ایتالیا را در خانه های پرستاری مبارزه برای زنده ماندن پس از هزاران نفر از درگذشت coronavirus

ایتالیا پرستاری خانه های ویران شده توسط coronavirus همه گیر ادعا کرد که زندگی هزاران نفر از ساکنان چهره فشارهای مالی که تهدیدی برای قرار دادن بسیاری از کسب و کار و ایجاد یک تازه مراقبت از سالمندان بحران است.

با هزینه افزایش به دلیل همه گیر و جدید پذیرش به مراقبت از خانه های مسدود شده در مناطق از جمله لمباردی, کانون ایتالیا coronavirus شیوع مراقبت از خانه اپراتورها می گویند بسیاری از زنده ماندن ممکن است بدون کمک دولت.

“در اکتبر مگر اینکه چیزی اتفاق می افتد که به ما اجازه می دهد برای پر کردن خالی تخت مگر اینکه ما برخی از کمک با فوق العاده, هزینه های ما گرفته اند و ما باید به فایل برای ورشکستگی” گفت: Walter Montini سر یک انجمن برای مراقبت از 30 خانه در منطقه اطراف کرمونا.

“به جای گرفتن بر روی ساکنان جدید, ما باید به مردم ارسال خانه به خانواده خود را.”

ادامه مطلب: ‘شکست خورده سرمایه گذاری’: Unifor رئیس جمهور می گوید کانادا نیاز به بهتر مراقبت دراز مدت سیستم

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این COVID-19 شیوع گرفته است تلفات سنگین بر خانه های پرستاری از آنجایی که این بیماری برای اولین بار پدید آمده در لومباردی در اواخر فوریه. بسیاری گفتند که در بیماران مبتلا به این بیماری برای از بین بردن این منطقه را غرق در بیمارستان با وجود کمبود تجهیزات حفاظتی.

“همه ما تحت فشار زیادی از لومباردی منطقه ای دولت را در COVID بیماران. ما در پایان عقل” گفت: Mariuccia روسینی رئیس انجمن صنعت Agespi.

شیوع کروناویروس: تا زمانی که سود ساخته شده در ارشد مراقبت که مراقبت محدود خواهد شد: Unifor رئیس جمهور

شیوع کروناویروس: تا زمانی که سود ساخته شده در ارشد مراقبت که مراقبت محدود خواهد شد: Unifor رئیس جمهور

لومباردی مقامات دولتی می گویند تنها مراقبت از خانه با ساختمان جداگانه و یا طبقه است که می تواند متعلق به کروناویروس بيمار در جاده به بازیابی خواسته شد به آنها را.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

اگر چه هیچ دقیق مرگ و میر و ارقام وجود داشته باشد با توجه به مشکلات با تست یک نظرسنجی از 577 مراقبت از خانه های ایتالیا سلامت بالا موسسه Istituto Superiore di Sanita یافت که از 3,859 مرگ و میر در فوریه و مارس 1,443 بود COVID-19-علائم مانند.

با یکی از قدیمی ترین جمعیت در اروپا ایتالیا بشدت وابسته به مراقبت از خانه برای کمک به خانواده های مقابله با مراقبت از بستگان سالمند. انجمن های صنعت برآورد لیست انتظار برای مکان در حال حاضر در حدود 100000.

ادامه مطلب: Coronavirus: بیش از 4K دوره نقاهت بیماران مرخص ارسال به نیویورک و خانه های پرستاری

دیگو لورنزی گفت: 88 ساله که دچار زوال عقل شديد شده است در لیست انتظار برای یک سال. اگر چه او گفت که او تا به حال طولانی مقاومت قرار دادن او را در مراقبت از او و خواهر خود را دیگر نمی تواند مدیریت کند.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“مدیر عامل یک بیماری مانند آن است که غیر ممکن است برای ما. خانواده من و من دو تا خواهر نمی توانید آن را هر بیشتر. من خواسته بسیاری از خانه ها در برگامو و پاسخ را همان جا: هیچ.”

تاثیر اقتصادی

بحران می تواند عمده اقتصادی با توجه به بخش استخدام برخی 185,000 مردم و تولید درآمد سالانه حدود 13 میلیارد یورو ($14.16 میلیارد دلار) با توجه به انجمن های صنعت.

Daniela Dolci مدیر در Residenza Guerreschi یک اپراتور خصوصی در نزدیکی کرمونا گفت: این بلوک در شرایط جدید پذیرش بود “واقعا مضر است.”

شیوع کروناویروس: Cuomo سرزنش کاخ سفید بخشنامه در انتشار بیماران را به خانه های سالمندان

شیوع کروناویروس: Cuomo سرزنش کاخ سفید بخشنامه در انتشار بیماران را به خانه های سالمندان

“ما کاملا خصوصی ساختار ما تنها می تواند حمایت خودمان را با هزینه های پرداخت شده توسط مهمانان ما. و ما فقط می توانیم پرداخت کارکنان ما اگر تمام 40 از مکان ما را اشغال کردند.”

به غیر از کسانی که خانه های که در زمان در coronavirus بیماران, پرستاری در خانه های ممنوع شده است به تازه واردان پس از شروع بحران در زمانی که آنها قفل شده است و برای محافظت از ساکنان آسیب پذیر است.

مذاکرات در حال حاضر برگزار شد و با مقامات منطقه ای به تلاش برای حل و فصل بحران و اجازه می دهد که خانه به پذیرش ساکنان جدید پس از مسائل ایمنی در حال حل و فصل شود.

ادامه مطلب: 103 ساله, ایتالیایی, زن می گوید: “شجاعت و ایمان’ کمک به او را ضرب و شتم coronavirus

فرانکو Massi رئیس Uneba یک انجمن ملی نمایندگی حدود 1000 خانه گفت: گسترده آزمایش, افزایش تعداد کارکنان و همچنین کافی تجهیزات حفاظتی و درمان را باید مطمئن باشید.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“این هزینه بیشتر خواهد شد و بنابراین باید بودجه کافی,” او گفت:.

اگر مشکل حل نشد یک بلندی های اجتماعی, مراقبت از بحران می تواند اضافه کردن به بهداشت و درمان مشکلات ناشی از کوروناویروس.

شیوع کروناویروس: 31 مرده سالمندان تحت پوشش در مدفوع در مونترال مراقبت دراز مدت تسهیلات

شیوع کروناویروس: 31 مرده سالمندان تحت پوشش در مدفوع در مونترال مراقبت دراز مدت تسهیلات

جورجو Ferrami از Casalbuttano نزدیکی کرمونا گفت: 86 ساله مادر تا به حال سکته مغزی در ماه ژانویه بود و به تازگی تحت درمان در بخش مراقبت های پس از سقوط در خانه.

“او خواهید بود در چند روز و با خانه های پرستاری بسته, من نمی دانم آنچه که ما در حال رفتن به انجام,” او گفت:. “او نمی تواند غذا خوردن در خود او کاملا تخت زده و ثابت نیاز به سلامت پشتیبانی می کند.”

(گزارش اضافی توسط فلاویو Lo Scalzo; نوشتن توسط جیمز Mackenzie; ویرایش توسط مایک Collett-سفید)

مشاهده link ”

© 2020 ایسنا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>