دومینیک کامینگز می گوید او در سمت چپ دورهام خود انزوا به درایو به Barnard Castle برای ‘تست بینایی خود را’

دومینیک کامینگز گفته است که او سوار به Barnard Castle با همسر و فرزند خود را در حالی که خود منزوی در دورهام با توجه به کروناویروس به منظور تست بینایی خود را قبل از ساخت درایو طولانی خانه به لندن.

رؤیت ارشد خیابان داونینگ دستیار توسط اعضای عمومی در Teesdale شهر در 12 آوریل بوده است یکی از بحث برانگیز ترین عناصر خود را 260 مایل سفر در زمانی که هر دو او و مری شدند نشان دادن علائم Covid-19.

اما آقای کامینگز رد پیشنهادات است که سفر به این شهر در حدود 30 مایل از دورهام انجام شده برای تفریح و یا گشت و گذار مقاصد اصرار دارد به جای آن که او و همسرش می خواستم تا مطمئن شوید که او در یک حالت مناسب به انجام رانندگی طولانی بازگشت به پایتخت. او نشسته بود در کنار رودخانه به منظور بهبود یافتن از یک مختصری درباره بیماری شد و با همسر و فرزند خود را در نزدیکی یک چوب از آنجا که آنها تا به حال ماشین را متوقف به اجازه پسر جوان برای از بین بردن خود را که او نیاز توالت, او گفت:.

Covid-19 نیست قبلا مرتبط با آسیب بینایی, اما بوریس جانسون پیشنهاد کرد که او بیش از حد با تجربه مشکلات با چشم انداز خود را زیر خود تقلا coronavirus.

او گفت: روزانه در خیابان داونینگ جلسه: “من پیدا کردن من را مجبور به پوشیدن عینک برای اولین بار در سال, من فکر می کنم به دلیل اثرات این چیز. بنابراین من تمایل به فکر می کنم که بسیار محتمل است که بینایی می تواند یک مشکل در ارتباط با کوروناویروس.”

به حساب خود را از این حادثه در یک کنفرانس مطبوعاتی در 10 خیابان داونینگ آقای کامینگز گفت که او تا به حال می خواستم به بازگشت به لندن به دوباره پیوستن به همکاران شاغل در دولت coronavirus پاسخ و به دنبال توصیه های پزشکی و گفته شده بود که در آن او را به انجام این کار.

اما او گفت همسرش به خصوص نگران است چرا که بینایی خود را به نظر می رسد آسیب دیده اند و عفونت کرونا ويروسی است که او را ترک کرده بود در بستر برای خیلی از قبلی دو هفته.

“همسر من بود و بسیار نگران به ویژه به دلیل بینایی من به نظر می رسید که تحت تاثیر این بیماری,” او گفت:. “او نمی خواهید به خطر نزدیک به 300 مایل رانندگی با کودک ما داده چه بد من شده بود.

“ما توافق کرده اند برای رفتن برای یک درایو کوتاه به دیدن اگر من می تواند رانندگی با خیال راحت. من سوار برای حدود نیم ساعت و با ما به پایان رسید تا در حومه Barnard Castle شهر.

“ما نمی, بازدید از قلعه, ما نمی راه رفتن در اطراف شهر. ما پارک شده توسط یک رودخانه است.

“من و همسرم در مورد وضعیت توافق کردیم که من می توانم با خیال راحت رانندگی و ما به نوبه خود در اطراف و رفتن به خانه.

“من احساس کمی بیمار است. ما راه می رفت در حدود 10-15 متر از ماشین به رودخانه نزدیک است. ما نشسته وجود دارد برای 15 دقیقه و تا به حال هیچ تعاملات با کسی. من احساس بهتر ما بازگشت به ماشین.

“نجیب زاده مسن پیاده روی نزدیک به نظر می رسد به تشخیص من است. همسرم خواست او را خوشحال عید پاک از فاصله اما ما تا به حال هیچ دیگر تعامل است.”

آقای کامینگز گفت که او و همسرش تنظیم کردن برای خانه, اما در عرض چند دقیقه پسر خود را خواستار شد ،

“من همسر و فرزند شروع به پریدن کرد به جنگل در کنار جاده. آنها به طور خلاصه در خارج. من به طور خلاصه به آنها پیوست. آنها برای کمی. من از ماشین و ما به طور خلاصه در جنگل.


“ما شاهد برخی از افراد در فاصله اما در هیچ نقطه ای آیا ما نقض هر اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است. سپس ما را به عقب در خودرو و به خانه رفت.”

او گفت که آنها پس از بازگشت به لندن در شب از 13 مارس و او رفت و برگشت به کار در روز بعد.

اما وجود دارد سوال در مورد اینکه چرا اگر او نگران بود که بینایی ضعیف ساخته شده او را نا مناسب به درایو را از او گرفته بود همسر و فرزند خود با او را در رانندگی به Barnard Castle.

پرسید که چرا او تصمیم به گرفتن یک ساعته سفر به جای به سادگی تنظیم کردن برای لندن و دیدن اینکه آیا او می تواند مقابله با رانندگی آقای کامینگز گفت: “من بسیار بیمار است. روز یکشنبه 12th, من به همسرم گفت: “بیایید ماشین بسته و بازگشت. من پاک شده است توسط پزشکان به بازگشت به کار.

“او گفت: – و من فکر می کنم آن را کاملا معقول – ‘چند روز پیش شما به سختی می تواند ایستادن. شما گفت که بینایی خود را عجیب و غریب بود. ما نباید فقط سوار در 270 مایل سفر و سپس پیدا کردن نیمه راه از طریق که شما در واقع نمی توانید رانندگی که تا کنون. بنابراین ما باید در خودرو و ببینید اگر شما می توانید در واقع درایو’.

Barnard Castle (ایسنا)

“تنها راه برای جلوگیری از این مشکل می شده اند و می گویند ما می ماند در دورهام که من می توانم انجام داده اند اما من فکر نمی کنم کار درستی بود به انجام.

“من می خواهم گفته شده است توسط متخصص توصیه های پزشکی که من یک خطر و من می تواند به بازگشت به کار در خیابان داونینگ در روز دوشنبه بود و من در تلاش برای انجام این کار در امن ترین راه ممکن است. من فکر می کنم که یک چیز معقول برای انجام.”

او گفت که او در نظر گرفته نمی رویم به سوی لندن برای پیدا کردن چگونه او مقابله کرد اما به جای آن تصمیم گرفت “اجازه دهید فقط whizz پایین جاده و ببینید که چگونه من احساس می کنم”.

وی افزود: “آیا من پشیمانی نیست فقط تلاش برای درایو به لندن و دیدن اگر من می تواند آن را انجام دهد ؟ شاید ما باید فقط ترک خورده و سعی در انجام تمام سفر اما نقطه تمام شد من بوده است بسیار بیمار دید من شده بود کمی عجیب و غریب, همسر من گفت: “ما باید درایو پایین جاده و ببینید اگر شما چشم انداز عجیب و غریب و یا اگر شما OK’ و من فکر کردم که یک ایده خوب’.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>