UK politics news – live: Dominic کامینگز می گوید: “چه کسی اهمیت میدهد اگر 250 مایل مستند سفر بد بود اپتیک میان خواستار بررسی

Durham County شورای رهبر می گوید ساکنان ‘شوکه’ توسط گزارش

کار مشاور سیمون Henig رهبر Durham County شورای اسلامی گفت: ساکنان شهرستان دورهام هستند “شوکه” با گزارش آقای کامینگز’ اقدامات است.

“این نقض قانون را در خود به انزوا آمد و در زمانی که میزان عفونت به مراتب بالاتر بود در مرکز لندن از در دورهام” آقای Henig در بیانیه ای گفت.

“بهداشت عمومی هدایت شده است بسیار روشن است و باید به هر کس اگر جوامع ما هستند به محافظت از این ویروس وحشتناک.”

همکار کار عضو شورا لوسی Hovvels, نمونه دارنده برای بزرگسالان و خدمات بهداشتی درمانی اضافه شده است که آقای کامینگز باید اخراج برای “متکبرانه و وقیحانه ايميل قوانین” اگر گزارش ها درست هستند.

“نفاق از دومینیک کامینگز به فکر می کنم او بالاتر از خود دولت را هدایت سرسام آور است,” او گفت:.

“در حالی که اکثریت قریب به اتفاق ساکنان ما در کانتی دورهام مانند ساخته شده اند فوق العاده و قلب شکستن فداکاری در طول این همه گیر ارشد دولت مشاور رانده ظهر از کشور نمایش coronavirus علائم به قو بازگشت به خانه پدر و مادر خود.”

Ms Hovvels افزود: “جوامع ما خواهد بود وحشت زده خواهد شد و به درستی انتظار می رود ما را به محکوم کردن این اقدامات غیر مسئولانه که توهین به افرادی که از دست داده اند و زندگی خود را در سراسر شهرستان ما.

“اگر دولت اقدام فوری علیه کامینگز آن را می فرستد یک پیام است که یک مجموعه ای از قوانین برای کسانی که آنها را و دیگری برای مردم بریتانیا.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>