ما جاسوسی 2022 هیوندای سانتا کروز جمع و جور وانت – CNET


2022-hyundai-santa-cruz-pickup-spy-photo-promo

سانتا کروز خواهد بود هیوندای برای اولین بار وانت

دانیل Golson/Roadshow

گاهی اوقات همه چیز شگفت انگیز اتفاق می افتد زمانی که شما در حال نشستن در چراغ ترمز. مورد در نقطه: چند روز پیش منتظر بودم در ماشین من در یک چهار راه تقاطع در آن آربور میشیگان و یک استتار هیوندای سانتا کروز نمونه اتفاق افتاده است فقط به درایو توسط. چه شانس!

در اصل پیش نمایش با یک مفهوم 2015به سانتا کروز خواهد بود هیوندای اولین تاخت و تاز کردن وانت بخش. بر خلاف مفهوم اصلی آن را باید چهار منظم-اندازه درب و سانتا کروز واقعی خواهد بود “جمع و جور” وانت به احتمال زیاد کمی کوچکتر از یک Honda Ridgeline یا فورد رنجر
.

سانتا کروز خواهد بود بر اساس نسل بعدی توسان متقاطع که خود را پیش نمایش با سال گذشته چشم انداز T مفهوم. توسان را از زاویه ای رویه و یک front-end طراحی و از آنچه که من می توانید ببینید سانتا کروز را توسان تم و بوچ آن را کمی. از طریق کمو من می تواند یک نقطه واحد پنجره مشبک هیوندای در حال حاضر-همه جا محکم چراغ جلو راه اندازی, سیاه پوششی در اطراف قوس چرخ و یک لگد بالا سمت پنجره.

تخت به طور کامل پوشش داده شده اما به نظر می رسد مانند سانتا کروز را نقطه بدنه در اطراف پنجره عقب در ورید از مفهوم اصلی و اولین نسل Ridgeline. اگر من می تواند برآورد بر اساس آنچه که من دیدم و چشم انداز T ابعاد سانتا کروز احتمالا در اطراف پا طولانی تر از توسان قرار دادن در حدود 194 اینچ طولانی است. برای مقایسه زمان Ridgeline است 210 اینچ طول و رنجر دو کابین است 211 اینچ طولانی است.

2022 Hyundai Santa Cruz pickup

سانتا کروز باید کوچکتر از Honda Ridgeline و فورد رنجر.

دانیل Golson/Roadshow

در این مرحله ما فقط می توانیم حدس و گمان در مورد powertrains اما انتظار می رود یک توربوشارژ چهار سیلندر موتور و درایو تمام چرخ ها به عنوان استاندارد و یا حداقل به عنوان یک گزینه. سانتا کروز مفهوم تا به حال یک موتور دیزلی اما با هیوندای لغو سانتافه دیزل حتی قبل از آن به فروش رفت شک داریم که اتفاق خواهد افتاد. این احتمال وجود دارد سانتا کروز ممکن است ارائه شود با ترکیبی انتقال قدرت به عنوان چشم انداز T با استفاده از یک پلاگین در راه اندازی. فعلی توسان را دو تا 2000 پوند و ما شرط می بندم سانتا کروز بتواند حداقل به دو برابر آن است.

هیوندای قبلا تایید کرد که سانتا کروز را وارد تولید در سال 2021 و ساخته شود در همان کارخانه در آلاباما به عنوان الانترا سانتافه و سوناتا. این زمانی ممکن است به عقب رانده شود با توجه به در حال انجام coronavirus همه گیر ، انتظار ما این است که سانتا کروز را در اطراف شروع $25,000 هنگامی که آن را در فروش می رود به عنوان یک 2022 مدل.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>