خلاف کاران را متهم اتحادیه خطر ایمنی بیش مشکوک به ویروس مورد پس از کنفرانس

آموزش و پرورش ملی اتحادیه (NEU)متهم شده است که توسط خلاف کاران از خطر امنیت اعضای آن با عدم اطلاع از یک مورد مشکوک از coronavirus زیر یک کنفرانس برگزار شد فقط قبل از بریتانیا گسترده ای مستند.

این می آید به عنوان معلمان در بدن باقی می ماند و درگیر در یک نبرد شدید با دولت بیش از بوریس جانسون قصد دارد به بخشی از بازگشایی مدارس در آغاز ماه ژوئن در میان نگرانی های ایمنی کودکان و اعضای.

در مکاتبات دیده می شود مستقل از کارکنان سابق در NEU ادعایی که پس از یک کنفرانس در تونتن – با حضور نمایندگان حدود 30 – تنها عضو از کارکنان مطلع شدند که یکی از شرکت کنندگان گزارش شده بود علائم این ویروس شدند و دستور به خود منزوی.

این افشاگر اطلاعاتی شکایت رسمی اطراف این رویداد برگزار شد بین 14 و 15 آوریل و فرستاده شده در مدت کوتاهی پس از آنها به سمت چپ نوی تحت سازمان whistleblower افشای سیاست گفت که آنها و همکاران درخواست کرده بود همان دستور العمل صادر شده برای نمایندگان و کارکنان محل.

اما افزود: “به بهترین دانش و باور مشاوره هرگز صادر شده برای نمایندگان و یا هر کسی که در ارتباط با محل. به عنوان من درک می کنم مدیریت محلی همکاران احساس نمی قادر به تصمیم گیری در مورد اینکه آیا به توصیه NEU عضو یا محل.”

“درک من این است که این تصمیم به تشدید طریق مدیریت زنجیره به JGS [مشترک دبیر کل] که تصمیم گرفت به توصیه اعضای و یا محل. زمانی که من مطلع شد از این تصمیم من مخالفت با اشاره به روشن H&S [ایمنی و بهداشت] خطرات. با وجود اعتراض من دستور به توصیه یا عضو یا محل.”

این بیانیه ادامه داد: “این دستورالعمل بود به خصوص در مورد به عنوان NEU عضو در گروه واتساپ راه اندازی در طول این رویداد بحث شد کرونا شیوع و حداقل یکی از نمایندگان خود را افشا میکنند ‘معرض خطر’ status.

“علاوه بر این یک NEU از همکاران که در این رویداد حضور داشتند البته برای یک مدت زمان کوتاه تر نسبت به دیگر همکاران تصمیم به خود منزوی. من آموزش داده شد و نه به توصیه همکاران در دفتر منطقه ای من خود جدا برای جلوگیری از ‘وحشت’ در میان منطقه ای همکاران است. به اعتقاد من این تصمیم گیری در معرض خطر سلامت ایمنی و رفاه اعضای NEU کارکنان و عمومی است.”

در یافته های این NEU داخلی تحقیقات اتحادیه مشخص شده است که مشاوره از بهداشت عمومی انگلستان و یا دولت در 15 ماه مارس تا به حال نه دستور عمومی به خود منزوی کردن اگر آنها تا به حال در تماس با فرد مشکوک به Covid-19 علائم.

اما آن اضافه شده است که تصمیم به نوشتن به نمایندگان به آنها اطلاع مشکوک مورد کوروناویروس در این کنفرانس در اواسط ماه مارس گرفته شده توسط مشترک دبیر (JGS) و معاون دبیر کل (DGS).

تصمیم خود را – ابلاغ به ملی و منطقه ای سازماندهی تیم های دو روز بعد اعلام کرد: “این بسیار دشوار است و وضعیت بی سابقه ای. ما نگران آن است که برای ارسال comms به شرکت کنندگان بالقوه به علت نگرانی های غیر ضروری; ما روشن نیست که نگران عضو اتحاد coronavirus و همچنین ممکن است که هر چه او از درد و رنج (coronavirus یا نه) می تواند برداشت شده است تا پس از پایان کنفرانس. ما باید به در نظر گرفتن حذفی تاثیر چنین comms می شود. این JGS و DGS همه در توافق که comms باید نمی شود.”

فرد مسئول برای کاوش افشاگر اطلاعاتی اتهامات افزود: “روشن است از بررسی است که برخی از مدیران ناراحت بودند در مورد این تصمیم.”

اما داخلی یادداشت اصرار داشت این تصمیم با “حسن نیت” و گفت: آن مشاوره به کارکنان که با حضور در این کنفرانس به خود منزوی فراتر رفت و بهداشت عمومی انگلستان مشاوره در زمان “که نمی توانست نیاز مردم را به ماندن در خانه در این شرایط”.


محقق به این نتیجه رسیدند: “این JGS و DGS تصمیم به نوشتن به نمایندگان که با حضور در این کنفرانس در 14 یا 15 مارس به هشدار آنها را به این واقعیت است که یک نماینده بود تجربه ممکن است Covid 19 علائم. وجود دیدگاه های مختلف در سراسر مدیران ارشد.

“اعتقاد من این است که یک ریز متعادل قضاوت. تصمیم گیری است که ساخته شده در ایمان خوب بود و به وضوح در خط با بهداشت عمومی انگلستان مشاوره در زمان.”

در خواست اظهار نظر در مورد کارمند سابق را اتهام و رسیدگی به ادعای یک سخنگوی NEU گفت: مستقل: “شکایت شده بود ما حس کرد سیاست و به طور کامل مورد بررسی قرار گرفت.

“نتیجه گیری از این تحقیقات بود که تصمیم گیری ساخته شده بودند در ایمان خوب است و تمام توصیه های ارائه شده به کارکنان بر اساس اکثر تا تاریخ بهداشت عمومی انگلستان و دولت و توصیه های موجود در آن زمان است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>