محافظه کار نمایندگان مجلس را به چالش بوریس جانسون چهره به چهره بیش از امتناع خود را به گونی Dominic کامینگز

محافظه کار نمایندگان مجلس را به چالش خواهد بوریس جانسون چهره به چهره بیش از امتناع خود را به گونی Dominic کامینگز به عنوان خشم عمومی در مورد شماره 10 مشاور آشکار مستند نقض تهدید به غرق دولت است.

بیش از 30 محافظه کاران از جمله برجسته وزرای سابق – دارای عقاید شورش علیه رئیس aide برخی هشدار شکست خود را به ترک تضعیف حمایت برای ادامه اعمال محدودیت بر آزادی مردم ترکیه.

یکی گفت: “اقتدار اخلاقی” به تقاضای عمومی رضایت برای مبارزه با کروناویروس بود که از دست داد در حالی که دوم برجسته این تصور داده “یک قانون برای آنها و دیگری برای ارشد مشاوران دولت”.

و فشار بر آقای کامینگز رشد زمانی که سابق وزیر بهداشت جرمی هانت گفت: Downing Street دستیار به جرم نقض واضح و روشن از مستند قوانین در سه نوبت. اما حزب محافظه کار MP متوقف کوتاه خواستار مشاور استعفای.

مهمتر آقای جانسون را تجربه خشم در فرد زمانی که او به نظر می رسد قبل از عوام کمیته با چند تا از حزب محافظه پرسشنامه در میان کسانی که حمله خود را در حمایت از آقای Cummings.

یکی سابق ویلز, منشی, Stephen Crabb گفت: مستقل است که مشاور باید پا به پایین در حال بررسی درخواست توسط کابینه, وزیر, آقا, علامت Sedwill.

“من فکر Dominic کامینگز اشتباه بود به نظر با قلم مو دور اتهامات زمانی که آنها برای اولین بار به نظر می رسد. او فقط ساخته شده بدتر” آقای Crabb گفت.

“مردم باید حق را از آنچه در زمین او انجام شده بود در دورهام و Barnard Castle در طول مستند.”

آقای Crabb خواهد پیوست توسط سیمون Hoare و کارولین Nokes دو محافظه کاران که به نام آشکارا برای آقای کامینگز می شود را رد کرد و در نشست قدرتمند رابط کمیته در روز چهارشنبه.

جنجال موجب یک فاجعه باری شیرجه رفتن در آقای جانسون محبوبیت فقط در چند روز, با توجه به داده ها از رای گیری گروه Savanta ComRes.

بسیاری از مردم در حال حاضر disapproves از دولت و نخست وزیر را به شخصی رأی نیز منفی انداختن از +19 درصد به -1 درصد از جمعه.

شماره 10 در ادامه به موضع سابق رای ترک ارشد, تلاش برای خاموش کردن سوالات بیشتر در مورد تناقضات در حساب داده شده در نمایشی کنفرانس مطبوعاتی.

قبلا داگلاس راس یک کاربر اسکاتلندی وزیر ترک در اعتراض کرد و گفت: “من از ترکیبات که نمی توانید برای خداحافظی به عزیزان; خانواده هایی که نمی تواند سوگواری با هم; افرادی که نمی مراجعه بیمار و بستگان چرا که آنها به دنبال راهنمایی از دولت است.

“من نمی توانم در ایمان خوب است به آنها بگویید که آنها اشتباه و یک مشاور ارشد دولت درست بود.”

استفان هموند است که در میان وزرای سابق خواستار Mr کامینگز برای رفتن. او گفت: “عمومی و پایبندی به قوانین است که با رضایت در این کشور ساخته شده است که بسیار سخت تر اگر مردم احساس آن است که یک حکومت برای آنها و دیگری برای ارشد مشاوران دولت.”

و دیگری Harriett بالدوین گفت: “دولت متکی بر اقتدار اخلاقی برای دریافت رضایت مردم به چنین کاهش شدیدی در خود آزادی.

“بنابراین به خاطر آینده پایبندی به دستورالعمل های بهداشتی به اعتقاد من او باید استعفا دهد.”

و مارک هارپر سابق رئیس شلاق گفت: آقای کامینگز “باید ارائه به استعفا و نخست وزیر باید از پذیرش استعفای خود را”.

در میان خشم وزیر بهداشت مت Hancock حتی توافق به تصویب یک درخواست از یک کشیش به بررسی تمام مجازات جریمه تحمیل شده بر خانواده ها رفت و آمد مانند آقای کامینگز – برای مراقبت از کودکان, دلایل طول مستند.

خیابان داونینگ مجبور شد به شلنگ پایین پیشنهادات خود را که او تا به حال ساخته شده تا سیاست در سم اصرار هیچ بررسی شده بود اذعان کرد.

جمع آوری طوفان به طور کامل تحت الشعاع آنچه که آقای هنکاک به نام خبر خوب از کمترین تعداد ثبت Covid-19 مرگ و میر برای 6 هفته از جمله هیچ در تمام ایرلند شمالی ،

دورهام پلیس گزارش شد برای شروع تحقیقات خود را به آقای کامینگز اقدامات مصاحبه با یک شاهد و به دست آوردن دسترسی به نرم افزار به مسیر حرکت یک وسیله نقلیه او استفاده می شود.

پیتر فهی سابق, Greater Manchester, رئیس پلیس پاسبان گفت: افسران “نا امید” با شکست مفتضحانه بود که چپ تلاش برای پلیس قوانین “بسیار اشتباه”.

اما آقای هنکاک در جلسه توجیهی روزانه همچنان به اصرار دارند که آقای کامینگز را “شرایط استثنایی” – نیاز خود را برای مهد کودک – ساخته شده سفر خود به دورهام مشروع است.

“قضاوت من این است که همان را به عنوان نخست وزیر حکم او گفت:” اصرار دولت خواهد حرکت به “مقابله با مسائل دیگر” از جمله درمان برای Covid-19.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>