بهترین اقدام دوربین برای سال 2020: GoPro, DJI و بیشتر در مقایسه – CNET

GoPro نیست تنها بازی در شهر وقتی که می آید به عمل با کیفیت بالا و دوربین های که زندگی می کنند تا اعتیاد به مواد مخدره و نام آن در مالی حق بیمه. شرکت هایی مانند یی و DJI ارائه گزینه های دیگر که ارزش کاوش هستند که ارزان تر از GoPro بالا-of-the-line قهرمان 8 سیاه و سفید, اما هنوز هم می تواند به رقابت بپردازند.

و مطمئن شوید که این گزینه ها می تواند شامل خود را ضد آب و کرک-مقاوم در برابر گوشی های هوشمند, اما نگه داشتن در ذهن است که بهترین اقدام دوربین طراحی شده است برای این نوع از عکسبرداری است. به علاوه فقط به خاطر اینکه گوشی شما سخت تر است به این معنا نیست که شما باید خطر از دست دادن یا آسیب رساندن به آن به ساقه تصویری از آن چیزی است که نگه می دارد شما متصل به خانواده و دوستان است. آن را نیز راه ساده تر برای سوار یکی از این به بدن شما ماشین و دوچرخه و یا هر چیز دیگری از گوشی های هوشمند خود را-حتی در صورتی که گوشی خود را به یک مورد خاص و یک گوریل صفحه نمایش شیشه ای.

که در اینجا ما تراکم بالا برای بهترین اقدام دوربین است که ما آزمایش کردیم. همه از این دستگاه باید یک طیف گسترده ای از استفاده و می تواند شلیک تصویری, ضربه محکم و ناگهانی عکس و ضبط صدا. ببینید که کدام یک بهترین است, اقدام دوربین متناسب با نیاز شما برای عمر باتری تصویری با کیفیت و دوام. اگر شما تا به حال نتایج خوبی از یک دوربین است, لطفا آن را به اشتراک در نظرات.

سارا تو/CNET

هر چند قهرمان 8 دوربین سیاه و سفید همه آخرین و بزرگترین ویژگی های در پایان این یک جهش بزرگ به جلو از آنچه که شما می خواهید با هزینه کمتر قهرمان 7 ، این یک 2018 مدل و تقریبا تمام ویژگی های مشابه از جمله با کیفیت بالا HyperSmooth تثبیت کننده تصویر قاتل یکی از ویژگی های این مدل است. وجود دارد یک تعداد انگشت شماری از تفاوت های دیگر مانند یک رابط کاربری بهتر و بیشتر گزینه های عکسبرداری به شما می دهد کنترل بیشتری مانند 1080p در 240 فریم در ثانیه در حالت عمودی تصویری و livestreaming مستقیم از دوربین — همه در یک بسیار بزرگ با وضوح. که گفت: تفاوت بین قهرمان 7 سیاه و قطع قهرمان 6, سیاه, نیست, که, یا, بنابراین شما ممکن است بخواهید به نگه داشتن چشم را برای معاملات بر روی آن است. ما به عنوان خوانده شده GoPro Hero7 سیاه پیش نمایش.

جاشوا گلدمن/CNET

این بهترین تک لنز اقدام دوربین, شما می توانید از GoPro در حال حاضر در ویژگی ها و عملکرد. در مقایسه با قهرمان 7 سیاه وجود دارد بسیاری از ویژگی های ترفند ها و به روز رسانی است که آن را فقط به طور کلی آسان تر برای استفاده و یک دوربین بهتر برای عکس ها و ویدئوها را صرفنظر از چه و یا که در آن شما در حال تیراندازی. اما برای کسانی که استفاده از یک GoPro به طور منظم چیزهایی مانند دوباره طراحی ضد آب مسکن است که اجازه می دهد تا شما را به ضمیمه مستقیم دوربین GoPro مانت یک رابط قابل تنظیم با تیر اندازی ایستگاه از پیش تنظیم و بهبود ثبات ویدیو اضافه کردن به ارزشمند به روز رسانی از نظر کیفیت تصویر. این لنز در حال حاضر ساخته شده با گوریل شیشه ای که دو بار به عنوان مقاوم در برابر ضربه به شیشه در گذشته قهرمان مدل. اطلاعات بیشتر در مورد GoPro Hero 8 سیاه و سفید.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: GoPro Hero 8 سیاه و سفید است که قوی ترین آن از ویژگی های-پر…


5:30

سارا تو/CNET

برای یک شرکت شناخته شده برای آن دوربین هواپیماهای بدون سرنشین, DJI کردم خیلی مناسب با آن عمل ، یکی از آن مستقل از ویژگی های است که آن جلو رنگ صفحه نمایش. این ممکن است اما آن را به اندازه کافی مطمئن شوید که شما محور در شات زمانی که لنز دوربین رو شما در یک selfie stick. یکی دیگر از ویژگی های این دوربین است که آن را در پاسخ به دستورات صوتی — این دیدگاه می توان با یک کنترل صدا. همچنین ضد آب و ناهموار با جابجایی لنز را پوشش می دهد و آن را بزرگ تثبیت کننده تصویر الکترونیکی شاخه HDR تصویری و قابل تنظیم ایستگاه از پیش تنظیم بنابراین شما می توانید به کنترل حالت های عکسبرداری شما می خواهید بدون غواصی به منوها. این دستگاه بسیار عالی برای افرادی که به دنبال کنترل بهتر در هنگام عکسبرداری عکس ها و ویدئوها. ما به عنوان خوانده شده DJI Osmo اکشن پیش نمایش.

تقریبا به خوبی به عنوان GoPro Hero 7 در امکانات و تصویری با کیفیت, اما آن را فقط 220 دلار با یک ضد آب شیرجه مسکن گنجانده شده است. آن تثبیت کننده تصویر الکترونیکی نمی کاملا به عنوان خوب به عنوان GoPro را HyperSmooth اما قطعا بهتر از هیچ چیز است. شما همچنین گزینه های عکسبرداری مثل ویدیو 4K با سرعت 60 فریم در ثانیه (با تثبیت کننده تصویر در 30 fps), حرکت آهسته ویدیو در رزولوشن 1080p در 120 فریم در ثانیه یا 720p در 240 فریم در ثانیه گذشت زمان عکس و فیلم, پخش زنده و خام ضبط عکس و 90 دقیقه عمر باتری. شما نمی توانید هر چیزی بیش از دوربین و باتری مسکن و شارژ و میکروفن خارجی کابل, اما اگر نگرانی اصلی شما این است که خوب گرفتن عکس و ضبط فیلم برای کمتر از یک GoPro این دوربین است شرط بندی امن است. بیشتر بخوانید درباره یی 4K به علاوه.

جاشوا گلدمن/CNET

این یک جامد انتخاب برای کسانی که فقط می خواهید ارزان اقدام دوربین به صورت گاه به گاه و یا گاه به گاه استفاده کنید. شما زیادی برای خود را 140 دلار هم در دوربین و لوازم جانبی. این V50 نخبگان قطاری خوب به دنبال ویدیو 4K در 30 فریم در ثانیه با بهتر تثبیت کننده تصویر الکترونیکی در طول ضبط ویدئو از شما ممکن است انتظار می رود در این قیمت.

شما دریافت می کنید بسیاری از همان حالت های عکسبرداری شما می خواهم پیدا کردن در یک GoPro دستگاه مانند مرور زمان عکس ها و ویدئوها و حرکت آهسته فیلم در 1080p در 240 فریم در ثانیه و حتی یک درایو حالت بنابراین شما می توانید آن را به عنوان یک dash cam هنگامی که متصل به ماشین خود را به طور خودکار چرخش در زمانی که شما شروع به ماشین خود را و زمانی که شما آن را متوقف کند. آن را ضد آب خود را در آن اما یک شیرجه مسکن گنجانده شده است و همچنین چندین مانت باتری (با عمر باتری 90 دقیقه) و یک شارژر که به طور همزمان از قدرت هر دو بسته (باتری اضافی همیشه خوش آمدید هستند). آن نیز ساخته شده است در و Wi-Fi بنابراین شما می توانید اتصال به گوشی های هوشمند و استفاده از یک برنامه برای کنترل دوربین و انتقال عکس های خود را برای به اشتراک گذاری.

جزئیات بیشتر در مورد انواع دوربین های دیجیتال.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>