کینگستون دختر خوشگل, پارک می شود, unofficial اردوگاه; شهرستان به کمپ ژوئن 5 حرکت کردن تاریخ

دختر خوشگل پارک در کینگستون, Ont., تبدیل به یک اردوگاه غیر رسمی پس از شهرستان مجاز کسانی که بی خانمان هستند به زمین یک چادر.

در طول ماه گذشته گاه رشد به بیش از 40 نفر با توجه به یکی از اولیه کمپ ناتان Rosevear.

اردوگاه آورده مردم از سراسر استان به این پارک سفر از عنوان دور به عنوان نیاگارا, Ont.

اخبار جهانی صحبت کرده است به چند کمپ پس از این اردوگاه آغاز شد و در اوایل ماه مه و روز یکشنبه ما معرفی شدند به جدیدترین عضو: یک مادر و دختر 13 ساله دختر.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

کلی Hennessey و نوجوان Alazaya می گویند آنها نقل مکان کرد به دختر خوشگل پارک از Napanee, Ont., پس از آنها اخراج شد از یک متل و زندگی در یک چادر در Kimmett سمت جاده آوردن آنها حمایت عاطفی خوک و سگ است.

“ما بهتر خواهد بود در جنگل از ما خواهد بود اما در اینجا این است که در آن منابع هستند” گفت: کلی.

خیابان توسعه و اعتیاد و خدمات بهداشت روانی را متوقف دختر خوشگل پارک چندین بار در هر روز با توجه به رایان Rolfe خیابان توسعه هماهنگ از پایگاه خانه مسکن.

این شهر می گوید: این کارگران آموخته اند در مورد نیازهای خاص گردشگران و توسعه داده اند یک برنامه به جای به عنوان بسیاری از نیازهای به عنوان امکان پذیر است.

همانطور که از ژوئن 5, کارکنان شهرستان به کار خواهد کرد در حال انتقال اعضای کمپ به محلی اردو.

“دختر خوشگل پارک واقع در محل دفن زباله های قدیمی و مناسب برای کمپینگ” گفت: Lanie مانع کائو برای شهر کینگستون.

با توجه به شهرستان پس از استان آسانسور محدودیت در اردو این شهر را با محلی اردو به مردم ارائه این فرصت را به اردوگاه های نجومی در یک مکان فراهم می کند که washrooms دوش و آب آشامیدنی.

“آنها خواهد شد با ارائه مناسب و چادر و کیسه خواب و تجهیزات دیگر اگر مورد نیاز است. نیز وجود داشته باشد در حال انجام خدمات پشتیبانی در دسترس ساخته شده” خواندن ایمیل فرستاده شده بیانیه است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

محل محلی اردو ناشناخته است.

Kingston, Ont., بی خانمان گاه رشد می کند به حدود 40 نفر: resident

Kingston, Ont., بی خانمان گاه رشد می کند به حدود 40 نفر: resident

در از سرما سرپناه ارائه شده است افت در خدمات که در آن کمپ و این شهر جمعیت بی خانمان می توانید یک دوش و انجام لباس های شسته شده.

“من فقط می خواهم با خانواده ام به تنهایی و یک دوش” گفت: Alazaya.

در بعد از ظهر یکشنبه جهانی, اخبار دریافت پیام های متنی از کینگستون, ساکن است که می خواهد به ناشناس باقی می ماند گفت: آنها پرداخت خواهد شد Hennessey را به اقامت در یک هتل تا زمانی که آنها می توانید پیدا کردن محل خود.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>