کمک به گرسنه: Teenage داوطلبان زمین در مرتب سازی کالا برای برخی از لندن فقیرترین خانواده ها

جمع زیر یک توسعه از آپارتمان لوکس در غرب لندن است که در یک کندو از جامعه فعالیت با برخی از غیر منتظره ستاره کمک به تغذیه خانواده ها که خود را با هیچ چیز در طول coronavirus بحران است.

دو بار در هفته یک تیم از داوطلبان جوان – بسیاری از آنها زندگی می کنند در به چالش کشیدن South Acton شورای estate – شده اند داوطلبانه به نوع کالا از فلیکس پروژه به کمک ما گرسنه کمپین شریک به جعبه که پس از آن دست به برخی از لندن فقیرترین خانواده ها است.

این تیم به رهبری توسط کالین برنت (جوانان کارگر در Ealing شورا) کار از یک فضای کوچک مجاور به Bollo بروک جوانان مرکز.

در اوایل سال جاری این مرکز است که با اعتبار کاهش چاقو جرم و جنایت در این منطقه منتقل شد به فضا به عنوان بخشی از یک £800 متر پروژه بازسازی.

جنوب اکتون شورا و مستغلات بود rebranded اکتون باغهايى از 1500 خانه های شخصی ساخته شده است.

این حرکت موجب gentrification ردیف با ساکنان جدید شکایت پایه مورد استفاده توسط صدها نفر از آسیب پذیر افراد جوان بود و آوردن آنها “چیزی جز دردسر”.

اما در حال حاضر این جوانان – که آقای برنت اذعان می کند “بد مطبوعات” – در حال کمک به لندن بیشترین آسیب پذیر است.

ص 15. او زندگی می کند در South Acton و مستغلات با مادر باردار و او را شریک زندگی دو برادر – جوانترین کسی که دو خواهر در یک دو تخت تخت.

او کمک کرده تا پس از یک روز به خاطر او “نه کمک از دیدن افراد دیگر رنج می برند”.

وقتی پرسید که چگونه او در بر داشت مستند او به سادگی پاسخ داد: “S***. من دوست دارم اینجا کار, اما اگر من در اینجا من می خواهم به نگاه پس از من برادر عزیزم.”

لارا, 17, نقل مکان کرد و در خارج از خانه در 14 و زندگی در املاک و با پدربزرگ و مادربزرگ او.

او گفت: “بسیاری از افرادی که ناامید هستند. آنها نیاز به مواد غذایی جعبه. آن شده است یک مبارزه واقعی برای بسیاری از آنها است.”

او گفت: خانواده های جوان بوده است پیدا کردن آن سخت و از او می خواهم نگه داشتن برخی از منابع را برای آنها. “من تو را دیدم برخی از ژله که من را نگه دارید برای یک مادر به خاطر من می دانم که او کودکان و نوجوانان آن را دوست دارم” او گفت:.

یکی دیگر از داوطلبان در مرکز کارولین Maber, 40, یک furloughed سفر فروش کارگر.

“من یک فرد پر مشغله به طور معمول و من فقط می خواستم برای دیدن آنچه که من می تواند انجام دهد” او گفت: در مورد ثبت نام به داوطلب از طریق Facebook جامعه ،

آقای برنت 38 و تیم خود را تحویل تقریبا 1000 جعبه یک هفته به خانواده ها در املاک و نزدیکی منطقه است.

زمانی که آنها آغاز شده در پایان ماه مارس آنها ارائه شد 30. هر جعبه بسته بندی شده است با محصولات مانند آماده وعده های غذایی, تازه, میوه و سبزیجات کنسرو کالا, پوشک, تامپون و صابون است.

در دخالت جوان و مستغلات داوطلبان گفت: “آنها فقط می خواهم به درگیر و مشغول شده اند از شروع. من یک تماس برای کمک در آغاز, اما نگه داشتن آنها را به آینده.

“آنها شده اند باور نکردنی و واقعی ستاره. برخی از مردم از جان گذشته و تهاجمی است. اما آنها در اینجا انجام آنچه آنها می توانند.”

مستقل تشویق خوانندگان به کمک به گروه هایی که در حال تلاش برای خوراک گرسنه در طول بحران — پیدا کردن چگونه شما می توانید کمک به اینجا. به دنبال این لینک برای کمک به کمپین ما در لندن در همکاری با Evening Standard.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>