Coronavirus: No 10 ‘تا به حال متوجه نشده روزانه تست رقم ناپدید شده است برای چند روز در یک ردیف

هیچ 10 می گوید آن را نمی تواند توضیح دهد که چرا روزانه اعلام تعداد زیادی از مردم در حال آزمایش برای coronavirus شده است به طرز مرموزی کاهش یافته است.

بوریس جانسون گفت که در آن “نه چیزی است که من متوجه شدم” – با وجود این وزارت بهداشت و مراقبت های اجتماعی عدم ارائه آمار به مدت چهار روز.

می آید پس از انتقاد گسترده است که تعداد زیادی از مردم تست شده است و به طور معمول ده ها هزار نفر کمتر از “ظرفیت” های موجود و راه زیر 100,000 روزانه معیار.

سخنگوی اصرار دولت در مسیر ضربه نخست وزیر وعده یک تست ظرفیت 200.000 آخر این هفته – با وجود آخرین شکل بودن تنها 154,120.

پرسید اگر هدف خواهد بود ضربه او پاسخ داد: “بله درست است. آن را در پشت سر هم با تعهد به تست و ردیابی طرح در محل در روز دوشنبه.”

به عنوان Dominic کامینگز جنجال همچنان به خشم داونینگ استریت نشان داد که نه افسر ارشد پزشکی و نه مشاور ارشد علمی تایید کرده خود را در انجام به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان متعدد نقض این مستند قوانین.

“است که یک سوال از من پرسید و یا انتظار می رود به درخواست هر بنده مدنی” سخنگوی خبرنگاران گفت:.

خیابان داونینگ نیز مجبور به انکار است که آقای جانسون زودتر از موعد مشخص شده در طرح بازگشایی مدارس در پنج شنبه, صرفا برای منحرف کردن اذهان از بحران بیش از رئیس خود را aide.

پیش از این مدارس وزیر باعث تعجب زمانی که او گفت: نمایندگان مجلس هیچ تصمیمی خواهد گرفت تا پنج شنبه – خروج از معلمان و پدر و مادر تنها چند روز برای آماده سازی.

“نه کاملا” سخنگوی گفت: با این استدلال هیچ 10 شده بود بارها و بارها فشرده به ارائه جزئیات بیشتر در مورد بازگشایی مدرسه, طرح پیش از این برنامه ریزی شده بازگشت دوشنبه آینده.

“نخست وزیر گفت: یکشنبه شب تصمیم نهایی گرفته خواهد شد به عنوان بخشی از بررسی رسمی به مستند اقدامات که قانون ما را ملزم به انجام توسط پنج شنبه.

“که بررسی رسمی فردا اتفاق خواهد افتاد و ما امیدواریم بدون prejudging شما آن است که ما قادر خواهد بود برای ادامه با بازگشایی مدارس در 1 ژوئن.”

او را رد کرد انتقاد که نه کریس Ersin این افسر ارشد پزشکی و نه پاتریک blue palace hotel ارشد علمی, مشاور قرار داده شده است رو به جلو برای پاسخ به سوالات در مورد آقای کامینگز’ مستند-ايميل.

هر دو شناخته شده بود در خیابان داونینگ در روز دوشنبه, جلسه, نخست وزیر, اما نه با آن مواجه سوالات در جلسه توجیهی روزانه.

سخنگوی گفت که او انتظار می رود هر دو به نظر می رسد در جلسه توجیهی “در چند روز آینده” اما نگفت که.

او همچنین گفت که او غافل از هر کسی جریمه در شرایط مشابه به آقای کامینگز – پس از بحث مراقبت از کودکان نیاز خود را از سفر ضروری است – پس از حکومت را بررسی و هر گونه مجازات است.

اما این اعداد و ارقام نیست شکسته پس از او “قادر به جواب قطعی در آن”.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>