در حال سواحل و استخرها ایمن است ؟ چگونه به شنا در طول همه گیر

برای رفتن از یک شیب این تابستان ؟

مطمئن شوید که شما حداقل دو متر دورتر از دیگران ،

در حالی که این بیماری همه گیر کوروناویروس نباید توقف شما را از لذت بردن از خارج از منزل در تابستان امسال شما هنوز هم نیاز به اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از ابتلا به ویروس و یا دادن آن به دیگران است.

“حتی اگر ما در حال خارج در ساحل دریا و یا دریاچه و یا در هر کجا از آن است و با بهره گیری از آب … شما هنوز هم نیاز به آگاهی اجتماعی فاصله” گفت: کی Bidle استاد میکروبی اقیانوس شناسی در دانشگاه راتگرز.

ونکوور, هوای آزاد, استخر دهانه تاخیر و سواحل unguarded میان COVID-19

ونکوور, هوای آزاد, استخر دهانه تاخیر و سواحل unguarded میان COVID-19

مشکل این است که واقعا آب آن را با افراد دیگر در اطراف شما Bidle گفت. او فکر نمی کند که این ویروس را برای زنده ماندن به خوبی در آب و یا آن را به سرعت رقیق به آب بدن و پس از آن خواهد بود و بعید است شما می توانید آلوده که در راه است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“خطر به مراتب کمتر از آن است که تعامل لمس کردن و بودن در نزدیکی” او گفت:.

ادامه مطلب: شما کمتر احتمال دارد به گرفتن coronavirus خارج از منزل — پس چرا پارک بسته است ؟

این ویروس در درجه اول انتقال از طریق قطرات اسپری به هوا با مردم صحبت سرفه یا عطسه, او گفت:. و مگر اینکه شما می توانید نفس کشیدن در زیر آب شما هنوز هم برای رفتن به گسترش آن قطرات در حالی که شما در یک دریاچه است.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

در سواحل آن قطرات ممکن است گسترش یافته و حتی بیشتر.

“در سواحل وجود دارد معمولا افزایش باد” Bidle گفت. “و بنابراین آنچه که می کند این است که این فاصله را افزایش می دهد که این چیزها را می تواند منتقل می شود.”

ذرات را به سرعت رقیق در هوا گفت: اما باد می تواند فشار آنها را دورتر از حد معمول – چیزی که او می گوید دریایی اتفاق می افتد با ویروس ها.

ادامه مطلب: آیا من می توانم برای یک پیاده روی در خارج در طول شیوع کروناویروس?

با فاصله مناسب آن را احتمالا امن برای شنا در ساحل, دکتر گفت: آنا Banerji, یک متخصص بیماری های عفونی و دانشیار اطفال و بهداشت عمومی در دانشگاه تورنتو است.

“در ساحل که در آن شما باید فاصله فیزیکی از هم جدا که در آن شما در هر یک از دیگر در فضا و شما تمرین فاصله فیزیکی که ممکن است خوب,” او گفت:.

Coronavirus: Penticton ponders مشروب الکلی در ساحل

Coronavirus: Penticton ponders مشروب الکلی در ساحل

او کمتر خاص در مورد یک استخر.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“آیا ممکن است بچه ها در حال بازی در حیاط خلوت استخر و نگه داشتن شش پا دور؟” “اگر شما یک دسته از بچه ها از خانواده های مختلف و یا حباب های مختلف با هم جمع کسانی که بچه ها آن را آسان اگر یکی از آنها آلوده است و یا بدون علامت برای آن به گسترش است.”

ادامه مطلب: استخر فروش رفتن عمیق پایان به عنوان مونترال مالکان دبستان برای تابستان staycation هستید

نمی شود آن را بسیار عملی به پوشیدن ماسک در استخر, او گفت:, به طوری که حتی کوچک مانع نمی شود وجود دارد.

عمومی, استخر, که باقی می ماند بسته در بسیاری از حوزه های قضایی, در حال حاضر حتی بیشتر از خطرات به دلیل چیزهایی مثل تغییر کوچک اتاق و washrooms که در آن تعداد زیادی از مردم در حال دست زدن به همان سطوح, او گفت:.

“من فکر می کنم شنا کردن در یک استخر است چیزی که خطرناک.”

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>