Facelifted هیوندای سانتافه را دریافت هیبرید powertrains واضح تر به نظر می رسد – CNET


hyundai-santa-fe-facelift-1

جدید لوکس تر و تمیز از سانتافه را باید سرد هندسی مشبک.


هیوندای

فعلی هیوندای سانتافه شده است را پس از سال 2018 اما یک جراحی کشیدن صورت عمده در حال حاضر در افق. هیوندای منتشر کرده است دو بازی فکری نشان دادن به روز سانتافه جلویی با هیوندای و گفت SUV آشکار خواهد شد در عرض چند هفته آینده.

از سایه فکری ما می توانید ببینید که سانتافه خود را حفظ کنند متمایز تقسیم-چراغ جلو نگاه کنید, با نازک LED چراغ های در حال اجرا در بالا و بزرگتر واحدهای اصلی زیر است. اما پایین چراغ در حال حاضر مجتمع با پنجره مشبک است که گسترده تر و بیشتر کردن مربع. T شکل DRL نور امضای گسترش از نازک چراغ های بالا به پایین طراحی یک نشانه است که ممکن است راه خود را به دیگر هیوندای مدل. نیمه پایین تر از front end است که بیشتر مجسمه از ماشین فعلی با بزرگتر مصرف و بیشتر زاویه خطوط. هود به نظر می رسد جدید و همچنین.

hyundai-santa-fe-facelift-2

سانتا فه را “استاندارد” جلویی کمی بیشتر سنتی است.


هیوندای

هر دو بازی فکری نشان می دهد جلویی از همان زاویه اما آنها در واقع از دو نسخه متفاوت از سانتافه است. تصویر در بالای این داستان نشان می دهد که “لوکس” مدل هندسی مشبک متشکل از ذوزنقه عناصر در حالی که این “استاندارد” مدل بالا نشان داده شده است) دارای یک پنجره مشبک الگوی بیشتر شبیه به زمان Santa Fe است. می تواند به روز سانتافه برخی از ویژگی های لوکس trickled پایین از بالا پایان با پرچین احاطه کردن? بیایید امیدوار باشیم.

هیوندای می گوید: facelifted سانتافه در دسترس خواهد بود با هیبریدی و پلاگین-هیبریدی powertrains که هر دو به احتمال زیاد برای آمدن به ما. جالب ترین هیوندای می گوید: به روز سانتافه را سوار بر یک “جدید نسل سوم خودرو پلت فرم” با بهبود الکتریکی معماری اجازه می دهد تا برای کسانی که مدل دوگانه سوز. شما ممکن است فکر می کنم که غیر معمول برای تنها یک جراحی کشیدن صورت و شما می خواهم راست — به طور معمول پلت فرم تغییرات اتفاق می افتد با طراحی دوباره. اما هیوندای با ما سخنگو تایید کرد به من که پلت فرم واقعا جدید خواهد بود و سانتافه خواهد بود که اولین SUV به استفاده از آن.

این facelifted سانتافه باید در فروش در ایالات متحده در پایان سال به عنوان یک مدل 2021. ما می دانیم بیشتر در زمانی که SUV می شود نشان داد در برخی از نقطه در چند هفته آینده.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>