شواهد نشان می دهد پارچه ماسک می تواند کمک کند در مبارزه با انتقال coronavirus: محققان

یک گروه از محققان که خار طریق یک قرن از مطالعات معتقد است شواهدی وجود دارد که پارچه و پارچه ماسک ممکن است باعث کاهش انتقال coronavirus.

دکتر کاترین Clase استادیار پزشکی در دانشگاه مک مستر و یک نفرولوژیست سنت جوزف بهداشت و درمان همیلتون بود که بخشی از یک بین المللی از نظر قطعه منتشر شده در Annals of Internal Medicine می گوید نشانه های وجود دارد که پارچه ماسک می توانید بلوک قطره و آئروسل آلودگی در محیط زیست است.

“ما شناسایی برخی از تاریخی ماسک از 1960s و 70s که مسدود شده و بیش از 90 درصد ذرات خواهد بود که واقعا شگفت انگیز اگر ما می تواند تولید که امروز” گفت: Clase.

ادامه مطلب: تابستان و گرما و رطوبت خواهد بود یک مشکل در هنگام استفاده COVID-19 ماسک در خارج از منزل, کارشناسان می گویند

Clase می گوید ایده ردیابی بازگشت به گذشته مرجع مقالات و اخبار برای پیدا کردن شواهدی از اثربخشی چهار لایه ماسک مارس آغاز شد.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

یک گروه بین المللی اپیدیولوژی قلاب تا با دیگر پزشکان و دانشجویان دکترا درگیر در کلیه تحقیقات به صیقلی کردن مجلات در امید ایجاد شواهد خلاصه در اثر از پارچه ماسک با توجه به Clase.

“من دکتر کلیه بنابراین ما باید دیالیز بیماران که نیاز مزمن نگهداری و دياليز” Clase گفت: “و آنها را به می آیند برای دیالیز به طوری که آنها نمی تواند تمرین فیزیکی فاصله در راه است که بقیه از ما.”

Dr. Catherine Clase, a nephrologist of St. Joseph’s Healthcare Hamilton, was a part of an international opinion piece that suggests cloth masks can block some droplet and aerosol contamination in the environment.
دکتر کاترین Clase یک نفرولوژیست سنت جوزف بهداشت و درمان همیلتون بود و بین المللی نظر قطعه ای است که نشان می دهد پارچه ماسک می تواند به جلوگیری از برخی از قطرات و آئروسل آلودگی در محیط زیست است.

پس از سازمان بهداشت جهانی (WHO) COVID-19 همه گیر اعلام درمانی و بیمارستان ها در سراسر کانادا نگران شد بیش از کمبود تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) و پزشکی-درجه ماسک.

در ماه مارس که تخمین زده می شود که فقط برای نیازهای پزشکی 89 میلیون ماسک های پزشکی مورد نیاز خواهد بود در سراسر جهان برای مقابله با این بیماری همه گیر در یک ماه داده شده است.

در آن زمان Clase و همکاران او نگران شد که بیمارستان ها ممکن است حفظ PPE به طور انحصاری برای کارکنان خروج از بیماران بدون یک منبع مناسب برای PPE که در آینده برای درمان.

چرا شما ممکن است پوشیدن خود را به صورت نادرست

چرا شما ممکن است پوشیدن خود را به صورت نادرست

Clase می گوید او و همکاران بین المللی شروع به دنبال در گزینه های دیگر برای به حداقل رساندن خطر برای بیماران دیالیزی در نظر گرفته شده به یک بیماری زمینه ای است که می تواند ویرانگر باید از آنها گرفتن ویروس.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“ما nephrologists و اپیدیولوژی آغاز شده به دنبال شواهد و مدارک در مورد سرفه ماسک و اینکه آیا این بلوک ذرات” Clase گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

تا کنون جستجو هنوز کشف هر بالا و کیفیت شواهد است که با پوشیدن یک ماسک از هر نوع در یک جامعه تنظیم کاهش انتقال بیماری های ویروسی.

ادامه مطلب: Coronavirus — مشتریان بدون ماسک می تواند به رد خدمات کارشناسان معتقدند

“پس از آن یک وضعیت است که ما گاهی اوقات عدم وجود شواهد. به ما می گویند شما می دانید که ما شواهدی وجود دارد که پارچه می توانید بلوک ذرات و پس از آن ما عدم وجود شواهدی که در واقع باعث می شود تفاوت به نتایج بالینی,” Clase گفت.

در مارس کانادا رئیس بهداشت عمومی افسر ترزا Tam پیشنهاد مواد از پنبه تی شرت, ورق یا bandanas و باندهای الاستیک می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک “اضافی اندازه گیری” در شرایطی که فاصله فیزیکی دشوار است برای حفظ.

اما تام تاکید کرد که با پوشیدن یک ماسک — آیا پزشکی یا غیر پزشکی جایگزین نیست “اساسی” اقدامات برای مهار گسترش ویروس مانند ماندن دو متر جدا از افراد خارج از خانواده خود و شستن دست های خود را اغلب.

ادامه مطلب: که در آن به خرید ماسک صورت آنلاین در کانادا و چگونگی انتخاب

Clase و محققان همکار به طور کلی مورد توافق با Tam ارزیابی نشان می دهد که ماسک ساخته شده از سه لایه متشکل از پنبه و پارچه و پنبه جامه فلانل یا پشمی می تواند به ارائه برخی از حفاظت در برابر ذرات هوابرد.

همه مواد به طور یکسان و شواهد از نظر قطعه نشان می دهد که برخی از گرمکن مواد مانند تی شرت و ممکن است به خوبی انجام.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“چیزی که در مورد گرمکن مواد مانند T-پیراهن این است که هنگامی که شما آنها را به یک ماسک این خطر وجود دارد که آنها را کشش و سپس آنها انجام نمی مانند شما انتظار می رود” گفت: Clase. “این دلیل است که به اندازه تمام چیزی که اندازه منافذ در حال حاضر بزرگتر است.”

ادامه مطلب: Coronavirus — غیر-پزشکی ماسک در حال حاضر توصیه می شود برای کانادایی مقامات می گویند

همیلتون افسر پزشکی سلامت گفت: او concurs با شواهد قطعه و موافق خوبی ساخته ماسک با حداقل دو لایه محکم بافته شده پارچه ممکن است به عنوان موثر به عنوان یک فولاد ،

“ممکن است که آن را فراهم می کند برخی از حفاظت از افراد دیگر که در راه است. اما کار اصلی آن است که برای جلوگیری از هر کسی که بیمار است و آن را نمی دانند و در عین حال از گسترش ویروس به دیگران گفت:” دکتر الیزابت ریچاردسون.

“ما توصیه می کنیم آنها را در موقعیت های که در آن شما نمی تواند انجام دهد که اولین چیزی که واقعا مهم است که فاصله فیزیکی.”

ادامه مطلب: کانادا مقررات می گویند غیر پزشکی ماسک صورت برای فروش نیاز به یک برچسب

Clase می گوید تحقیقات بیشتری مورد نیاز است به بهترین مواد و طراحی پارچه ماسک برای کمک به مردم با پوشیدن دوخته ماسک در جامعه است.

“با توجه به شدت از این بیماری همه گیر و مشکل از کنترل ما نشان می دهد که ممکن است سود متوسط کاهش در انتقال به احتمال زیاد بیشتر احتمال آسیب” گفت: Clase.

مشاهده link ”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

سوال در مورد COVID-19? در اینجا برخی از چیزهایی که شما نیاز به دانستن:

علائم می تواند شامل تب ، سرفه و مشکل در تنفس — بسیار شبیه به سرماخوردگی یا آنفولانزا. برخی از مردم می تواند به توسعه بیشتر بیماری شدید. مردم بیشتر در معرض خطر این شامل افراد مسن و افراد مبتلا شدید و مزمن شرایط پزشکی مانند قلب ریه و یا بیماری کلیوی. اگر شما دچار علائم تماس با مقامات بهداشت عمومی.

برای جلوگیری از این ویروس از کارشناسان توصیه مکرر شستن دست و سرفه به آستین خود را. آنها همچنین توصیه می کنند به حداقل رساندن تماس با دیگران را به ماندن در منزل به عنوان آنجا که ممکن است و حفظ یک فاصله دو متری از افراد دیگر اگر شما بیرون بروید. در شرایط که در آن شما نمی تواند نگه داشتن یک فاصله امن از دیگران, مقامات بهداشت عمومی توصیه می کنیم استفاده از یک غیر پزشکی صورت ماسک یا پوشش برای جلوگیری از پخش قطرات تنفسی است که می تواند این ویروس.

برای کامل COVID-19 پوشش از اخبار جهانی اینجا را کلیک کنید.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>