Lethbridge بدنسازی برای باز کردن ژوئن 1 در برابر رسمی بهداشت پروتکل

یک Lethbridge تاجر می گوید: او را باز به عقب حتی اگر این استان می گوید او نمی تواند.

“ما در حال حاضر تمیز کردن پروتکل در محل. ما تمیز کردن تشک روزانه ما ضد عفونی کردن همه چیز پس از آن استفاده می شود” گفت: Lee نبرد.

Mein گفت: او قصد دارد به طور کامل بازگشایی کانادا هنرهای رزمی مرکز در لثبریج در ژوئن 1, پیش از استانی ‘چراغ سبز” و بدون زیر رسمی دستورالعمل های بهداشتی مانند آن دیده می شود در B. C. ورزشگاه.

ادامه مطلب: بازگشایی B. C.: دستورات بهداشتی را برداشته و اجازه ورزشگاه برای بازگشایی

“همه این اقدامات مضحک به نظر من چون هیچ مدرکی وجود دارد که این تغییرات هر چیزی” اضافه شده نبرد.

او می گوید تصمیم خود را به دلیل فشار مالی بلکه به خاطر مشتریان خود را که او احساس می کند نیاز به گزینه ای برای سلامت روان خود را.

“آن را برای دانش آموزان” Mein گفت. “این است که خود را به خروجی. افرادی که آموزش جوجیتسو و کیک بوکسینگ آنها یک خروجی آنها را از چیزهای دیگر. آنها این نیاز در زندگی خود را.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: برخی کوچکتر آلبرتا ورزشگاه می خواهید برای باز کردن زودتر در COVID-19 relaunch

یک ویدئو او ارسال به Facebook در توضیح موضع خود رو برابر اقدامات پشتیبانی از مشتریان و نگران نظرات برخی از شرمندگی او را زیر بهداشت عمومی پروتکل های.

“ما مردم نگران بچه های بیمار و یا پدربزرگ و مادربزرگ بیمار شدن” گفت: Mein. او افزود: “افراد بیمار تمام زمان. اگر بچه ها مریض هستند آنها لازم نیست به کلاس می آیند.”

Lethbridge پلیس در بیانیه ای گفت به اخبار جهانی برای هر احتمالی اجرای آلبرتا خدمات بهداشتی سفارشات همه کسب و کار نیاز به پیروی از قوانین. در این بیانیه آمده است: “ما به دنبال دولت آلبرتا دستورالعمل های مربوط به کسب و کار دهانه و ما درک عمومی داوطلبانه با رعایت این قوانین. ما نمی خواهیم به مردم بلیط اما اگر یک تخلف آشکار از قوانین ما را در عمل و بدنسازی اپراتورها و دیگر کسب و کار نیاز به درک این است.”

ادامه مطلب: Lethbridge ورزشگاه در نظر گرفتن آنچه بازگشایی می تواند مانند نگاه

آلبرتا خدمات بهداشتی و درمانی نمی استادانه درست شده در پتانسیل دلار رقم جریمه اما Mein گفت: اگر مالی مجازات است هزینه بازگشایی پس از آن می شود.

“خوب خوب من است.” او افزود: “هر کس من می دانم زنده است و مردم در بیمارستان نیست بنابراین من نمی بینم یک مشکل است. من می گویم بیایید باز است.”

آلبرتا مقامات بهداشت گفت: ورزشگاه می تواند مجموعه ای برای باز کردن در مرحله 3 از آلبرتا relaunch. هیچ تاریخ مشخص تعیین شده است که.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>