Coronavirus: بوریس جانسون محبوبیت رتبه سقوط به عنوان “وحدت در سراسر اثر’ شروع به محو شدن نظرسنجی جدید نشان می دهد

گزاف گویی در حمایت از بوریس جانسون در اوج این بیماری همه گیر کوروناویروس آغاز شده به سقوط دور یک نظرسنجی جدید پیدا کرده است.

تعداد افرادی که احساس favourably سمت نخست وزیر کاهش یافته و با 6 امتیاز پس از ماه گذشته – هنگامی که او در مبارزه با این ویروس در بخش مراقبت های ویژه – به 45 درصد در مه, بر اساس یک نظرسنجی توسط ایپسوس موری.

و بیش از یک سوم از مردم (38 درصد) گفتند که احساس نامطلوب نسبت به آقای جانسون, افزایش 7 درصد از ماه گذشته.

در میان حزب محافظه کار رای دهندگان محبوبیت او کاهش یافته است از 91 درصد در ماه گذشته به 79 درصد در این ماه در خط با میانگین رتبه در اوایل سال.

در حالی که نخست وزیر شد, محبوب تر از قبل از این مستند اعلام شد, نظرسنجی گفت: “تجمع در اطراف اثر” بود شروع به محو شدن.

آقای جانسون باقی می ماند محبوب تر از کار رهبر آقا Keir Starmer که دیده می شود favourably 34 درصد از جمعیت – افزایش 8 امتیاز در ماه گذشته.

اما صدراعظم Rishi Sunak باقی می ماند محبوب ترین سیاستمدار با 47 درصد احساس مطلوب نسبت به او و نسبت به فقط 18 درصد است که احساس نامساعد نسبت به او.

عمومی تقسیم شد در مت, Hancock, از وزیر بهداشت بود که محبوب با یک سوم از پاسخ دهندگان (33 درصد) و منفور با دیگر سوم (33 درصد).

بسیاری از انگلیسی ها گفت: انگلیس در حال حرکت در مسیر درست افتاده است هفت امتیاز به 33 درصد از ماه گذشته در حالی که 42 درصد فکر این کشور در مسیر اشتباه – تا هفت امتیاز پس از ماه گذشته.

گیدئون اسکینر رئیس پژوهش های سیاسی در ایپسوس موری گفت: “نشانه هایی وجود دارد که برخی از تجمع در اطراف اثر ما شاهد پس از اولین مستند اطلاعیه ها و بوریس جانسون پس از آن بیماری در حال سقوط دور.


“اما آنها نه به طور کامل ناپدید شد – نخست وزیر است که هنوز هم گرفتن بازخورد بهتر از قبل در سال و یا حتی قبل از انتخابات.”

در اد میلیبند گفت: “Keir Starmer نیز می شود بیشتر هواداران از منتقدان و حزب کارگر دهکدهای از دست داد حداقل برخی از واکنش منفی از آن تولید شد قبل از.

“همانطور که مردم همچنان به ذهن خود را در طول کار جدید رهبر, از آن خواهد شد بسیار مهم برای او به خاطر برداشت اول مثبت است.”

ایپسوس موری مصاحبه یک نمونه نماینده از 1,126 انگلیسی, بزرگسالان آنلاین از 15 – 18 مه سال 2020 است. داده های وزن برای مطابقت با مشخصات جمعیت است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>