خانواده مرحوم B. C. مرد شروع می شود درخواست برای ایجاد نقره هشدار برای از دست رفته سالمندان

خانواده از 88 سال مردی که مرده پیدا شد در دلتا, B. C., هل دادن برای یک “هشدار نقره ای” سیستم برای کمک به پیدا کردن گم شده و سالمندان شبیه به کهربا هشدار استفاده می شود برای پیدا کردن کودکان گم شده است.

یک جامعه جستجو برای Jarnail Sanghera که دچار زوال عقل در تراژدی به پایان رسید زمانی که بدن خود را داشت در یک منطقه پوشیده شده از درخت در نزدیکی Alex Fraser پل در یکشنبه پس از او ناپدید شده در مارس 15 از خود را در نزدیکی خانه.

تمدید خواستار B. C. نقره ای سیستم هشدار

تمدید خواستار B. C. نقره ای سیستم هشدار

خانواده اش را آغاز کرده است یک درخواست تماس در استان به پیاده سازی یک سیستم بهتر برای پیدا کردن آسیب پذیر سالمندان هنگامی که آنها از دست رفته است.

“آنچه که ما آموخته است که در طول این تجربه آسیب زا از تلاش برای یافتن پدر بزرگ ما این بود که وجود دارد فقط به اندازه کافی ضرورت و اطلاعات به راحتی در دسترس مردم” نوه Rajpal Fagurha گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

B. C. نقره ای هشدار بنیانگذار شرکت تماس در دولت به انجام بیشتر برای کمک به بیماران مبتلا به زوال عقل

B. C. نقره ای هشدار بنیانگذار شرکت تماس در دولت به انجام بیشتر برای کمک به بیماران مبتلا به زوال عقل

“در این روز و سن از فن آوری ما فکر می کنیم که داشتن چیزی مانند B. C. نقره ای هشدار قطعا کمک خواهد کرد که پیدا کردن کسی در یک سرعت سریع تر.”

این طومار تا به حال نزدیک به 12000 امضا که از اواخر روز چهارشنبه بعد از ظهر.

ایمنی عمومی وزیر مایک فرنورته گفت: پلیس نمی خواست یک نقره و سیستم هشدار با استناد به نگرانی در مورد “هشدار خستگی” اگر مردم به دریافت بیش از حد بسیاری از اطلاعیه ها.

فشار برای مشترک ملی هشدار نقره ای برنامه

فشار برای مشترک ملی هشدار نقره ای برنامه

سام Noh به مدت طولانی حمایت برای یک نقره و هشدار پس از پدرش شین Noh که رنج می برد از بیماری آلزایمر رفت از دست رفته در کوکیتلام در سال 2013 و هرگز یافت شده است.

در پی Sanghera مرگ Noh گفت: اخبار جهانی که geo-targeting پیام می تواند کمک به از دست رفته سالمندان به ندرت ولگرد دور از خانه.

“شما لازم نیست به اطلاع کل استان برای گم ارشد با زوال عقل,” او گفت:.

“شما می توانید geo-هدف هشدار به هدف قرار دادن برخی از جوامع که مرتبط هستند.”

— با فایل های از تد Chernecki

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>