با کم coronavirus آمار و ارقام استرالیا می خواهد معافیت به قرنطینه قانون

استرالیا پس از آوردن آن شیوع کروناویروس تا حد زیادی تحت کنترل است روز جمعه آن است که به دنبال معافیت از نیاز است که مسافران پس از رسیدن در انگلستان قرنطینه به مدت 14 روز برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

دولت بریتانیا در حال برنامه ریزی یک 14 روز در قرنطینه برای بسیاری از افراد پس از رسیدن در این کشور در هفته های آینده سعی کنید برای جلوگیری از یک دوم اوج این بیماری همه گیر و جزئیات مربوط به نهایی در ماه آینده.

ادامه مطلب: Coronavirus: اروپا و ‘سفر حباب’ بین لیتوانی و لتونی و استونی

فرودگاه هیترو پیشنهاد کرده است که انگلیس باید راه اندازی “سفر حباب” با کم خطر کشورهای معاف از نیاز.

“استرالیا باعث شده است تا در جهان موفق به مهار COVID-19 که به وضوح بدان معنی است که مسافران آینده از استرالیا را در برخواهد داشت خطر کم به بقیه جهان” تجارت وزیر سیمون بیرمنگام در بیانیه ای گفت.

کانادا-آمریکا مرز بسته شدن طولانی

کانادا-آمریکا مرز بسته شدن طولانی

بیرمنگام گفت: استرالیا هیچ برنامه ای برای باز کردن مرزهای خود به غیر از شهروندان در حالی که همه از بازگشت مردم محلی هنوز هم به قرنطینه به مدت دو هفته پس از ورود.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

استرالیا ثبت کرده است فقط بیش از 7000 موارد در حالی که تعداد مرگ در روز جمعه افزایش یافت و به 101 پس از مقامات گفت: 80 سال از درگذشت COVID-19. این گزارشگر قرارداد این ویروس در سیدنی بیمارستان.

ادامه مطلب: Coronavirus ‘سفر حباب’ ایده دستاوردهای بخار اما نمی خواهد کار برای کانادا و آمریکا: کارشناس

با کمتر از 20 جدید کروناویروس موارد هر روز استرالیا متعهد به از بین بردن اکثر اجتماعی فاصله محدودیت ژوئیه برای احیای اقتصاد بیمار.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

نزدیک به 600000 نفر مجبور شدند از کار توسط coronavirus محدودیت در ماه آوریل است.

رتبه Fitch در روز جمعه کاهش داد و چشم انداز خود را در استرالیا آرزو ‘AAA’ امتیاز به “منفی” از “پایدار” به نقل از ضربه به اقتصاد کشور و امور مالی عمومی از COVID-19 بیماری همه گیر.

شیوع کروناویروس: ترودو می گوید دولت به دنبال کوپن برای مسافران خطوط هوایی

شیوع کروناویروس: ترودو می گوید دولت به دنبال کوپن برای مسافران خطوط هوایی

اجرای طرح سه مرحله ای برای حذف باقی مانده محدودیت به دولت و قلمرو رهبران که استدلال بیش از سرعت بازگشایی مرزهای بین دولت و مسائل دیگر.

استرالیا پرجمعیت ترین ایالت نیو ساوت ولز (NSW) در روز جمعه گفت: این گردهمایی از 20 نفر به زودی مجاز است. در حال حاضر, هوای آزاد, جمع آوری محدود به 10 نفر یا کمتر است.

مشاهده link”

NSW دولت برتر Gladys Berejiklian گفت: کاستن از محدودیت ها را تقویت اقتصاد محلی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“ما می خواهیم برای نجات شغل. ما نمی توانیم همچنان به زیان کار است که ما مواجه می شوند در ماه آوریل” Berejiklian خبرنگاران در سیدنی.

مشاهده link ”

© 2020 ایسنا

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>