خواهد بیمه خدمات درمانی و مراقبت های اجتماعی زنده ماندن بدون خارجی کارکنان ؟

احزاب مخالف و کمپین گروه را متهم به وزرای “نفاق” بر نگرش به کارکنان بیمه خدمات درمانی و مراقبت از کارگران به عنوان تلاش دولت برای در آوردن خیلی سخت تر کنترل مهاجرت به بریتانیا است.

بوریس جانسون دولت می خواهد برای پایان دادن به آزادی حرکت در قوانین مهاجرت لایحه ای که تصویب آن اولین عوام مانع در هفته گذشته – به عنوان بخشی از حرکت به سوی یک امتیاز مهاجرت مبتنی بر سیستم.

اگر چه دفتر خانه است و در عین حال به گوشت چگونه یک امتیاز بر اساس سیستم کار می کنند در جزئیات یک ویزای جدید انتظار می رود که اجازه می دهد تا پزشکان و پرستاران و بهداشت حرفه ای از خارج از کشور برای کار در بیمه خدمات درمانی.

کارشناسان هشدار داده اند یک نقطه جدید مبتنی بر سیستم خواهد نوار بسیاری از کارگران در نظر گرفته شود “کم ماهر” – با وجود انجام حیاتی مقدم نقش حفاظت از زندگی مردم در طول coronavirus بیماری همه گیر.

پس دقیقا چه وابسته به انگلستان در سلامت و مراقبت کارکنان از خارج از کشور ؟ و چه اتفاقی خواهد افتاد اگر هجوم کلید کارگران از خارج از کشور به طور جدی محدود می باشد ؟

چگونه بسیاری از اتباع خارجی کار در بیمه خدمات درمانی و مراقبت های اجتماعی?

در اطراف 153,000 کارگران در NHS انگلستان گزارش به یک غیر انگلیسی, ملیت – 13.1 درصد از کل نیروی کار این شرکت با توجه به 2019 مجلس گزارش بر اساس NHS انگلستان داده است. نه همه کارکنان در سراسر بیمه خدمات درمانی باید ملیت خود را ثبت شده است.

دقیق تر انگلستان-تجزیه و تحلیل گسترده ای توسط Nuffield اعتماد در اتاق فکر بر اساس فایرفاکس داده ها در تعدادی از مراقبت بهداشتی و اجتماعی کارگران در واقع متولد خارج از کشور – نشان می دهد که میزان واقعی این کشور وابستگی خارجی-کارگران به دنیا آمد.

در اطراف 818,000 افراد متولد خارج از کشور ساخته شده و تا 19 درصد از تمام کارگران در سراسر سلامت و مراقبت اجتماعی در انگلستان در 2018-19 – تقریبا یک پنجم تمام کارگران در این بخش است.


مهاجران در خصوص نقش حیاتی به بیمارستان. با توجه به Nuffield اعتماد و تحلیل 23 درصد – تقریبا یک چهارم از تمام کارگران بیمارستان متولد شده در خارج از انگلستان است.

انگلستان در حال تبدیل شدن بیشتر و یا کمتر متکی به خارجی کلید کارگران ؟

متولد کارگران به حساب برای تقریبا 50 درصد از افزایش در انگلستان مراقبت بهداشتی و اجتماعی نیروی کار بین 2009/10 و 2018/19 با توجه به Nuffield اعتماد تجزیه و تحلیل.

مهاجرت و سرکوب در سراسر سال 2010 تا به حال باعث کاهش سرعت در کارگران که از خارج از اروپا اما بیمه خدمات درمانی و مراقبت های اجتماعی بخش شده است تا حد زیادی قادر به پاسخگویی به کمبود به دلیل حرکت آزاد نیروی کار در سراسر منطقه اقتصادی اروپا.


این بخش دارای رشد بیش از 446,000 کارگران در طول دهه گذشته با بیش از 221,000 از این کارگران متولد در خارج از کشور. مردم دنیا در کشورهای عضو اتحادیه اروپا و در بقیه جهان هر یک از اختصاص حدود یک چهارم از این افزایش دهد.

چه اتفاقی می افتد اگر هجوم کلید کارگران از خارج از کشور است که پیشتر?

حزب کارگر گفته است که برنامه ریزی شده حقوق و دستمزد آستانه £25,600 می فرستد یک سیگنال است که هر کسی که درآمد کمتر ماهر است و “ناخواسته” برای آمدن به بریتانیا به کار می کنند.

علامت Dayan, سیاست تحلیلگر در Nuffield اعتماد هشدار داد که این تغییرات می تواند مضر رکود در مهاجرت. بدون کارگران خارجی بیمه خدمات درمانی و مراقبت از خانه کمبود نیروی انسانی خواهد بود “تقریبا غیر قابل تصور” او گفت:.

“برای اکثریت قریب به اتفاق نقش را در مراقبت اجتماعی یک امتیاز بر اساس سیستم است برای رفتن به یک قابل توجهی مانع و باقی می ماند که یک نگرانی واقعی” آقای دایان گفت: مستقل.

“برای پزشکان و پرستاران که آیا دیدار با حقوق و مدرک تحصیلی مورد نیاز … هنوز هم وجود دارد عوامل بازدارنده به آنها را از آمدن به انگلستان مانند هزاران پوند می تواند آنها را به پرداخت بسته به اینکه آیا آنها به کودکان است.”

تحقیقات اخیر توسط IPPR فکر می کنم تانک در بر داشت که 66 درصد از مهاجران اتحادیه اروپا در حال حاضر در کار سلامت و مراقبت اجتماعی در انگلستان خواهد بود واجد شرایط برای یک کار ماهر ویزا تحت برنامه های دولت.

بیمه خدمات درمانی کارکنان در Aintree بیمارستان دانشگاه پیوستن به ملی ‘کف زدن برای مراقبین رویداد (خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

می تواند بیمه خدمات درمانی از دست دادن زمان کارکنان از خارج از کشور ؟

دفتر خانه آورده در 12 ماه رایگان تمدید ویزای برای برخی از موجود خارجی بیمه خدمات درمانی کارکنان در ماه مارس – اما آن را شامل نمی شود برخی از کارگران از جمله باربرها و پاک کننده ها که مجبور به پرداخت هزاران پوند برای اقامت در انگلستان.

فعالان می خواهید رایگان, سال گسترش برای پوشش همه کارگران مشاغل کلیدی برای جلوگیری از خطر از دست دادن کارکنان که ویزا رو به انقضاست.

Satbir سینگ مدیر اجرایی شورای مشترک برای رفاه مهاجران (JCWI) گفت: “فقط چند هفته پیش از این دولت با اشاره به کسانی که حذف شدند به عنوان کم ماهر و ناخوشایند. اما آنها ثابت کرده اند بیش از چند ماه گذشته که آنها را ستون فقرات جامعه ما است.”

نظرسنجی نشان می دهد مردم تا حد زیادی سهام که مشاهده. یک نظرسنجی YouGov برای JCWI یافت 54 درصد از مردم در حمایت از شل شدن محدودیت های مهاجرتی برای کلید کارگران است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>