دو سوم از NHS داوطلبان هنوز هم نشده است با توجه به وظیفه را به انجام آمار و ارقام نشان می دهد

Two سوم از 600000 نفر بودند که پذیرفته شده به بیمه خدمات درمانی داوطلب پاسخ طرح هنوز انجام یک وظیفه – بیش از یک ماه پس از آن راه اندازی شد با توجه به آمار و ارقام دیده می شود مستقل.

زمانی که مت هنکاک به دادگاه تجدید نظر برای 250,000 نفر در انگلستان به داوطلب برای کمک به تقویت بیمه خدمات درمانی در پاسخ به همه گیر 405,000 مردم در پاسخ به تماس در عرض 24 ساعت – یک شماره نخست وزیر در برابر جمعیت از کاونتری به عنوان او به آنها گفت آنها خواهد بود “کاملا حیاتی” برای مبارزه با کروناویروس.

تعداد داوطلبان مورد نیاز افزایش یافته بود و بیش از سه چهارم از یک میلیون نفر امضا شده تا در عرض یک هفته 600,000 از آنها تایید شده برای کمک به در این طرح است.

اما تنها حدود 200,000 وظایف شده است درخواست از داوطلبان از 22 مه سلطنتی خدمات داوطلبانه سخنگو گفت: مستقل, معنی حداقل 400,000 مردم هنوز انجام نشده است و اولین وظیفه – به طور بالقوه بیشتر اگر برخی از داوطلبان کمک کرده اند بیش از یک بار.

جیمز Chetwode تصویب شد برای کمک به بیمه خدمات درمانی داوطلب پاسخگوی طرح اما می گوید او داده نشده است یک کار انجام نشده است.

“من در زندگی روستایی دورست و کاملا چند از دوستان در من ایجاد کرد را امضا کرده اند و هیچ کس تا به حال هر چیزی” 44 ساله می گوید مستقل.

او می گوید: تعداد زیادی از داوطلب شد و در حال حاضر در جامعه خود را قبل از برنامه راه اندازی شد بنابراین واضح تر وظایف مانند مواد غذایی و داروخانه تحویل شد و در حال حاضر تحت پوشش. او می گوید که او در حال کار برای حمایت از کسب و کارهای محلی در طول همه گیر بنابراین احساس او هنوز هم قادر به داوطلب.

Chetwode به اشتراک گذاشته تصویر پروفایل خود را با مستقلنشان می دهد که او با سنجش زمان بیش از 1000 ساعت کار داوطلبانه – اگر چه او ادعا می کند او کمک کرد هر کسی از طریق این طرح نشده است.


نینا Sandelson از لندن و کاربردی به بررسی و چت داوطلب برای تماس با افراد در معرض خطر از تنهایی در طول بیماری همه گیر.

او رد ایمیل با مستقلاست که می گوید او را ثبت نام یا شناسایی نمی تواند تایید شده اما مشخص نیست چه رفت با نرم افزار.

23 ساله می گوید: او شگفت زده به شنیدن او پذیرفته نیست و بر روی طرح او به عنوان اعتقاد شخصی او جزئیات شده دقیق است.


کیم Berisha 24 ساله از لندن می گوید: همان چیزی که اتفاق افتاده است به او.

“به عنوان کسی که با این نسخهها کار در بهداشت روانی با یک به روز DBS گواهی مشتاق بودم که به یک بررسی کنید و چت داوطلب,” او می گوید مستقل.

“من شگفت زده شد زمانی که درخواست من رد شد از من تا به حال ارائه تمام اسناد و مدارک لازم و احساس من تا به حال تجربه مرتبط.”

داوطلبان می تواند کمک به تحویل دارو از داروخانه درایو بیماران به ملاقات آنها را به خانه از بیمارستان و حمل و نقل لوازم پزشکی و تجهیزات برای بیمه خدمات درمانی.

آنها همچنین می تواند ارائه دهد را به طور منظم تلفن تماس برای بررسی در افراد منزوی در خانه که در خطر از تنهایی در حالی که ماندن در خانه در طول Covid-19 شیوع.

بهداشت حرفه ای داروسازان و مقامات محلی می ها درخواست برای کمک در بیمه خدمات درمانی داوطلب پاسخ ارجاع پورتال و داوطلبان می توانند از قبول شغل نشان می دهد که در منطقه محلی خود را.

داوطلبان نشان می دهد خود را به عنوان در دسترس است که برنامه خود را روشن است و به “وظیفه”.

ربکا Kennelly مدیر داوطلبانه در رویال خدمات داوطلبانه می گوید آنها سپاسگزار برای هر کسی که امضا کرده است تا به یک بیمه خدمات درمانی داوطلب پاسخ.

“ما باید یک ارتش از درخشان داوطلبان در هر روستا و شهر و شهرستان که در تماس و آماده برای هشدار از طریق آمده است, در هر زمان,” او می گوید.

“از آنجا که این فوق العاده ای در شبکه است که ما می تواند بسیار با افتخار می گویند که 98 درصد از تمام تماس های پاسخ داده می شوند در عرض دو ساعت.

“تعداد زیادی از مردم, دعوت از داوطلبان برای پشتیبانی در حال افزایش است هر روز آن را فوق العاده اطمینان به کسانی که آسیب پذیر و افرادی که به آنها نیاز دارید و ما در حال تشویق هر کسی که نیاز به پشتیبانی به دنبال کمک و خود مراجعه با تماس 0808 196 3646.”

Ms Kennelly می افزاید: “داوطلب شده است هرگز خیلی مهم است. به عنوان اعضای خانواده و گروههای اجتماعی و جوامع به بازگشت به کار به عنوان مستند محدودیت سهولت حمایت از داوطلبان ما را همچنان مورد نیاز است.”

NHS انگلیس نزدیک شده است برای اظهار نظر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>