دومینیک کامینگز شکست سه مستند قوانین می گوید: سابق وزیر بهداشت جرمی هانت

جرمی هانت وزیر سابق بهداشت, وزیر اضافه شده است به تورنت انتقاد از دومینیک کامینگز با گفتن او را شکست مستند قوانین در سه راه جداگانه.

آقای کامینگز اشتباه بود در آینده به کار هنگامی که او تا به حال شده است با همسرش که بیمار بود; او باید در خانه ماند به جای رانندگی به دورهام; و باید بازدید Barnard Castle, Mr شکار گفت.

“این به وضوح اشتباهات – هر دو از نظر هدایت بود که شفاف و از نظر سیگنال این امر بالقوه را به دیگران به عنوان کسی که در مرکز حکومت” او در نامه ای نوشت به مؤسسان نگهبان گزارش شده است.

در طول یک نامتعارف کنفرانس مطبوعاتی روز دوشنبه آقای کامینگز توضیح داد که در 26 مارس او شده بود به نام دور از کار خود را که تا به حال بد افتاده. “پس از چند ساعت همسر من احساس کمی بهتر است. وجود دارد بسیاری از چیزهایی مهم در کار و او از من خواست برای بازگشت در بعد از ظهر و من,” او گفت:.

منتقدان می گویند آقای کامینگز بود و قرار دادن دیگران در خیابان داونینگ در معرض خطر بازگشت وجود دارد.

مشاور ارشد نیز توضیح داد که پس از او و سپس توسعه یافته coronavirus علائم ماه گذشته او سوار به دورهام برای منزوی کردن خانواده اش هنگامی که او و همسرش می ترسید آنها خواهد بود بیش از حد ناخوشی برای مراقبت از پسر جوان خود را.

آقای کامینگز بستری آنچه به نظر می رسد دوم روشن نقض قوانین هنگامی که او در زمان 30 مایل سفر به قلعه زیبایی نقطه و گفت آن را برای تعیین اینکه آیا او مناسب به درایو بازگشت به لندن از او می ترسید چشم خود را به حال شده است توسط ویروس تحت تاثیر قرار.

بوریس جانسون مشاور که نه عذر خواهی برای سفرهای خود گفت که او تا به حال هیچ تاسف در مورد آنچه که او انجام داد با این استدلال آن را معقول و منطقی بود.

آقای شکار که زد در برابر بوریس جانسون برای حزب محافظه کار به رهبری همچنین گفت: تشکیل دهنده آن مهم تر به دولت را به حساب “آیا ما واقعا در حال رفتن به دنبال جهانی بهترین عمل و معرفی کره ای/آلمان پیگیری و ردیابی بنابراین ما کشتن یک موج دوم ویروس و اقتصاد دوباره روی پای خود”, نگهبان گزارش شده است.

اما او گفت که او نمی خواهد اضافه کردن صدای خود را به کسانی که خواستار Mr کامینگز به استعفا و اضافه کرد که “به عنوان کسی که در مرکز رسانه های طوفان با یک خانواده جوان من می دانم که شما اشتباهات را در این شرایط”.


“من هم نمی متقاعد شده است که سیاست سود زیادی از این عینک از پوست سر-شکار حتی اگر من دانیم که پاسخگویی مرکزی برای ما دموکراسی و گاهی اوقات مردم فراموش نیاز به استعفا,” او اضافه شده است.

آقای شکار شد در میان محافظه کار backbenchers که در اوایل این ماه گفته است که دولت در بیمه خدمات درمانی اضافه بها به صورت مهاجر و سلامت کارکنان مراقبت های قبل از بوریس جانسون صعود کردن بر سر این موضوع.

رئیس بهداشت و درمان انتخاب کمیته نیز با انتقاد از دولت گفت که او عمیقا در وجود دارد هیچ برنامه ای برای تست هر تماس نزدیک از افرادی که آزمایش مثبت است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>