Bob’s Burgers آشپزی تا قسمت های جدید اما نه در مورد کوروناویروس – CNET


twitter-in-stream-wide-keyart-s10

فاکس

این نمی تواند آسان بار برای bob’s Burgers اگر کوچک برگر مشترک در انیمیشن روباه کمدی واقعی بود رستوران. باب و لیندا Belcher خانواده-اجرای رستوران بود به سختی ساخت آن را قبل از coronavirus بیماری همه گیر. آن را سخت به تصور کنید که در آن به ماندن در کسب و کار در حال حاضر مهم نیست که چگونه بسیاری از همبرگر-of-the-day خانواده رفیق عروسکی دستور داد.

در روز سه شنبه نشان می دهد خالق لورن بوچارد, گفت که فیلم کمدی است که در ادامه به قسمت های جدید در طول شیوع اما او امیدوار است برای جلوگیری از نوشتن این بیماری خود را به هر توطئه. اظهار نظر در یک دوربین مخفی کنترل از راه دور مقاله گمانه زنی در مورد نحوه Belchers ممکن است در برخورد با وضعیت فعلی Belcher اشاره می کند که او امیدوار است آن را نمی خواهد آمد به آن است.

“روشن: ما در قسمت های آینده است که ما ساخته شده و طول تاج” او هنوز توییتی. “اما هیچ یک در مورد آن. امید به جلوگیری از آن است.”

به عنوان یک انیمیشن نشان می دهد bob’s Burgers است که استفاده بیش از زندگی را نشان می دهد. صدای بازیگران و انیماتورها می توانید از خانه کار می کنند و هیچ کس به خطر گسترش میکروب ها با کار کردن در همان مجموعه. فصل 10 فصل آخر پخش مارس 17 و نمایش تمدید شده است برای یک 11th فصل احتمالا debuting در پاییز سال 2020 است.

طرفداران در رسانههای اجتماعی موافقت باب کسب و کار احتمالا محکوم به فنا اگر ویروس آمار آن متحرک در جهان.

“منظورم این است من عشق را نشان می دهد اما به هیچ وجه شکل یا فرم رستوران سودآور توسط هر امیدوار اندازه گیری” نوشت: یک کاربر توییتر. “این نوع از مقاله ای که می پرسد اگر توت فرنگی نان روغنی کشیده شده با مداد همان چیزی که واقعی است.”

اما Belchers’ نگرش خوب قطعا کمک به آنها را در هر گونه بحران است. “جلال برای نگه داشتن این نشان می دهد همه گیر-اما اگر کسی می تواند مسئولیت رسیدگی به COVID-19 با طنز خوب و عالی آهنگ آن خواهد بود Belcher خانواده” یکی دیگر از فن نوشت.

این Belchers هنوز هم در حال آمدن به صفحه نمایش بزرگ اما همه گیر تغییر کرده است تاریخ انتشار, برای bob’s Burgers: فیلم. این فیلم در اصل برنامه ریزی شده برای انتشار در تئاتر در جولای 17, 2020, اما با بسیاری از سینماها بسته شدند و یا برنامه ریزی برای بازگشایی در کاهش ظرفیت bob’s Burgers اولین صفحه نمایش بزرگ در حال حاضر منتقل شده است و به تاریخ 9 آوریل 2021.

بوچارد می گوید این فیلم را توضیح طولانی Belcher راز, چرا جوانترین فرزند لوئیز همیشه می پوشد صورتی گوش اسم حیوان دست اموز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>