این اسنایدر قطع: بن افلک در پاسخ به HBO حداکثر لیگ عدالت – CNET


justice-league-first-look.jpg

آنها برای دور دو.

Warner Bros.

شما احتمالا شنیده ام از اسنایدر برش در برخی از نقطه در طول سال و نیم گذشته. #ReleaseTheSnyderCut دوره ای روند در توییتر و هفته گذشته بعد از بزرگ جریان, خدمات, HBO, حداکثر, اعلام آن شد و در نهایت رفتن برای پاسخ به تماس به انتشار اسنایدر برش در 2021.

پس چه جهنم در آن است ؟

اساسا آن خواهید بود یک برش کارگردان زاک اسنایدر لیگ عدالت از 2017. اما وجود دارد خیلی بیشتر به آن از آن. با میلیون ها دلار کاراکتر های اضافی و یک مینی سری فرمت در مخلوط شایعات اجازه اجرا را از طریق همه چیز ما تا کنون می دانیم. آخرین: بن افلک بتمن با نام مستعار می دهد خود را در اخبار.

چه اسنایدر برش ؟

در یک کلام این اسنایدر قطع است یک نسخه از 2017 را Justice League برش هم توسط مدیر زاک اسنایدر. خود را در این ابرقهرمان گروه فیلمهای هرگز آن را به تئاتر پس از او مجبور شد به گام در مراحل نهایی این پروژه است.

gettyimages-452730476

زاک اسنایدر در San Diego Comic-Con 2014.

عکس توسط Albert L. ارتگا/گتی ایماژ

پس از عکاسی اصلی به پایان رسید و مدتی در پایان سال 2016 برادران وارنر مدیران گزارش دیدم یک برش خشن از اسنایدر فیلم و ناراضی می خواستم تغییرات. اما در سال 2017 اسنایدر پا را در طول فرایند ویرایش به مقابله مرگ دختر خود را.

Joss Whedon در آمد برای رسیدگی به سرمقاله و reshoots اما دریافت یک کارگردان اعتباری نشان می دهد محصول نهایی شامل بسیاری از اسنایدر اصلی فیلم است.

اما چند plotlines رها شده بودند و در زمان اجرا هک کردن از سه و نیم ساعت به 120 ساعت. اسنایدر برآورد شده فیلم دیدیم در تئاتر موجود “یک چهارم” از سهم خود را.

در حالی که ما احتمالا می دانید حقایق سخت از آنچه در پشت صحنه در این فیلم بود که به تکه پاره توسط منتقدان و نا امید در دفتر جعبه را حداقل ما در نهایت به دیدن چگونه اختلاف بین دو نسخه واقعا است.

justice-league-dc-wonder-woman-gal-gadot

Gal Gadot یکی از اعضای بازیگران در حمایت از اسنایدر را کاهش دهد.

خاک رس انوش

به همین دلیل است که آن را مانند یک معامله بزرگ است ؟

اعضای این بازیگران از Gal Gadot (Wonder Woman) هنری Waters (سوپرمن) به Jason Momoa (Aquaman) باید همه بسیج پشت اسنایدر برش در کنار طولانی در حال اجرا فن کمپین در رسانه های اجتماعی اصرار برادران وارنر به انتشار آن است. پس از روند و برای یک سال #ReleaseTheSnyderCut به تازگی رسید در توییتر در رهبری به دو سال پیش از لیگ عدالت را آزاد کند.

در حال حاضر در پاسخ به این outpour حمایت WarnerMedia سرگرمی (که دارای HBO حداکثر) رئیس رابرت ” Greenblatt منتشر شد. ظ گفته:

“از آنجا که من در اینجا کردم 14 ماه پیش این شعار به #ReleaseTheSnyderCut شده است روزانه drumbeat در دفاتر ما و صندوق. خوب طرفداران خواسته اند و ما هیجان زده در نهایت به ارائه. در پایان روز آن را واقعا همه چیز در مورد آنها و ما فراتر از آن هیجان زده می شود قادر به انتشار زاک چشم انداز نهایی این فیلم در سال 2021. این هرگز اتفاق افتاده است و اگر نیست آن را برای کار سخت و تلاش های مشترک از تیم های در HBO حداکثر و برادران وارنر تصاویر.”

اسنایدر نیز کاهش یافته و این خبر بزرگ برای طرفداران تماشای خود مرد از فولاد قرنطینه سازمان دیده بان حزب.

“من می خواهم برای تشکر از HBO حداکثر و برادران وارنر برای این شجاع ژست حمایت از هنرمندان و اجازه می دهد خود را در چشم انداز واقعی برای تحقق یابد. همچنین یک تشکر ویژه به تمام کسانی که درگیر در SnyderCut جنبش برای ساخت این یک واقعیت است.”

آنچه قرار بود متفاوت است ؟

شخصیت های جدید

در ماه ژانویه اسنایدر کاهش یافته و هنوز هم از خود فیلم اصلی شامل Ryan چوی نام اتم. نابغه اندازه-عیار و همچنین Martian Manhunter, فانوس سبز و Darkseid را تمام شده dangled توسط اسنایدر به عنوان آنچه که شما می توانید در غیر slimmed پایین نسخه.

یک مینی سری

که بسیاری از شخصیت های. به اطمینان حاصل شود, بتمن بتمن, سوپرمن, فلش, Aquaman و سایبورگ کافی شخصیت سازی صفحه نمایش زمان یک مینی سری یا شش “فصل” می تواند بر روی کارت با توجه به هالیوود. (دیگر شایعه گزینه چهار-ساعت director’s cut اما بیایید تشویق نیست که.)

گفت و گو های اضافی

اسنایدر اصلی خدمه برگشت هم برای برش فیلم با نمره های مختلف به پایان رسید جلوه های بصری و گفت و گو های اضافی از بازیگران برای پر کردن شکاف. همه از این می تواند هزینه تا $30 میلیون THR گزارش.

های مختلف end-اعتبارات صحنه

در پایان اعتبارات تئاتر برش شمشیر-دارای حق اعمال قاتل Deathstroke می پیوندد Lex Luthor به خود را ایجاد کنید لیگ عدالت. بازیگر Joe Manganiello پیشنهاد می بینیم صحنه های مختلف مرتبط با Deathstroke دخالت در بن افلک را در حال حاضر-کنسرو بتمن فیلم.

هنگامی که و که در آن آن را بیرون می آیند ؟

این زاک اسنایدر برش لیگ عدالت منتشر خواهد شد HBO حداکثر مدتی در 2021. این جریان که میزبان بارهای از محتوای منحصر به فرد از WarnerMedia و کمیک DC, راه اندازی مارس 27. در اینجا نحوه ثبت نام.

بن افلک هنری Waters پاسخ

یک دسته از بازیگران در شروع به پریدن کرد Instagram برای تبریک اسنایدر پس از اخبار.

“من بسیار هیجان زده زاک گرفتن شانس در نهایت به دیدن چشم انداز خود را متوجه” افلک گفت: Kevin Smith پادکست.

هنری Waters نوشت: “تبریک بزرگ به شما آقای اسنایدر!”

Jason Momoa, نام prideofgypsies نوشت: “ما می خواهیم در نهایت این اتفاق می افتد. خود را خوش آمدید. عدالت در خدمت. تمام سلام به هر کسی که ساخته شده این اتفاق می افتد. همه طرفداران. ما شما را دوست دارم. سلام جواد”

و ری فیشر نام Cyborg نوشت: “برای کسانی که جنگیدند. برای کسانی که معتقد بودند. با تشکر از شما.”

پوستر جدید

در نهایت HBO Max منتشر شد پوستر جدید از باند.

در اصل منتشر شده مارس 20.
به روز رسانی, مارس 24
: می افزاید: بن افلک پاسخ.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>