هیچ ناسا نمی کنید برای پیدا کردن یک جهان موازی که در آن زمان اجرا می شود عقب – CNET


690958main-p1237a1

هیچ آینه جهان متاسفم.

ناسا/هابل/Jackson Ryan/CNET

بیایید بازی یک بازی از خبر بد خبر خوب خبر بد.

خبر بد اول: 2020. به معنای واقعی کلمه همه آن را. در هر ثانیه. هر لحظه بیداری از سال 2020 است. آن را تیره و تار می دانم. Bushfires همه گیر قتل اورلئانز. هنگامی که آن را به پایان ؟

اما خبر خوب: ظاهرا دانشمندان کشف کرده اند که یک جهان موازی درست مثل خود ما. آن را کمی متفاوت به ماست هر چند. در این جهان آینه با زمان عقب مانده است. آن را مانند یک Benjamin Button جهان. این بدان معناست که آنها در حال رفتن به 2019 خوب ol’ روز مناسب است ؟

در حال حاضر بیشتر خبر بد: من اینجا هستم تا به از بین بردن جهان موازی ، دانشمندان نیست و در واقع کشف یک جهان موازی, اما شما ممکن است فکر می کنم آنها باید بر اساس گزارش های متعدد از سراسر وب.

در چند روز گذشته تعدادی از نشریات پیشنهاد کرده اند دانشمندان “شواهد” برای یک جهان موازی که در آن زمان اجرا می شود به عقب. این ذهن خم مقالات فرض میکنم که یک آزمایش در قطب جنوب شناسایی ذرات که شکستن قوانین فیزیک است. تمام گزارش های جلو از همان منبع اطلاعات: پرداخت جداره گزارش جدید دانشمند در مارس 8 با عنوان “ما ممکن است کشف یک جهان موازی رفتن به عقب در زمان.”

در مرکز این گزارش یافته های حاصل از قطب جنوب ضربه گذرا آنتن یا آنیتا, یک آزمایش که توسط محققان ناسا. آن را شامل آرایه ای از آنتن های رادیویی متصل به یک بالون هلیوم که مگس ها بر روی یخ های قطب جنوب ورق در 37,000 متر تقریبا چهار بار به عنوان بالا به عنوان یک پرواز تجاری. در چنین ارتفاع آنتن می “گوش دادن” به کیهان و تشخیص بالا-انرژی ذرات شناخته شده به عنوان نوترينو که به طور مداوم بمباران این سیاره است.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: سیاه چاله دیده می شود در زندگی واقعی برای اولین بار


2:56

این ذرات در برخواهد داشت و هیچ تهدیدی برای ما و عبور از اکثر اجسام جامد بدون هر کسی حتی توجه — برخی برآوردها نشان می دهد 100 تریلیون نوترينو عبور از طریق بدن خود را در هر ثانیه! به ندرت آنها را در تعامل با ماده است. اما اگر آنها را سر و صدا به یک اتم تولید آنها از ذرات ثانویه ما می تواند تشخیص دهد که به ما اجازه می دهد برای بررسی که در آن از آنها آمد در جهان است. آنیتا تشخیص نوترينو pinging از فضا و برخورد با ماده در قطب جنوب یخ.

در طول سال, آنیتا شناسایی کرده یک تعداد انگشت شماری از “غیر عادی” حوادث. به جای آن از انرژی بالا نوترينو جریان در از فضا به نظر می رسد آنها را از یک زاویه عجیب و غریب را از طریق داخل زمین قبل از هدف قرار دادن آشکارساز. این یافته ها می تواند نمی شود توضیح داد: ما درک کنونی از فیزیک — که بسیار درست است.

“غیر معمول آنیتا رویدادهای شناخته شده و مورد بحث پس از سال 2016 می گوید:” Ron Ekers یک همکار افتخاری در CSIRO استرالیا ملی علم آژانس. “پس از چهار سال شده است وجود دارد هیچ توضیح رضایت بخش از حوادث غیر عادی دیده می شود توسط آنیتا بنابراین این بسیار نا امید کننده است به خصوص برای کسانی که درگیر.”

اگر چه دانشمند جدید گزارش ثبت شده در آوریل 8-و آنیتا نتایج تقریبا دو سال — نظریه تنها به تازگی آتش گرفت. تا کنون بیشتر فوری سرفصل باید موجب گسترش آن در سراسر رسانه های اجتماعی. “ناسا کشف شواهدی از عجیب و غریب جهان موازی که در آن فیزیک زمان در عمل معکوس” می خواند یکی. دیگری می گوید: “دانشمندان ممکن است فقط شواهدی از یک جهان موازی است.”

پیتر Gorham, محقق اصلی در آنیتا می گوید آن را “برخی از تاسف تلخیص” و یادداشت های اولیه گزارش دیلی استار “فقط برخی از چیزهایی که در مورد خودم و آزمایش ما.”

چون دانشمند جدید قطعه ای است که در پشت یک پرداخت دیوار بسیاری از گزارشات بعدی در جهان موازی در حال cribbed از پاراگراف باز و لازم نیست توضیح کامل جزئیات پشت در پیدا کردن که در آن یکی از دانشمندان اذعان می کند “وجود دارد یک یا دو به پایان می رسد شل” برای جهان موازی, نظریه. نیز وجود دارد یکی دیگر از neutrino رصدخانه قطب جنوب شناخته شده به عنوان IceCube است که پیگیری آنیتا و مشاهدات نشان می دهد که مدل استاندارد فیزیک نمی تواند توضیح این حوادث عجیب و غریب.

“در چنین شرایطی شما شروع به کاوش و حتی بیشتر شدید امکانات می گوید:” Ekers.

وجود دارد واقعا جالب علم داستان در اینجا, اما یکی از شما به فروش می رسد. آنیتا آزمایش ذهن ترا درهم میشکنند در حق خود است. به نظر می رسد برای “شبح” ذرات عبور می کند بیشتر مهم است. آن را قطعا تشخیص داده چیزی غیر معمول و غیر منتظره است. وجود دارد مقدار زیادی از نظریه های رقیب که نیست کاوش در سریع اخبار بازدید خواهم این ایده از یخ های قطب جنوب ممکن است خود را افزایش دادن به این حوادث غیر عادی.

پت اسکات یک astroparticle phenomenologist در دانشگاه کوئینزلند, توضیح می دهد که ایده “محتمل است” در حالی که نشان می دهد بسیاری وجود دارد, بسیاری از نظریه های دیگر است که می تواند برای حساب کاربری غیر عادی آنیتا تشخیص. “هیچ چیز وجود دارد که لزوما باعث تشخیص یک جهان موازی,” او می گوید.

چه این جوش پایین به ساده است: وجود دارد پس ما در مورد نمی دانم نوترينو که اخترفیزیکدانان و دانشمندان هنوز در تلاش برای باز کردن. “ما کاملا مطمئن شوید که وجود دارد این است که فیزیک جدید در خارج وجود دارد یافت می شود می گوید:” Clancy جیمز, رادیو ستاره شناس در دانشگاه Curtin استرالیا.

پرش مستقیم به “جهان های موازی” است که کمی بیش از حد بالا هستند و کمتر ذهن ترا درهم میشکنند نظریه های است که می تواند توضیح دهد که چه آنیتا شناسایی کرده است. “تعدادی از نامزد بالقوه ذرات است که می تواند برای نتایج حاصل از آنیتا می گوید:” گراینت لوئیس یک اخترفیزیکدان در دانشگاه سیدنی است.

“در حالی که جهان های موازی صدا هیجان انگیز و زمانی که بحث در مورد آنیتا, سیگنال, ایده های جایگزین هنوز روی میز” لوئیس یادداشت ها. او همچنین می گوید: این بدان معنا نیست که این ایده اشتباه است — اما وزن شواهد در حال حاضر در برابر آن.

متاسفانه اکثر گزارش های بدنش این نظریه بدون معاینه کامل از شواهد پیچیده رابطه مردم با علم است که در حال حاضر بر روی زمین لرزان با تشکر از اطلاعات غلط مبارزات اطراف تغییر آب و هوا و coronavirus بیماری همه گیر.

هنگامی که شما ببینید داستان مثل این خوب خود را به یاد داشته باشید “این ساگان استاندارد” یک ضرب المثل به زبان آمده توسط ستاره شناس مشهور کارل ساگان. آن می رود “ادعا فوق العاده فوق العاده ای نیاز به مدارک و شواهد.” در حال حاضر ما باید یک نظریه بزرگ اما ما فاقد شواهد فوق العاده زياد به آن را به بالا.

آنچه ما را Ekers می گوید: “تا حدودی دارای گونه های برامده توضیح … متولد خارج از نا امیدی از هیچ چیز دیگری که کار می کرد.” او می گوید این است که “خوب خارج از جعبه فکر کردن” و “جذاب” ایده اما یکی نیست که باید بسیار جدی گرفته شود.

Gorham درخواست کرده است نیویورک پست جمع شدن نسخه خود را از داستان اما آن را در دسترس باقی می ماند.

بنابراین من متاسفم. ما نمی پیدا کردن شواهد برای یک جهان موازی است. خوشبختانه اگر توسط یکی از, پس از آن بیش از وجود دارد در این مقاله نمی کند از بین بردن این نظریه در همه! این پشتیبانی از آن! پس لطفا مستقیم تمام ایمیل خود را نسبت به جهان موازی Jackson Ryan.

بدون من نمی تواند به سوالات.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>