بهترین ایکس باکس یکی از بازی های 2020 – CNET

Xbox One X قدرتمند ترین کنسول در بازار در حال حاضر و انتخاب شخصی من وقتی که می آید به چند پلت فرم بازی. بله ایکس باکس سری X است که به علت پایان 2020, اما که قصد ندارم به شما کمک کند اگر شما در حال حاضر در housebound با توجه به کوروناویروس. و اگر شما سرمایه گذاری در هر یک از این بازی آنها را به عقب سازگار با این کنسول بیش از حد.

خط پایین: اگر شما یک تلویزیون 4K شما می خواهید برای نشان دادن شما می تواند انجام بسیاری بدتر از زمان Xbox One (اگر شما می توانید پیدا کردن یکی در انبار). با در نظر گرفتن, در اینجا برخی از عناوین مورد علاقه برای ایکس باکس یک پلت فرم.

قبل از اینکه شما خریداما زیر را در نظر بگیرید:

  • ما شامل لینک به نسخه دیجیتال از هر بازی در ایکس باکس, فروشگاه آنلاین اگر شما نمی خواهید دیسک نسخه (فروش در ارتباط خرده فروشان از طریق دکمه قرمز).
  • Apex افسانه و پایه نسخه از سرنوشت 2 رایگان بازی (برای مشترکین Xbox Live) فقط با استفاده از دیجیتال که لینک دانلود آنها.
  • در علاوه بر این به کسانی که مباحث مشترکین به ایکس باکس بازی تصویب نهایی می توانید در حال حاضر بیرونی جهان, Red Dead Redemption 2, بازی ravens cry, هیولا, گرسنگی, جهان, دنده 5, Halo 5, Metal Gear Solid V The Witcher III آنچه باقی مانده از Edith Finch و موشک لیگ در هیچ هزینه اضافی. (توجه داشته باشید که بسیاری از کسانی که به عنوان به احتمال زیاد چرخش از بازی عبور سیستم در برخی از نقطه در آینده است.)
  • برخی از عناوین مانند داخل Cuphead و شاهد هستند و دیجیتال-تنها عناوین. اگر شما آنها را خرید در یک خرده فروش شما فقط با گرفتن یک کد دانلود.

با کسانی که هشدارهای در محل… به بازی.

اکتیویژن

دیدن نسخه دیجیتال در مایکروسافت

بی پایان آنلاین گفتمان در مورد آن مشکل کنار Sekiro: سایه ها دو بار می میرند یکی دیگر از شاهکار از Dark Souls خالق از نرم افزار.

Sekiro سهام کمی از DNA ساخته شده است که Dark Souls بسیار قانع کننده است, اما آن را کاملا یک نام تجاری جدید جانور حتی بیشتر متمایز از ارواح سری از Bloodborne. آن نیاز به یادگیری یک کل جدید skillset (عمدتا parrying) اما آن را به ارزش اولیه درد.

اولیه مدعی برای بازی سال. دیدن رمز Sekiro نقد و بررسی.

Mobius دیجیتال

دیدن نسخه دیجیتال در مایکروسافت

اولیه مدعی برای بازی از سال بیرونی حیات وحش است ، دیوانه است. عجیب و غریب sci-fi رمز و راز برای کشف بیرونی حیات وحش در یک تنفس زندگی منظومه شمسی که به طور همزمان کوچک اما فوق العاده ای نیز در آن جاه طلبی و اعدام است.

این یک بازی بسته بندی شده با فک انداختن لحظه که احساس آلی در راه چند بازی می تواند به رقابت با. من نمی توانم این به اندازه کافی تاکید: این بازی از بازی های ویدئویی. دیدن GameSpot بیرونی حیات وحش نقد و بررسی.

Respawn Entertainment

دیدن نسخه دیجیتال در مایکروسافت

خب این بازی از هیچ جا آمد.

Apex افسانه است این بازی هیچ کس را دیدم آیند. در سال 2018 Fortnite به معنای واقعی کلمه حکومت ما فرهنگی جهان اما در حال حاضر موقعیت خود را در بالای نبرد رویال نوع به چالش کشیده شده توسط Apex افسانه ها و با همین دلیل خوب. طراحی شده توسط تیم هسته ای مسئول ندای وظیفه 4: جنگ های مدرن و اخیرا عالی Titanfall سری Apex افسانه فقط احساس خیلی خوب و دقیقه به دقیقه. نگاه برای این بازی به اطراف چوب. دیدن رمز Apex Legends نقد و بررسی.

تصویر توسط CNET

دیدن نسخه دیجیتال در مایکروسافت

فوق العاده ای در محدوده میخوای خواهید به Assassin’s Creed اودیسه کمی فضای تنفس. گشایش اعتبارات رول پس از پنج ساعت به خاطر خوبی! اما پس از بازی رفتن آن را واقعا می شود رفتن. این چیزی است که بازی های ساخته شده توسط صدها نفر از مردم به نظر می رسد. زرق و برق دار, جلا. یک بینهایت خوبی ساخته شده باز جهان بازی های ویدئویی. دیدن GameSpot Assassin’s Creed اودیسه نقد و بررسی.

دیدن نسخه دیجیتال در مایکروسافت

تاپیک رزیدنت ایول چرخه. آن چیزی جسورانه و نوآورانه (دیدن رزیدنت ایول 1 رزیدنت ایول 4) و سپس آن را در سواحل است که برای دستیابی به یک زن و شوهر از دنباله قبل از گرفتن آن با هم عمل می کنند دوباره.

خوشبختانه Resident Evil 7 است آنچه در آن مانند به نظر می رسد که این مجموعه را با هم عمل می کنند. این اولین مربوطه و ضروری Resident Evil بازی در بیش از یک دهه. آن را بسیار خوب در واقع. دیدن رمز رزیدنت ایول 7 نقد و بررسی.

دیدن نسخه دیجیتال در مایکروسافت

شکارچی هیولا: آخرین ورود به “در” هیولا سری جهانی و این یک humdinger. بهترین از همه, آن را نسبتا در دسترس مخاطبان جدید.

این یک نقطه شروع عالی: بازی های قبلی این سری شده اند و در رشته مهندسی و یا بر روی کنسول دستی. این اولین بار است که در حالی که شکارچی هیولا به نظر می رسد در یک برش لبه کنسول و شکارچی هیولا: جهان طول می کشد استفاده کامل از محاسباتی که خر خر کردن. دیدن رمز شکارچی هیولا: دنیا نقد و بررسی.

Celeste

دیدن نسخه دیجیتال در مایکروسافت

Celeste اولیه مدعی برای بازی 2018. این یک platformer در سبک سوپر گوشت پسر اما نوآوری در تعدادی از راه های جالب. آن messes با انتظار خود از آنچه پریدن در یک بازی ویدئویی به نظر می رسد.

این هم فوق العاده تنگ از لحاظ طراحی و امکانات یکی از مهمترین و متعادل با ظرافت منحنی یادگیری. بسیار چیزهای خوب. دیدن رمز Celeste نقد و بررسی.

NetherRealm Studios

دیدن نسخه دیجیتال در مایکروسافت

Mortal Kombat است که هنوز هم لگد زدن و برخی ممکن است بگویند بهتر از همیشه است. چشم پوشی است. Once upon a time مورتال کمبت بود و غلط انداز فوق العاده خشونت آمیز رقیب والا Street Fighter II. در حال حاضر آن را دیدنی و جذاب بازی مبارزه در حق خود با مجموعه خود را از نقاط قوت. این بهترین مورتال کمبت بازی به تاریخ. دیدن رمز مورتال کمبت 11 نظر.

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

دیدن نسخه دیجیتال در مایکروسافت

شما می توانید این استدلال که Metal Gear Solid V یکی از بهترین open world بازی ها تا کنون ساخته شده است. آن را قطعا یکی از نرم و قابل انعطاف ترین جهان تا کنون ایجاد شده و یکی از مهمترین و پاسخگو به بازیکن ورودی. خدشه دار درگیری های داخلی بین کونامی و بازی را خالق Hideo Kojima, پایان بسیار کثیف هست ولی 40 ساعت کاملا pitch perfect جهان باز خفا خوبی قبل از شما وجود دارد.

Unmissable. دیدن رمز بازی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain را نقد کنید.

دیدن نسخه دیجیتال در مایکروسافت

شما نمی توانید Bloodborne بر روی Xbox One اما Dark Souls 3 بهترین چیز بعدی.

از نرم افزار ساخته نشده و یک بازی بد در عین حال و در پانتئون از “روح” سبک Dark Souls 3 رتبه بسیار بالا است. که به معنی آن وجود دارد با بهترین در حال حاضر استثنایی دسته.

روح بازی برای همه نیست, اما شما آن را مدیون خودتان به Dark Souls 3 امتحان کنید. دیدن رمز Dark Souls 3 نقد و بررسی.

شاهد

دیدن نسخه دیجیتال در مایکروسافت

از خالق بهم تابیدن و بافتن می آید یک بازی بر خلاف هر چیزی که شما تا کنون ایفا کرده است.

شاهد است مانند Super Metroid از بازی های پازل است.

این یک جهان انتظار باز می شود فقط شما نمی نیاز به قدرت یو پی اس به شما نیاز به قدرت بالا خود را زباله مغز. که برای تلفن های موبایل خسته کننده اما آن را واقعا نمی. این یک طراحی جذاب ورزش و یکی از منحصر به فرد ترین بازی های ویدئویی من تا کنون ایفا کرده است. دیدن رمز شاهد نقد و بررسی.

بلیزارد سرگرمی

دیدن نسخه دیجیتال در مایکروسافت

سرپرستی ممکن است در حال bludgeoned به مرگ توسط Fortnite و PUBG از نظر جریان اصلی تجدید نظر است, اما آن را هنوز هم یک عظیم الجثه مخاطبان بازگشت شب پس از شب.

عمدتا به دلیل کولاک به معنای واقعی کلمه هیچ ایده چگونه به بازی که نیست فوتی و فوری در هر سطح ممکن است.

اگر شما بودند به تیم قلعه در روز, این است که خود را جدید جم. اگر دوست دارید آنلاین بورس در هر صورتاین نیز خود جدید جم.

آن را دریافت کنید. دیدن رمز سرپرستی نقد و بررسی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>