Coronavirus: بوریس جانسون و Keir Starmer متهم ساخت NHS قربانی برای مراقبت در منزل بحران

بیمارستان کارفرمایان را متهم به بوریس جانسون و Keir Starmer ساخت NHS یک قربانی برای Covid-19 بحران در این کشور مراقبت از خانه.

بیمه خدمات درمانی ارائه دهندگان نوشته شده است به هر دو نخست وزیر جدید کار رهبر به اصرار آنها برای پایان دادن به “سیاسی بازی سرزنش” بیش از این مسئله است.

دولت در مواجهه با پرسش چرا بيماران ترخيص شده از بيمارستان به مراقبت از خانه ها در ارتفاع شیوع بدون اینکه تست شده برای این بیماری است.

روز چهارشنبه نخست وزیر گفت: هیچ بیمار بیمارستان را ترک کرده بود بدون اجازه از دکتر خود.

ردیف شده و باعث بالا تعداد مرگ و میر در مراقبت از خانه ها یک مشکل است که مرکب عدم تست و تجهیزات حفاظت شخصی (PPE).

بیمه خدمات درمانی ارائه دهندگان که نشان دهنده هر بیمارستان, جامعه, سلامت روان و آمبولانس اعتماد در انگلستان گفت: باید وجود داشته باشد یک بحث باز در مورد تاثیر coronavirus در مراقبت از خانه.

اما گفت که برای سیاستمداران را نشان می دهد که بیمه خدمات درمانی کارکنان آگاهانه و سیستماتیک مرخص تایید شده و مشکوک COVID-19 بيمار به خانه چنین بود “آسیب رساندن و به سادگی درست نیست”.

در این نامه همچنین هشدار حرکت دیده می شود می تواند به عنوان تلاشی برای منحرف کردن توجه از سوالات مهم در مورد این سطح از پشتیبانی ارائه شده به مراقبت از خانه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>