‘هیچ بررسی رسمی به جای’ پس از مت Hancock نشان می دهد دولت می تواند بازپرداخت مردم جریمه برای انجام آنچه Dominic کامینگز را

دولت آن را تکذیب کرد, خواهد شد راه اندازی یک بررسی به جریمه صادر شده برای پدر و مادر که مستند نقض قوانین به دنبال مهد کودک با توجه به گزارش. این حرکت پس از مت, Hancock, به وزیر بهداشت گفت: “در نگاه” بازپرداخت برای مردم penalised برای ساخت شبیه سفر به Dominic Cummings.

وزیران صرف روز اصرار دارد که آقای کامینگز که در تضاد دولت مشاوره رانندگی 260 مایل به پدر و مادر خود را و مستغلات در دورهام در اوج این بیماری همه گیر چیزی اشتباه است – اصرار او نیاز به سفر برای مراقبت از کودکان ،

خواسته در روزانه خیابان داونینگ کنفرانس مطبوعاتی که آیا افرادی که جریمه برای انجام همان چیزی که به عنوان بوریس جانسون بالا دستیار می تواند هزینه های خود را مسترد آقای Hancock متعهد به رفتن بیش از این موضوع را با وزارت خزانه داری.

اشاره است که این بحث ها می تواند منجر به اعلام رسمی او گفت: “من باید به صحبت کردن با من خزانه داری همکاران قبل از من می توانم پاسخ آن را کامل می کنیم و به آن نگاه کنید. و اگر ما می توانید اطلاعات خود را, ما می خواهیم مطمئن شوید که ما در نوشتن به شما با یک پاسخ کامل و ایجاد یک اطلاعیه از این تریبون. من فکر می کنم ما می توانیم از این تعهد است.”

این گزارش در حال حاضر نشان می دهد هر نقد و بررسی از جریمه بعید است. یک منبع گفت: ITV News دولت “فکر نمی کند که آن را برای رفتن به مجبور به پرداخت هر یک از این جریمه به عقب و یا هر چیزی وجود دارد که برای این فایل نقد”.

در همین حال یک مشاور دولت نیز گفت: آسمان, اخبار, وجود خواهد داشت هیچ “بررسی رسمی” از مستند جریمه.

سایه دبیر خانه نیک توماس-Symonds گفت: این سوال را بیش از انداختن جریمه نیاز فوری جواب از دبیر خانه Priti پاتل.

پس از گزارش رسمی بررسی شد و بعید است که به جای آقای توماس-Symonds گفت: “آن را در حال حاضر ساخته شده است فوق العاده دشوار است به پلیس حیاتی بهداشت عمومی ارشاد به این فلیپ فلاپ بیش جریمه را نشان می دهد.”

خزانه داری و دفتر خانه مراجعه کننده inquries به وزارت بهداشت و مراقبت های اجتماعی که زمانی که تماس گرفته گفته اند که هیچ چیز بیشتر برای اضافه کردن به آقای هنکاک نظرات.

آقای کامینگز گفت که در 28 مارس او بیدار “در درد و به وضوح به حال Covid علائمی از جمله سردرد بد و جدی تب” و تایید می رانده اند تا به دورهام از لندن دو روز بعد با وجود این دستورالعمل دقیق به خود منزوی.

در 12 آوریل در حالی که مستند بود و هنوز هم در حال انجام Mr کامینگز و خانواده اش دیده می شد راه رفتن توسط رودخانه كم در برنرد کسل محلی زیبایی نقطه 30 مایل از دورهام. که تاریخ نیز تولد آقای کامینگز ” منتشر شد اما دولت بالا مشاور ادعا کرده است در این سفر با خانواده اش بود برای تست بینایی خود را و اینکه آیا او به خوبی به اندازه کافی به درایو بازگشت به لندن است.

پرسیده شده توسط یک عضو از این که آیا کسانی که تا به حال شده است جریمه توسط پلیس برای ساخت سفر برای مهد کودک اهداف می تواند مسترد آقای Hancock گفت: سوال این بود که “کاملا مناسب”.

به وزیر بهداشت همچنین اعلام کرد که دولت به دنبال راه هایی برای شل مستند و اجازه می دهد مردم را به بازدید از دوستان و خانواده در دیگر خانواده ها.

“ما در 1 ژوئن, پیشنهاد برای ایجاد یک سری تغییرات از جمله از اواسط ماه ژوئن شروع به باز کردن غیر ضروری خرده فروشی و از 1 ژوئن داشتن مدارس کودکان را در پذیرش سال 1 سال 6,” او گفت:.

“اما به شما می گویند نیز وجود دارد یک حسرت برای دیدن افراد دیگر خانواده و ما به دنبال در چگونه ما می توانیم از این اتفاق می افتد در یک راه امن.”

مت Hancock از اعلام روز سه شنبه (کرج)

دستورالعمل در حال حاضر دولت است که افراد مجاز به ملاقات با یک فرد دیگر از یکی دیگر از خانواده و تنها در یک محل عمومی مانند پارک.

آقای Hancock همچنین گفت که به عنوان بخشی از بیمه خدمات درمانی تست-و-ردیابی سیستم محلی مستندات معرفی خواهد شد در مناطق که در آن وجود دارد تجدید حیات coronavirus. او گفت: “ما محلی مستندات در آینده ای که در آن وجود دارد در حال شعلهور شدن است و ما باید یک سیستم ما در حال قرار دادن در محل – با ترکیبی از بهداشت عمومی انگلستان و مشترک جدید زیستی مرکز امنیت همراه با مدیران محلی بهداشت عمومی که بازی کاملا نقش مهمی در تصمیم گیری در سیستم – مطمئن شوید در صورت وجود محلی عود وجود دارد محلی است مستند.”

علاوه بر این آقای Hancock گفت: بیمه خدمات درمانی در حال حاضر به اندازه کافی دریافت تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) که آن را می توانید شروع به بازسازی ذخایر خود به جای فقط جلسه تقاضا است. بسیاری از پزشکان در مورد شکایت کرده اند تحت-تامین تجهیزات و مشاوره در مورد استفاده مجدد از آن تغییر کرده است در طول بحران به منابع دیگر گذشته است.

“ما در حال کار سخت برای ساخت ما لوازم شخصی تجهیزات حفاظتی,” او گفت:. “من می دانم که چقدر مهم است به خصوص به همکاران در خط مقدم.

از وزیر بهداشت افزود: “وجود دارد مقدار زیادی بیشتر برای رفتن به PPE به عنوان در بسیاری از چیزها را ما به پیشرفت های قابل توجهی, و من می خواهم برای تشکر از همه درگیر است.”

پوشش مداوم و همه گیر متمرکز شده بوریس جانسون امتناع گونی آقای کامینگز برای شکستن این مستند با سفر به دورهام و Barnard Castle. جدید نظرسنجی در روز سه شنبه متوجه شد که 71 درصد از مردم بر این باورند دستیار قوانین شکست و یک اکثریت نیز معتقد است که او باید استعفا دهد.

گزارش اضافی توسط انجمن مطبوعات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>