گرما هشدار صادر شده برای تورنتو به عنوان درجه حرارت افزایش می یابد به 30s

محیط زیست کانادا صادر گرما هشدار برای تورنتو در روز دوشنبه است که انتظار می رود تا روز شنبه به عنوان روز اوج رسیدن به بالاتر از 30 C.

روز دوشنبه را در طول روز بالا می رود که برای رسیدن به 32 C به جز مناطق مناسب توسط دریاچه انتاریو که یک دیدن کولر در طول روز از حدود 24 C. دوشنبه شب در انتظار دیدن یک کم از 19 C.

“دمای هوا به کمی بالاتر شنبه و چهارشنبه. Humidex ارزش در اواسط بالایی به سی سالگی نیز انتظار می رود” آب و آژانس در بیانیه ای گفت.

ادامه مطلب: کانادا در شهرهای بزرگ ببینید آلودگی هوا سقوط یک سوم در میان COVID-19 pandemic: محیط زیست کانادا

محیط زیست کانادا هشدار “گرمای شدید همه را تحت تاثیر قرار” و به نوشیدن مقدار زیادی آب حتی قبل از احساس تشنگی. آنها همچنین هشدار می دهند مردم را به ماندن در یک محل خنک و هرگز حیوانات خانگی در داخل یک وسیله نقلیه پارک شده.

آب و آژانس گفت: گرما هشدارهای صادر شده هنگامی که درجه حرارت بسیار بالا و یا رطوبت شرایط انتظار می رود به افزایش خطر گرما بیماری مانند سکته گرما یا خستگی گرما.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

سه شنبه انتظار می رود که برای دیدن یک روز بالا از 31 C با humidex از 39.

پنج شنبه انتظار می رود که برای رسیدن به 31 C.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>