نگه داشتن کار از خانه اگر آن را برای شما کار می کند: Manitoba ارشد بهداشت عمومی افسر به کارفرمایان

به عنوان کسب و کار آماده به صورت فاز دو از مانیتوبا را بازگشایی طرح استان بالا, دکتر, تشویق کارفرمایان به نگه داشتن کارکنان از خانه اگر آن را برای آنها کار می کند.

رئیس استانی بهداشت عمومی افسر دکتر برنت Roussin ساخته شده بیانیه ای در یک فروم با Manitoba اتاق بازرگانی و وینیپگ اتاق بازرگانی همراه با نخست وزیر و دیگر وزیران.

“من هنوز هم تشویق کارفرمایان که انجام داده اند به خوبی با مجازی محل جلسات مجازی وجود دارد هیچ دلیلی برای لزوما رفتن مگر اینکه آن را کاملا حیاتی برای کسب و کار” Roussin گفت.

“اگر شما هنوز هم می توانید برخی از کارکنان مشغول به کار از خانه به منظور کاهش ازدحام, من می خواهم شما را تشویق به انجام این کار. ما باید طبیعی جدید در حال حاضر.”

ادامه مطلب: Coronavirus: Winnipeg رستوران سهام برنامه های جدید برای تجربه ناهار خوری

Roussin گفت: برای کارفرمایان که نیاز به کارکنان خود را بازگشت به کار آنها نیاز به اقدامات احتیاطی از جمله فیزیکی فاصله زمانی که ممکن است و اجتناب از ازدحام در محل کار زمانی که ممکن است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“قطعا وجود دارد کسب و کار که در آن است که ممکن نیست,” او گفت:.

“گاهی اوقات آن را فقط ممکن است کمی خلاقیت به آن را انجام دهد. بنابراین من می خواهم هنوز هم تشویق کسب و کار به دنبال راه هایی برای تشویق به, فیزیکی, فاصله, [مانند] سرسام آور ناهار برای جلوگیری از ازدحام بیش از حد.”

ادامه مطلب: مانیتوبا مهد کودک به جای بیشتر کودکان در فاز دو از بازگشایی طرح

Roussin گفت: اقدامات دیگر کسب و کار می تواند شامل بهداشت دست غربالگری کارکنان خود را قبل از تغییر و غیر پزشکی, ماسک, اگر آنها به درستی استفاده می شود.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“آنها نیاز به استفاده می شود با این شرط که آنها نمی محافظت از شما آنها محافظت از مردم در اطراف شما,” او گفت:.

مانیتوبا ارائه روشن نگاه در فاز دو طرح بازگشایی; تاریخ ناشناخته باقی می ماند

مانیتوبا ارائه روشن نگاه در فاز دو طرح بازگشایی; تاریخ ناشناخته باقی می ماند

Roussin همچنین اشاره کرد که Manitobans نیاز به آماده شدن برای مقابله با این ویروس برای forseeable آینده.

“من فکر می کنم ما واقعا امن برای انجام این کار از آنجا که ما اقدامات در محل در حال حاضر برای محافظت از خودمان است. بنابراین اگر ما این ویروس دوباره اگر ما این ویروس co-گردش با آنفلوانزا در پاییز که ما آن را به خوبی ممکن است دیدن همه آنها منتقل می شود در راه همان,” او گفت:.

“ما فقط می توانید نیست که مردم به فروشگاه ها, سرفه می تواند از کارکنان سرفه. [شما نیاز] به شستن دست, فیزیکی, فاصله.

“بنابراین ما چیزهای زیادی یاد گرفتم و من فکر می کنم ما هنوز هم می تواند اعمال می شود که حتی زمانی که ما می بینیم که موج دوم از آنجا که ما فقط نیاز به قادر به زندگی با این ویروس. ما نمی توانیم همه چیز را تعطیل برای همیشه.”

مشاهده link ”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>