دریافت سونی عالی $350 WH-1000XM3 هدفون برای $200 – CNET


cnet-black-friday-best-buy-sony-1000xm3-headphones
دیوید Carnoy/CNET

احساس می splurging بالا-دارای سر و صدا لغو هدفون یا برای خودتان یا پدر و یا گرادیان? در اینجا شانس خود را برای انجام این کار بدون شکستن ریخت و پاش بانک: برای یک مدت زمان محدود و در حالی که منابع آخرین, پشت بازار است که مرمت سونی WH-1000XM3 هدفون (سیاه و سفید) برای $199.99. (شما می توانید آن را در نقره برای همان قیمت.)

این WH-1000XM3 است CNET بالا سر و صدا لغو هدفون و اتحاد برگزار شد که تاج در حالی که برای. این یک لیست قیمت از $350 و اغلب می رود در فروش برای $300; شما می توانید آن را در حال حاضر از فروشگاه های مختلف برای $278.

بیشتر بخوانید: بالا سر و صدا لغو هدفون 2020

اما چرا زحمت با جدید به هنگام بازگشت بازار را موجودی است که در وضعیت مانند جدید کامل با 12 ماه گارانتی ؟ اگر شما خرید این را به عنوان هدیه شما باید توجه داشته باشید که آن را نمی خواهد آمد در یک خرده فروشی جعبه; به احتمال زیاد آن خواهید بود یک وصف ناپذیر مقوا یک.

همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد این مورد را می توان در CNET را Sony WH-1000XM3 نقد و بررسی. دیوید Carnoy را نتيجهگيری: “با آن راحت و عملکرد فوق العاده سونی WH-1000XM3 است سر و صدا لغو هدفون به ضرب و شتم.”

و این مقابله به ضرب و شتم.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: سونی WH-1000XM3 dethrones Bose QuietComfort 35 II به عنوان…


2:48


CNET را ادم ارزان خر اسهال وب برای معاملات بزرگ در محصولات با تکنولوژی و خیلی بیشتر. برای آخرین معاملات و به روز رسانی را دنبال ادم ارزان خر در Facebook و Twitter. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در خرید بزرگ در CNET معاملات صفحه و چک کردن ما CNET کوپن برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید, Walmart, آمازون ، سوال در مورد ادم ارزان خر وبلاگ ؟ پیدا کردن جواب ما صفحه پرسش و پاسخ.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>