

دولت موضع رسمی این است که به هیچ وجه قصد خروج از کنوانسیون.

این گزارش در ماه فوریه که وزیران می خواستم به زور از طریق جدید “ضد ترور” قوانین و نیز به دنبال به طور بالقوه تعلیق ECHR ،

قوانین جدید اجازه می دهد آن را به عطف به ماسبق گسترش احکام زندان پس از آنکه در خدمت در میان دیگر قدرت های جدید. خیابان داونینگ را نه تایید و یا انکار کند که آیا این رویکرد می توان دنبال کرد.

Brexit ایران در حال وقوع با اتحادیه اروپا به پایان رسید در ماه دسامبر محرومیت بیشتر فرمت. حقوق بشر یکی از اصلی ترین موانع که تا کنون مانع پیشرفت قابل توجهی با دیگران از جمله ماهیگیری, مقررات اتحادیه اروپا و حکومت از معامله.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>