نگاه تیز! 30% صرفه جویی در طراح عینک و فریم در GlassesUSA – CNET


glassesusa

GlassesUSA

GlassesUSA یکی از سایت های مورد علاقه برای خرید عینک تجویز آنلاین — آن موجودی است که اغلب مقرون به صرفه تر از حق بیمه جایگزین مانند Warby Parker و این سایت دارای ویژگی های هوشمندانه مانند آینه مجازی که اجازه می دهد تا شما ببینید چه چیزی شما می خواهم با فریم خاص. و وجود دارد یک انتخاب عالی از طراح فریم در اینجا, اما اگر شما بر روی بودجه شما در واقع می توانید از درب با یک خانه با نام تجاری برای زیر $40. اگر آن زمان را برای شما به روز کردن نسخه خود را, ما باید برخی از معاملات به شما کمک کند. در حال حاضر شما می توانید دریافت 30 ٪ کل GlassesUSA سفارش — از جمله فریم و لنز-اگر در حال خرید طراح فریم با استفاده از کد کوپن CBS30.

این معامله شامل دو عینک و تجویز عینک و پوشش می دهد علامت های تجاری مانند گوچی و ورساچه, تام فورد, Persol, آرمانی, الهه شعر و موسیقی, x هیلاری داف, Ray-Ban و Oakley. علاوه بر این تخفیف نیز شامل لنز ارتقاء مانند آینه قطبی رنگی و انتقال لنز.

وجود دارد کمی چاپ خوب با این حال: این تخفیف اعمال نمی شود به لنزهای تماسی و یا سعی کنید در خانه ،

نمی خواهید برای دریافت یک طراح قاب ؟ ما هنوز خود را به عقب. شما می توانید 65% هر گونه GlassesUSA در خانه با نام تجاری فریم (هر چند که فقط فریم-و نه لنز). برای دریافت تخفیف درخواست کد کوپن CNET65 در پرداخت. در هر صورت یکی از این کد کار خواهد کرد بدون توجه به آنچه شما سفارش.

ادامه مطلب: بهترین مکان برای خرید تجویز عینک برای سال 2020 آنلاین

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: Huawei نشان می دهد, بلوتوث, هوشمند, عینک,


0:52


CNET را ادم ارزان خر اسهال وب برای معاملات بزرگ در محصولات با تکنولوژی و خیلی بیشتر. برای آخرین معاملات و به روز رسانی را دنبال ادم ارزان خر در Facebook و Twitter. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در خرید بزرگ در CNET معاملات صفحه و چک کردن ما CNET کوپن برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید, Walmart, آمازون ، سوال در مورد ادم ارزان خر وبلاگ ؟ پیدا کردن جواب ما صفحه پرسش و پاسخ.

اطلاعات موجود در این مقاله برای مقاصد آموزشی و اطلاعاتی و تنها در نظر گرفته شده است به عنوان درمانی یا مشاوره پزشکی. همیشه مشورت با یک پزشک و یا دیگر واجد شرایط بهداشتی و با توجه به هر گونه سوال شما ممکن است در مورد یک وضعیت پزشکی یا بهداشت اهداف است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>