Priti پاتل پاسخ بسیار نیست یک کلمه سالاد به عنوان یک بزرگراه pile-up فقط شامل Ocado وانت

در 5pm خیابان داونینگ کنفرانس مطبوعاتی دبیر خانه Priti پاتل خواسته بود مستقل شد که آیا این درست است که خارجی بیمه خدمات درمانی پزشکان و پرستاران هستند که نمی شود به صورت خودکار تمدید روادید برای حمل در مبارزه با کروناویروس اما این کاهش پرداخت بیمه خدمات درمانی کارگران مانند بیمارستان باربرها و پاک کننده نیست.

من رفته نه ناچیز مشکل از تایپ کردن پاتل پاسخ کامل در:

“راب با تشکر از شما برای پرسش و دوباره به من فقط گفت: در حال حاضر کاری که ما شاهد سراسر بیمه خدمات درمانی فقط کاملا باور نکردنی میگم و من هم فقط این نکته نیز هست که شما می دانید که این مشکل از نظر ما دیده ایم پیچیدگی در اطراف مهاجرت اما حق در سراسر سیستم مهاجرت از طریق این بی سابقه بار و چالش های ما در حال حمایت از خط مقدم سلامت کارگران و مراقبت های اجتماعی کارگران و بدیهی است که ما در حال پیدا کردن راه های که در آن ما می توانیم حمایت دیگر کارگران نیز در سراسر بیمه خدمات درمانی. سیستم مهاجرت ما بسیار پیچیده است و به من گفت که من به دنبال در طرح های مختلف. ما نگه داشتن همه چیز تحت بررسی است. در واقع این نقطه ساخته شد و در اوایل سال جاری با کمیسیون حقوق خود گزارش در قوانین مهاجرت که در آن سیستم مهاجرت ما پیچیده است. من می خواهم برای ساده سازی برخی از این قوانین من واقعا نمی, بنابراین ما در حال حاضر به دنبال چه تغییراتی می تواند ما را در بسیار به همان شیوه به عنوان اعلام شد در اطراف مهاجرت بهداشت اضافه بها من مشغول به کار در سراسر دولت با همکاران من به نگاه در آنچه که ما می توانید انجام دهید در این فضای خاص است.”

که این است که خیلی شناخته شده است به عنوان یک کلمه سالاد به عنوان یک کلمه اش شله قلمکار. اگر کلمات واقعا غذاهای Priti پاتل پاسخ به آنچه که شما تصور کنید شما ممکن است در یک دمدمی مزاجی بزرگراه pile-up فقط شامل Ocado وانت.

گاهی اوقات آن را بسیار آسان است در واقع به فراموش نکنید که این نقطه از 5pm روزانه کنفرانس مطبوعاتی است که دولت به مردم توضیح دهد آنچه در جریان است با کوروناویروس. آن وجود دارد به عنوان یک روش اطمینان بخش ما که همه چیز را تا جایی که می توان آن را تحت کنترل است.

به همین دلیل آن است که مسلما به اندازه کافی منصفانه است که در آنچه در حال حاضر تقریبا سه ماه کامل دولت بیشترین ارشد, زن, دبیر خانه Priti پاتل اجازه داده شده به نظر می رسد سه بار.

آن را نه تنها که هیچ کس احتمالا می تواند اطمینان توسط Patel که دودی از نوع هوا آسان بودن تا به راحتی در بالای همه چیز است که او یادآور یک لحظه خاص در تلویزیون بریتانیا در سال 2006 زمانی که اخبار بی بی سی به طور تصادفی شامل یک مصاحبه زنده با مقامات آن تکنسین پسر گما.

این است که حتی بوریس جانسون آشکارا مشغول به کار است که شما نمی توانید از هر کسی بپرسید به توضیح چیزی است که اگر خود را به طور کلی چشم انداز است که به درک همه درخواست برای اطلاعات به عنوان نقد قبل از آن به دلیل خودداری از بیان هر گونه.

اگر شما را دیدم Priti پاتل در خیابان و از او پرسید که شما انتظار می رود به شنیدن چیزی مانند زیر:

“با تشکر از شما برای سوال. همانطور که می دانید این زمان بسیار مهم است. دانستن زمان است که چگونه سخت کار مردم به مکان آنها باید در همان لحظه به عنوان افراد دیگر آنها به معنای جلسه در آن مکان. من خواهد شد به دنبال در سراسر دولت به راه هایی که در آن زمان شناخته می شوند و پس از آن که در آن مناسب, نورد به افرادی که خواسته ایم و گفته می شود که در آن زمان در خیابان توسط من. معمولی و سخت کوش مردم در سراسر کشور می دانم که آنها نیاز به دانستن زمان و ما در اینجا برای حمایت از آنها در طول این بحران است. من واقعا فکر می کنم که من واقعا انجام دهد.”

حداقل با ترزا ممکن است هر آنچه که خواسته شده بود از او فقط می خواهد پاسخ “قوی و پایدار” و با آن انجام می شود. برای گوش دادن به Priti پاتل است مثل این است که در گیر آهسته در حال حرکت نوار نقاله گذشته بی معنی قطع کلمات.

پرسید: یک سوال خاص در مورد چگونه مردم به معنای اجتماعی فاصله از یک دیگر در محبوب, هوای آزاد, مکان هایی که به آنها شده است به صراحت تشویق به رانندگی و دیدار با نخست وزیر خود را تنها مبهم transcribable بیت از پاسخ این بود: “این یک زمان از سال به عنوان همه ما می دانیم و همه ما لذت بردن از بودن در خارج از منزل.”

در هر صورت, دبیر خانه اصلی اعلام شد که از 8 ژوئن مردم از ورود به بریتانیا را به خود منزوی برای 14 روز. ما خواهد آموخت که چگونه خود انزوا بود و در حال حاضر به مراتب بیشتر و مهم در جلوگیری از گسترش coronavirus در حال حاضر است که برای مثال به مسافر تازه واردان را به 1 درصد از آنچه را که آنها در آغاز سال و میزان عفونت را کاهش دو سوم نسبت به زمانی که او خودش را حذف محدودیت های بسیار در 12 مارس.

آن را فقط در حال حاضر شما می بینید که مردم از ورود به انگلستان با کروناویروس پتانسیل را دارند که باعث شیوع گسترده. بازگشت به عنوان مثال وقتی 3,000 اتلتیکو مادرید, طرفداران آمد به لیورپول برای تماشای بازی تیم خود را پس از در حال حاضر ممنوع شده است از تماشای آنها در مادرید خود را که متفاوت بود.

یا شاید آن را متفاوت است. کسی چه می داند ؟ شاید این همه فقط سر و صدا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>