کیا استینگر آینده می تواند برق پس از یک آینده refresh – CNET


آن را سخت به این باور استینگر شده است برای چند سال در حال حاضر.

استیون Pham/Roadshow

کیا استینگر یک هاچ بک دوست داشتنی با برخی از رفو عملکرد مناسب و معقول لغو احکام صادره ی. آن grand-تور طبیعت باعث می شود آن را برای مدت طولانی slogs به هیچ جا به طور خاص, و شما باید یک بوق زدن در این فرآیند است. اما در حالی که آن را مسلم است که استینگر باعث می شود برای یک زمان خوب است کمی کمتر معینی کیا به عنوان اولویت تکامل و به عنوان خریداران با سلیقه انجام همان. خوشبختانه به نظر می رسد کیا آماده نیست به برچسب استینگر به عنوان یک نوع از گزاره است.

مانند تقریبا هر ماشین دیگر وجود دارد که این روزها کیا استینگر را دریافت خواهد کرد midcycle refresh با توجه به جدید Top Gear مصاحبه با کریم حبیب خودروساز از طراحی. “ما فقط می خواستم به تقویت چند چیز” حبیب گفت: TG و به طور خاص ذکر روشنایی که به معنی جدید چراغهای جلو (و یا متفاوت داخلی) هستند به احتمال زیاد در سفارش. به عنوان با دیگر midcycle برطرف نمی شود آن را زشت و ناپسند به فرض برخی از ویژوال nips و tucks در علاوه بر این به شاید یکی از ویژگی های جدید و یا دو اما بعید است که کیا خواهد شد بیش از حد دیوانه در این فرآیند است.

این اولین بار است که ما شنیده ایم تایید استینگر را در انتظار بالابر اما آن را برای اولین بار شنیده ایم در مورد آن در دسترس نباشد. در ماه آوریل یک گزارش از استرالیا ادعا کرد که استینگر تجدید خواهد شد و شامل یک دست انداز در قدرتاگر چه معلوم نیست اگر که شامل هر دو پایگاه 2.0 لیتری توربوشارژ I4 و 3.3 لیتری توربو دوقلو V6. سپس دوباره نیز وجود دارد یک شایعه که 2.0 لیتری ممکن است سقوط توسط ایستگاه فرعی در حمایت از یک لایو 2.5 لیتری طراحی که همچنین وظیفه در به روز رسانی Kia Optima.

اما آنچه از استینگر آینده فراتر از این خفیف سری از ترفند ؟ خب آن کسی حدس می زنم در این نقطه, اما حبیب را خوش بینانه که استینگر گذاشته و زمینه را برای آینده خودروهای کیا, آیا آنها همان حمل نشان یا نه. “من قطعا امیدوارم که روح استینگر باقی می ماند در هسته از چه کیا است که ما تغییر به عنوان یک نام تجاری” حبیب گفت: Top Gear. “به عنوان تکنولوژی می رود به سمت EVs و به جهان و اشتها خود را برای این نوع از اتومبیل تغییرات مفهوم احتمالا به تکامل و همچنین … اما ورزشی, مقرون به صرفه, زیبا, مجسمه سازی — من واقعا معتقدم که چیزی که نیاز به در برند.”

برای کسانی از شما به امید برقی استینگر زمان به نفع شما است حداقل. کیا اعلام کرد در اوایل سال جاری که در نظر دارد به انتشار 11 خودروهای برقی تا سال 2025برای اولین بار است که باید پس از رسیدن در سال آینده. در حالی که نصب نشده به صراحت گفت که وسایل نقلیه را شامل می شود آن را دیوانه تصور کنید که برخی از این بودن الکتریکی و انواع آن ترکیب فعلی (مانند Soul EV یا Niro EV) در حالی که دیگران می تواند به تنهایی و شما شرط خود را پایین دلار وجود خواهد داشت برخی از تقاطع در مخلوط بیش از حد. این شرکت با ذکر یک برنامه ریزی از 25 میلیارد دلار سرمایه گذاری برای ایجاد این اتفاق می افتد پس بیایید امیدواریم که وجود دارد برخی از اتاق تکان دادن برای چیزی که هیجان انگیز تر از بقیه است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>