“چه کسی مسئول است؟’: پیشرو در انگلستان, دانشمند, راه اندازی حمله کوبنده در دولت coronavirus پاسخ

یکی از برجسته ترین دانشمندان راه اندازی کرده است یک حمله کوبنده در بوریس جانسون دولت ادعا پاسخ به کروناویروس همه گیر شده است “بیش از حد در پشت پا” در طول بحران های پی در پی.

Sir Paul, پرستار, مدیر فرانسیس کریک موسسه و برنده جایزه نوبل گفت که او “از جان گذشته برای روشن رهبری” در همه سطوح و پیشنهاد مسئولیت برخورد با این ویروس شده بود شبیه به یک بازی “تصویب بسته”.

صحبت به رادیو بی بی سی 4 امروز برنامه این متخصص ژنتیک نیز انتقاد از فقدان اولیه Covid-19 تست اصرار کوچکتر آزمایشگاه استفاده شده است می تواند در سراسر کشور برای افزایش ظرفیت و گفت که بیمارستان شد “به طور بالقوه ناامن مکان”.

“من کاملا مطمئن هستم که ما در حال گرفتن آن را حق و من فکر می کنم شما کاملا درست می گویند که همه درگیر – نه فقط سیاستمداران و دانشمندان و پزشکان – ما همه اشتباه” سر پل گفت.

“و ما باید سعی کنید و بدانید از چه اشتباهات ساخته شده اند تا به حال. من یک حس انگلستان بوده است و نه بیش از حد بر روی پای عقب به طور فزاینده ای به بازی گرفتن آتش نشانی از طریق بحران های پی در پی.”

پرداختن رهبری در طول بحران سر پل رفت: “سوال من در حفظ و درخواست خودم این است: آیا ما مناسب دولت سیستم در اینجا است که می تواند ترکیب آزمایشی دانش, علمی, دانش سیاسی ،

“و این سوال من به طور مداوم درخواست خودم: است که در واقع مسئول تصمیم گیری ؟ که در حال توسعه استراتژی و عملیات و اجرای این استراتژی ؟ آن است برسد ؟ آن است که بهداشت عمومی انگلستان ؟ خدمات بهداشت ملی? دفتر زندگی دانشمندان حكيم? من نمی دانم, اما مهمتر از آنها می دانید؟”

“این کمی مانند تصویب بسته. هیچ خطوط روشن از مسئولیت. من از جان گذشته برای روشن رهبری در تمام سطوح است.”

در خواست برای یک استعلام عمومی, سر پل افزود: “من فکر نمی کنم ما باید آغاز رسمی پرس و جو در حال حاضر. ما باید آن را انجام دهید بعد. آنچه ما نیاز داریم بیشتر باز بودن ما نیاز به بیشتر بحث در حوزه عمومی ما نیاز به تشخیص زمانی که ما را درک نمی کنند و همه چیز و برقراری ارتباط است که به عموم مردم است.


“ما شیرها در خط مقدم از مراقبت های بالینی ما نیاز شیرها نیز در رهبری به طوری که ما در واقع می توانید این درایو رو به جلو است. من نمی خواهد آنها را بررسی در این لحظه من فقط تقاضا بیشتر از آنها است.”

در پاسخ به اظهارات خود براندون Lewis, ایرلند شمالی, منشی, بی بی سی گفت: “من فقط نمی خواهد با آن موافق است. آنچه ما دیده ایم این است که در واقع ما به عنوان یک دولت شده اند بسیار روشن با مردم بسیار شفاف با مردم است.

“نخست وزیر خود شده است بسیار روشن است که نخست وزیر است و در نهایت به عهده دارد. ما نمی خواهیم به دنبال بهترین مشاوره است که در خارج وجود دارد از هر دو علمی مشاوران و رئیس ما مشاور پزشکی و تیم ها وجود دارد اما در نهایت این وزرا که تصمیم گیری.”

tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>