کو اسقف می گویند بوریس جانسون درمان عمومی مانند ‘لیوان’ تماس برای ‘توبه’

کلیسای انگلستان به اسقف را متهم PM درمان مردم “به عنوان لیوان” و “بدون توجه” پس از او دفاع Dominic Cummings.

Rt Revd نیک Baines, اسقف لیدز در توییتر نوشت: “حال سؤال این است: آیا ما قبول بودن دروغ به حمایت و درمان توسط یک PM به عنوان لیوان? اخلاقی سوال است نه برای کامینگز – آن است که برای ساعت ها و وزرا/نمایندگان مجلس که پیدا کردن این رفتار قابل قبول است. چه هستند که ما به کودکانمان بیاموزیم ؟ (از من بپرسید به عنوان یک مسئول،)”

Rt Revd دکتر هلن-ان هارتلی, اسقف ریپون همچنین نوشت: “صداقت و اعتماد و رهبری بودند هرگز وجود دارد; فقط یک محور غلط ایدئولوژی قدرت است که در مجموع بی توجهی به ضعیف ترین و آسیب پذیر و کسانی که کار برای محافظت و مراقبت از ما نسبتا پایین پرداخت.”

در ضمن Rt Revd Vivienne Faull اسقف بریستول در توئیتر خود نوشت: “زندگی متفاوت در یک کشور که در آن ساعت هیچ احترامی برای مردم است. اوراق قرضه از صلح و ما زندگی مشترک (که شده بود زیبا و تقویت طول تست توسط CV-19) شده اند خطرناکی تضعیف این شب است.”

Rt Revd Dr پیت فروردین اسقف شفیلد افزود: “من معمولا نمی جیر سیاست و من با دقت سازی روشن در طول بیماری همه گیر. اما امشب من باید بگویم: PM & کابینه اش در حال تضعیف اعتماد رای دهندگان و خطرات به زندگی واقعی هستند.”

Rt Revd Dr David Walker, اسقف منچستر گفت: “مگر اینکه خیلی زود ما روشن توبه از جمله اخراج از Cummings, من دیگر نمی دانم که چگونه ما می توانیم اعتماد وزرای چه می گویند به اندازه کافی برای کلیسای انگلستان به کار با آنها در این بیماری همه گیر.”

Rt Revd پیت Broadbent, اسقف Willesden نیز در توئیتر خود نوشت: “جانسون در حال حاضر رفته کامل مغلوب ساختن پیشی جستن.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de